Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) dzsi23 válasza Exelsior (#49) üzenetére


dzsi23
addikt

A belső hardver esetleg, de hogy is jön ez ide? :)

(#52) batai15 válasza h4h01 (#50) üzenetére


batai15
félisten

Aha csak fos full hd csak ahogy az epenis haver mondta és az s6ra veri.. Laggoljon nem baj csak minnél hangzatosabb legyen..

(#53) no more


no more
addikt

Jézusom... ez a telefon szörnyen lassú. :( Rögtön az első pillanatban, amikor feloldja Bog a kijelzőt, beakad az alkalmazás-menü, csodálatos! Nem beszélve arról, hogy egy kép megnyitásakor mennyit gondolkozik. Most akkor ahogy erősödik a hardver úgy romlik az optimalizáció? Hogy is van ez? :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#54) papi77 válasza no more (#53) üzenetére


papi77
addikt

Sajna a g2 óta elfelejtett optimalizálni az eldzsi :(

Az első: NOKIA 1611

(#55) Bog válasza h4h01 (#50) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Kissé nézz utána annak, hogy az S810 milyen gondokkal küzd. A 20 nm-es csíkszélesség a fő gond, ami melegedéshez vezet, ami miatt teljesítménycsökkenés lép fel. Sok munkával, jó memóriakezeléssel, ügyes szoftveres trükkökkel ezeket persze el lehet rejteni a júzerek elől, de tény, hogy a 14 nm-es Samsung Exynos 7 óriási előnyben van a Qualcomm megoldásával szemben, mert a csíkszélességnek (is) hála az A57-es magokat a Samsung jobban be tudja vonni a feladatokba.

Ebben most az a csodálatos, hogy a Samsungon kívül kevesen vannak, akik ennyire hihgend SoC-t tudtak stabil működéssel és kompatibilitással összeütni, ergo a többieknek marad a kissé beteg S810 és roppant gyorsan nekiállnak sajátot fejleszteni, az LG-nek is van már prototípusa, a Huaweinek ott a Kirin (ami azért nem Exynos-szint), a HTC viszont nem véletlenül nem engedte még ki az M9-et, gyanítom, hogy éjjel-nappal azon dolgoznak, hogy elsimítsák a Snapi810 gondjait valahogy.

Szóval persze lehet az LG-re is mutogatni, hogy tetszettek volna jobban optimalizálni, vagy nem fukarkodni a RAM-mal (vagy épp mindkettő), de nekem az a benyomásom, hogy minimum kettőn áll a vásár.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#56) jacis válasza Bog (#55) üzenetére


jacis
nagyúr

+1

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#57) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ha nem akadna, nem is lenne Lg.

(#58) no more válasza Fejvadi (#57) üzenetére


no more
addikt

jujjj ;] ;] ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#59) Classius


Classius
aktív tag

A telefonról való legelső hírmorzsák után már egyből úgy döntöttem, ő lesz a következő készülékem. Minden hír bíztató volt, nagyon vártam már a videós és szöveges tesztet róla itt a Mobilarena-n. Mostpedig szembesültem azzal, hogy Bog eléggé lehúzta a készüléket (gondolom nem ok nélkül), így lehet le is teszek a vásárlásáról. Számomra a sebesség és a dizájn nagyon fontos, nem érdekel se a kamera, se a hangszóró, se stb. Ebből a dizájn nálam csillagos ötös. Ha esetleg a laggolgatás egy olyan hibája lenne a készüléknek amit későbbi optimizációs frissítés megoldana, talán-talán elgondolkodnék. Mindenesetre a szöveges tesztet és a részletes beszámolót nagyon várom róla. :F

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#60) jacis


jacis
nagyúr

Nekem is nagyon bejött ez a telefon eddig. Most viszont látva a videót nagyon sokszor tényleg megdöccent. Ezen már azért szerintem illett volna már túllépni és nem így kiadni egy 2015-ös telefont.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#61) h4h01 válasza Bog (#55) üzenetére


h4h01
senior tag

Nem vitatja senki sem, hogy az exynos jelenleg jobb helyzetben van..De nemhinném, h pl. a Htc ezzel a kerek egy hetes csúszással megreformálta volna az egész CPU-t, mert ugye már piacon van (taiwanon biztos)..Össze lehet hasonlítani majd a 2 telefon működését..

