Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

És mennyibe kerülne? 600k-ba? :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#2) VIBO


VIBO
őstag

Nekem tetszik ez a mindenhol képernyő design :)
Bár remélem, hogy az idei iPhone is felmutat vmi új designt :)

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#3) batai15


batai15
félisten

Nem rossz, de csillagászati ára lenne.

(#4) keIdor válasza VIBO (#2) üzenetére


keIdor
titán

Kicsit változtatnak az antenna line-okon és ennyi lesz valószínűleg.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5) TaS1kaaa


TaS1kaaa
aktív tag

Ha 1000 EUR alatt marad 128GB-os modell akkor instant get :)

(#6) atike


atike
nagyúr

Nekem túl íves...

Szögletesebben nem lenne rossz.

(#7) sixpak


sixpak
nagyúr

Nagyon jól néz ki, remélem előbb-utóbb minden telefon ezzel a fullscreen design-al készül majd.

Amúgy az LG már bemutatta a képernyőbe épített ujjlenyomat azonosítót...már csak meg kell venni és mehet a keszülékekbe. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#8) edward2


edward2
addikt

Egész tűrhető én mondjuk nem vagyok híve annak hogy sehol se lehessen elöl megfogni a telefont.

A touchID emlegetése kiverte most nálam a biztosítékot. Az 5Sben amit használok múlt héten ment tönkre. kőkemény 4 hónapot bírt.

(#9) lacruise


lacruise
tag

felejtsuk mar ele ezt a metroszexualis dizajnt vegre!
a kamerat viszont verge belecsiszoltak a hazba - micsoda fejlodes!

[ Szerkesztve ]

LG G5 & BB Z30

(#10) blagolf


blagolf
senior tag

Meglepne ha az Apple valaha is eljutna idáig. 2007 óta ugyan akkora alsó-felső, és oldalsó kávákkal dolgozik.

Üdv, Zoli

(#11) jacis


jacis
nagyúr

Ebből nem lesz semmi ezt szerintem mindenki tudja nagyon jól.
Az apple soha nem fog ekkorát ugrani mindig csak ácsingózunk és amikor bejelentik akkor jövünk rá, hogy kb az egyik gomb került egy millivel lentebb..

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#12) marcarc


marcarc
senior tag

Fogadasokat mernek kötni, h ugyanúgy fog kinézni a következő iphone mint a 6 os, meg az is lehet h 6 SE es SE Plus lesz a neve. Bar ha igaz a dupla kamerás modul akkor nem SE lesz, mert ez a hatalmas innováció megkíván valami különleges nevet:)) No offense, de nem vagyok hype hangulatban noha minden évben figyelemmel kísérem a készülékeket. Egy kicsit az az érzésem h elfogyott a lőpor a pertoniaknal. :((

(#13) Orf3usz


Orf3usz
tag

A teljes képernyővel borítottságot még a Sharpnak se sikerült megoldani az Aquos Crystalnál, pedig ők akarták.
Az előlapi kamerát és a hangszórót teljesen felesleges lenne a képernyőbe integrálni, mert az általuk elfoglalt képernyősáv más részeit se lehet bármire használni, maximum az állapotsávot lehetne oda tolni (mint az LG V10-nél). Viszont nem férne el minden ikon, csak az állapotjelzők.

(#14) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ilyen se lesz mostanában.

(#15) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem bizom benne, hogy radikalis design valtas lenne. Tudomasom szerint csak a fugakat fogjak modositani. De majd meglatjuk...

(#16) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Idén sem veszek ifonit.
Hiába is igyekeznek. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17) Z a hangya válasza Polarstar (#16) üzenetére


Z a hangya
tag

Hihi, nekem is mutogathatják akár a 2030-as dizájnt :D

"Zepi zsepi kincset ér, világ taknya belefér"

(#18) arn


arn
félisten

Ize... Feher hatternel nem idegesito a gomb es a hangszoro? Egy weboldal kozepen eleg erdekesen mutat, foleg a felso szekcioban.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#19) Decske


Decske
aktív tag

Még mindig borzalmas ez a szappan kinézet. Nem tudom, nekem ez nem tűnik praktikusnak. iPad minin pici az oldalsó káva és sikerül is véletlen érintéseket bevennie. Plusz egy kézzel elég ortopéd a fogása, főleg amikor picit megnyomom a kijelzőt és elkezd a szivárvány színépen játszani az ujjam alatt a kijelző.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#20) macskea


macskea
őstag

Nagyon-nagyon oda kell majd figyelni erre minden applikáció fejlesztőnek is, de én látom benne a fantáziát, pláne az alsó szekció ilyen kialakításában. Felül inkább a Sharp felé megoldás lenne üdvösebb, de ez is több, mint az LG megoldása a V10-nél. :R

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#21) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Elsőre tetszik de valahogy nem tudom elhinni.

Ha már van is ilyen technológia ráadásul sorozatgyártásra éretten akkor is radikális lépés lenne és az ekőállítás költségei is igencsak megnőnének.
Manapság az Apple szerintem nem lép ekkorákat előre.

De ha kijönnek valami hasonlóval még az is lehet hogy kipróbálom :))

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#22) gretzky77 válasza macskea (#20) üzenetére


gretzky77
veterán

Használtam is a V10-et?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#23) dsg012 válasza jacis (#11) üzenetére


dsg012
csendes tag

pedig lassan kénytelenek lesznek, már nem fogy annyira jól a telefon mint eddig és ez adta a bevételeik jó részét

(#24) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Az 5S/SE-től úgysem lesz szebb :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#25) gretzky77 válasza M5Norbi (#21) üzenetére


gretzky77
veterán

Bocs használtad is akart lenni a kérdés!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#26) Tibee86


Tibee86
veterán

Azt, hogy akkor ez a széria is kimarad úgy mint a 6-os.

