Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Sinesol válasza leviske (#48) üzenetére


Sinesol
veterán

Kína, mint világelső a környezetvédelemben? LOL

Ez az az ország, ahol akkora szmog van sokszor, hogy néha lehetetlen utcára menni, ahol ömlik a nehézfém a folyókba? Ahol többnyire félrenéznek, amíg nyereséget hoz a szennyezés?

[ Szerkesztve ]

(#52) opr válasza Remus389 (#41) üzenetére


opr
veterán

Ok, akkor egy sima kerdes. Hallgattal/neztel-e mar videot a "fiatal" Trumprol, mondjuk 20-25-30 evvel ezelottrol?
Ha nem, szerintem hallgass meg egyet, aztan hasonlitsd ossze azzal, hogy most hogy beszel, hogy gesztikulal.

Nezd meg, vond le a sajat kovetkezteteseid.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#53) Remus389 válasza opr (#52) üzenetére


Remus389
veterán

Úgy látom bedőltél neki.

Nem érted, hogy ez egy showman.

Te tényleg komolyan veszed? Jaaj..

#54: Nem igazán érzed ezt az embert. Oké, gondolj amit akarsz. TE jobban tudod úgyis.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#54) opr válasza Remus389 (#53) üzenetére


opr
veterán

Ja, ertem, tehat abbol, ahogy most beszel, meg amiket mond, neked is az jon le, hogy egy teljesen dilettans idiota, csak valami alapjan ugy dontottel, hogy biztos nem hulye, csak annyira jol jatssza a hulyet, hogy igazabol egy zseni showman. Ertem. Nincs kerdesem. :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#55) Remus389 válasza opr (#54) üzenetére


Remus389
veterán

Ja, ertem, tehat abbol, ahogy most beszel, meg amiket mond, neked is az jon le, hogy egy teljesen dilettans idiota, Már bocs, de ne TE döntsd el helyettem, hogy ÉN mit gondolok. Hátrább az agarakkal.

sak valami alapjan ugy dontottel, hogy biztos nem hulye, csak annyira jol jatssza a hulyet Megint csak te képzelődsz.

Röviden, a Trump nem hülye, te és a lakótársad tévesen hiszitek azt.

Nem hülye, hanem hülyít.

Nagy különbség!

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#56) opr válasza Remus389 (#55) üzenetére


opr
veterán

Ok, mibol gondolod igy?
Mert amig erre nem valaszolsz valamivel, addig az a helyzet, hogy csak ugy alapon, ugy dontottel.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#57) Remus389 válasza opr (#56) üzenetére


Remus389
veterán

Hát téged és a lakótársadat remekül behülyített, te magad büszkélkedtél, hogy taknya folyt annyira és nem tért magához (idézlek: "elvesztettük"). Én már 2015-ben felismertem, hogy egy hatalmas hülyítő, behülyítette a médiát, a liberálisokat, mindenkit. Meg úgy a fél világot. Egész életében ezt csinálta egyébként.

Hát-hát mit is mondjak. 2019-et írunk, ha 4 év alatt SEM jutottatok el a felismerésig, hát akkor nem tudok mit mondani. :D

Most én magyarázkodjak?

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#58) Dr. Akula válasza Sinesol (#47) üzenetére


Dr. Akula
félisten

Repülőgép anyahajókra is van, pont erre ne lenne?

(#59) opr válasza Remus389 (#57) üzenetére


opr
veterán

Mondhattad volna, hogy ez valami meggyozodeses conteo, es akkor alapbol nem veszlek komolyan. :)

Milyen 4 ev, Trump mar minimum 20 eve ad interjukat, aktiv mediaszereplo. Meg lehet nezni, hogy ahogy idosodott, hogy romlottak a kepessegei. Vagy 20 eve hulyiti a vilagot a showman zseni azzal, hogy ahogy egyre idosebb, direkt egyre szetszortabban, gondolatait egyre gyakrabban elfelejtve es azokba belezavarodva beszel?

Es Te komolyan elhiszed, hogy az az ember, akinek meg a keze meretevel kapcsolatban is kisebbsegi komplexusa van, kepes ra, hogy teljesen hulyenek tettesse magat szandekosan?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#60) Remus389 válasza opr (#59) üzenetére


Remus389
veterán

Oké, látom még külső segítséggel sem megy neked, akkor hagyjuk.