Ne felejtsük el a tavalyi évet sem, ahol a G3 szintén hasonló gondokkal küzdött (a megjelenés pillanatában legalábbis biztos)..+ Tavaly még nem volt ekkora különbség az Exynos 5 octa (S5), és a snapi 801 (g3, m8, s5) között, és az lg ekkor sem járt az élen sebesség terén, hozzáteszem az S5 sem, akár exynos, akár snapdragon volt benne..S

Szal az a lényeg, h az LG-nek szoftver terén jobban oda kellett volna raknia magát ennél a cuccnál, és akkor nem kéne szívnia a fogát senkinek a röcögés miatt...legalábbis nem ennyire :S

[ Szerkesztve ]

(#62) Fejvadi válasza no more (#58) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Bizony jujuj :)

(#63) EczkE válasza EczkE (#26) üzenetére


EczkE
addikt

Azert ez sem bir ki mindent. :( :D

Asszem mindenféleképpen!

(#64) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi az adást. :R

Most néztem meg és nincs must have érzés. Hiába no, ez nem G4. A többit majd kommentben a teszt alá.

"nincs rá lezsóidő"

(#65) dzsi23 válasza EczkE (#63) üzenetére


dzsi23
addikt

Nem csoda, hogy összetört... amikor a telefon közepét lenyomja, a telefon kiegyenesedik, tehát "hosszabb" lesz, viszont a betonon nem csúszik a 2 széle (mint amikor Bog az asztalon nyomta le), így az erős súrlódás miatt összeroppan a súly alatt. Talán valami csúszósabb felületen túlélte volna. :K

(#66) jacis válasza EczkE (#63) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem is csoda. Inkább adták volna nekem...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#67) no more válasza jacis (#66) üzenetére


no more
addikt

BB után nem zavarna a folyamatos akadozás, meg lassulás? :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#68) jacis válasza no more (#67) üzenetére


jacis
nagyúr

Elraknám egy időre és elővenném nagyjából fél év múlva amikor már megjön az összes olyan frissítés ami megoldja az általad említett hibákat. :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#69) no more válasza jacis (#68) üzenetére


no more
addikt

Úgy, ahogy a G3-nál sem sikerült? G3-on még a Lolli is döcög...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#70) jacis válasza no more (#69) üzenetére


jacis
nagyúr

Én csak a topikban leírtakra tudok támaszkodni. 4-5 hónapja nem volt a kezemben G3, de elhiszem ha azt írod, hogy gyengusz még mindig.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#71) no more válasza jacis (#70) üzenetére


no more
addikt

Múltkor írt G3 Lolli tesztet Bog. Ő is írta, hogy bár jobb a helyzet, de még mindig döcög.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#72) EczkE válasza EczkE (#63) üzenetére


EczkE
addikt

Ez az utolso igerem. :DDD LG G Flex 2 vs 50 Cal.

Asszem mindenféleképpen!

(#73) Kasya válasza EczkE (#72) üzenetére


Kasya
nagyúr

I am disapointed, that the Lg didn't bend and fire the bullet back :DDD

(#74) DarkByte


DarkByte
addikt

Srácok, tudom hogy úgy tűnik soha semminek nem tudunk örülni (közben ez nem igaz, csak azt nem hangoztatjuk hanem csendben örülünk neki :D), a YouTube-ra most már egy ideje lehet 60fps-es videót feltenni. A mobilos review-knél hasznos lenne a 60fps, mert jól lehet látni az UI és játékok gördülékenységét. Pl. [link]

[ Szerkesztve ]

(#75) Bog válasza DarkByte (#74) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Kizárt, nem bírja el sem a vas, sem a sávszél.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#76) DarkByte válasza Bog (#75) üzenetére


DarkByte
addikt

Értem. Akkor majd talán egyszer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.