(#27) petipetya válasza Tibee86 (#26) üzenetére


petipetya
nagyúr

Minden évben elterjed egy futurisztikus dizájn a neten, a valóságban pedig mindig ugyanúgy néz ki az Iphone. Ez most sem lesz másképp.

"nincs rá lezsóidő"

(#28) M5Norbi válasza gretzky77 (#25) üzenetére


M5Norbi
őstag

Csak nem nekem :C

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#29) gretzky77 válasza M5Norbi (#28) üzenetére


gretzky77
veterán

Jogos igen macskea kollégának szántam

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#30) manchester85 válasza petipetya (#27) üzenetére


manchester85
addikt

Egyrészt rengeteg szabadalmat védetett le az Apple ami egy ilyen kijelzőre utal, masreszt senki nem mondta, hogy ez idén következik be, sőt nagyon is specifikusan a 2017-es évre jósoltak meg, hisz az amoled kijelzőre váltás előfeltétele ennek a dizájnnak. Ne keverjük mar ezt a koncepció videókkal. Azt is kb 2 evvel korábban hallani lehetett hogy az Apple 4,7 és 5,5 kijelzőkkel kísérletezik. És lám, megvalósult.

i6 Silver

(#31) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Van egy olyan érzésem, hogy a Samsungnak előbb lesz ilyen.

(#32) Tibee86 válasza petipetya (#27) üzenetére


Tibee86
veterán

Annyit azért változik, mint a konkurencia csúcskészülékei, igaz náluk csak 2 évente. Ezért reménykedek benne kicsit, hogy nem erőltetik tovább a 6-os széria küllemét.

Fejvadi: Nem te lennél ha nem így gondolnád, és egy Apple topikba rögtön nem a Samsungot hoznád fel. :D Egyébként van a gondolatodnak valami alapja is, vagy csak így idedobtad ezt a kommentet?

[ Szerkesztve ]

(#33) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem nem rossz. Létezik amúgy olyan telefon ami hasonlít ehhez? Mondjuk káva nélküli?

Live-Die-Respawn

(#34) legiaap válasza Scholes9 (#24) üzenetére


legiaap
nagyúr

Épp ezért az idei iPhone is ugyanúgy fog kiment az 5S, csak erősebb belsővel.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#35) Eclips21


Eclips21
őstag

Faszan nez ki es szerintem siman hasznalhato is lenne. Nem lesz uj dizajn???

[ Szerkesztve ]

(#36) ..thealien.. válasza Eclips21 (#35) üzenetére


..thealien..
csendes tag

De! 2 kamera lesz hátul :D

(#37) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Tetszik ez a koncepció, ha megvalósítják, be is újítok egy ilyenre. :DDD

(#38) Freiherr


Freiherr
őstag

Váltaniuk kellesz dizájnban,szóval én fenntartással kezelem ezt a felvetést.

XXX

(#39) Fejvadi válasza Tibee86 (#32) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem vagyok Samsungos, ha eddig ebben a tévhitben éltél. :D

(#40) Crafter32


Crafter32
őstag

Egy nagyon jó gyors rendszer, szép telefonok. Nekem csak SD kártya és értesítési led kell. A többi a francot érdekli, alapvető dolgokban fejlődjön ne a parasztvakításban.

(#41) rottenbull


rottenbull
senior tag

Ha tenyleg igy nezne ki, akkor azonnal vennem.

(#42) Halkow.


Halkow.
senior tag

Ronda! Nem kéne integrálni a kijelzőbe az ujjlenyomat olvasót mert, egy újabb gond forrás, tegyük fel el romli... Hogyan javítható?
Csak kijelzővel együtt mivel integrált megoldásról beszélünk.

(#43) Zen7


Zen7
tag

Hát, furcsa :F

To Bullitz: "úgy hallom te se vagy a scoreboard magaslatán. A fenti kolléga írta hogy te se fényes stattal ücsörögsz a toplistán pedig aztán a leg op-b kasztot játszod a játékban." GOLD

(#44) gixxer-tomee válasza Crafter32 (#40) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Így van! Ha a kamera szintbe kerülne még akár vastagítással is..-ami ugye egy nagyobb akksival lenne egyenlő- és lenne SD meg LED, akkor az tökéletes lenne.. De sajnos túl sok a "lenne"... :(

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#45) xmaas


xmaas
őstag

Hogyha tenyleg ilyen lesz akkor meg el is fogok gondolkodni a vasarlason.

(#46) gergejly


gergejly
aktív tag

hát ez nagyon szép

(#47) Rossi


Rossi
addikt

Szeptemberben cserélem a 6-ost az új iPhone-re, ha 7-esnek hívják, ha nem...
És függetlenül attól, hogy fog kinézni. Nyilván jól fog, és nem is csak ez számít.

Van értelme ezeknek a találgatásoknak? :(

[ Szerkesztve ]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#48) TTTotya válasza Fejvadi (#31) üzenetére


TTTotya
senior tag

Ráadásul vízállóban :) Egyébiránt nekem tetszik ez a full kijelzős ötlet, bár az Iphone-ok home gombja kinézetre SZVSZ még mindig übergagyi. :U

(#49) Praston


Praston
tag

Érdekesen néz ki.

i9-9900k , rtx 3090 , 32 gb

(#50) ToniSoprano


ToniSoprano
addikt

Szerintem az amoled(imoled, ahogy egy fórumtárs írta) lesz a legnagyobb újítás. Emiatt is venni fogják mint a cukrot, annyival jobb már az amoled kijelző. Esetleg még jön a dupla kamera hátul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.