Érdekes én erre magamtól rájöttem 4 éve. :)

Különben ez a jó, amiben te hiszel. Csak így-így tovább. :K

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#61) opr válasza Remus389 (#60) üzenetére


opr
veterán

Tehat visszatertunk oda, hogy minden bizonyitek nelkul igy dontottel.
Nincs azzal gond, csak akkor szolj, aztan nem szorakozunk itt egymassal feleslegesen, hittel nem vitatkozunk. :)

Azert utolso proba: ezek szerint nem tetted meg azt, amit mondtam, hogy nezd meg hogy beszelt regen es most, mondjuk ilyen kb 5 eves ugrasokkal?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#62) Remus389 válasza opr (#61) üzenetére


Remus389
veterán

Jaj de kár hogy nem ismerlek személyesen. Remekül szórakoznék. Játszanék.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#63) Sinesol


Sinesol
veterán

Szvsz. őszintén szólva elég nagy ostobaság azt hinni, hogy egy idióta az, aki ennyi dolgot képes felépíteni, elérni. Egyrészt a média ferdíti a dolgokat, másrészt meg ő is erősen rájátszik, elég nagy troll az öreg.

Ráadásul a gazdasági mutatók is őt igazolják, legutóbbi kimutatás szerint a 90-es évek közepe óta nem ment ennyire jól a gazdaságuknak.

Az megint más dolog, hogy van aki annyira útálni akarja, hogy szó nélkül fogyasztja a megfelelő képet festő médiát.

[ Szerkesztve ]

(#64) #40553216 válasza GoldhandRent (#32) üzenetére


#40553216
törölt tag

Segítek. Huá rövid á-val, a w mint az angol what, Washington és hasonlók, a vége mint a magyar éj, csak ugyanúgy rövid az é, mint az á. És kész.

(#65) #40553216 válasza opr (#40) üzenetére


#40553216
törölt tag

Én meg ezen röhögtem. Meg ezen. A vérdemokrata vérliberálisok.

Amúgy éljen, hogy a politika ki van tiltva a topikokból, de nekik mindenhol lehet.

[ Szerkesztve ]

(#66) opr válasza #40553216 (#65) üzenetére


opr
veterán

Valoban azok se sokkal jobbak, ezeket ismerem, en is jokat rohogtem rajtuk, de nem igazan ertem ezt most miert nekem cimezted. Vagy annyira ki van tagulva a vilagnezeted, hogy ha valaki szerint Trump nem egy szineszkedo zseni, akkor az szelsobalos? :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#67) #40553216 válasza opr (#66) üzenetére


#40553216
törölt tag

Nem gondoltad kicsit túl?
Amúgy persze erős a korreláció. Hallgass Klubrádiót!

[ Szerkesztve ]

(#68) cami][us


cami][us
senior tag

Érdekes sztori, de nem meglepő, hiszen a s*gg az új száj, Trump és barátai számára.

(#69) Remus389 válasza Sinesol (#63) üzenetére


Remus389
veterán

Az megint más dolog, hogy van aki annyira útálni akarja, hogy szó nélkül fogyasztja a megfelelő képet festő médiát.

Szuper meglátás!

Pszichológiailag könnyebben viselik el, akik utálják, hogy magukat okosabbnak képzelik Trumpnál is, de jellemzően önmagukat is inteligensebbnak képzelik, mint amilyenek valójában.

A média, sőt Trump is asszisztál ehhez.

A vicc az, hogy az ilyen emberek nem is veszik észre, és soha nem fogják belátni, hogy tulajdonképpen játszanak az agyukkal. "De az nem úgy van, így meg úgy, a Trump az egy hülye, én okosabb vagyok nála... , meg kicsi a keze". Ilyet bevenni, te jó ég!

A realitásérzékük alacsony az ilyen embereknek. De ezt hiába mondjuk nekik, belátás nincs, nem is lesz, pláne 4 év után, hogy a fejükkel úgy játszanak mint macska az egérrel.. ;]

A belátás egyébként az intelligencia egyik ismérve. Mindig örülök egyébként, ha azt látom a fórumon, hogy ha valaki téved azt mondja: oké igazad volt, (de)...

Ehelyett mindig görcsösen és makacsul ragaszkodnak a véleményükhöz a legtöbben, akkor is ha a napnál is nyílvánvalóbb hogy tévedtek.

Előbbi a helyes, hisz ez a fejlődés alapja. Tévedni pedig emberi dolog.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#70) btprg válasza Freddy S (#30) üzenetére


btprg
senior tag

A már legyártásuk pillanatában szemétnek tekinthető termékekkel való nyomulás nem Kína hibája. Minden baj az idióták és a kapzsik miatt van. Az idióták veszik a szemetet mint a cukrot (csak egy számít: olcsó legyen), a kapzsik meg ezt kihasználják – és ezzel pazarolják a nyersanyagot, rohasztják a természetet... És itt most nem a Huawei telefonokról van szó.

Szóval nem Kínába kéne először belerúgni, hanem idióták helyett értelmes embereket gyártani, a kapzsi disznókat – akik mindennek a termelését is pár fillér haszonért viszik Kínába, akik miatt nincs európai gyártású termék – meg elkergetni.

"Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

(#71) keembo válasza #40553216 (#65) üzenetére


keembo
tag

Köszi, az első videóval megspóroltad a reggeli kávémat. Még 2 ilyen és jövök egy sörrel!

(#72) #71515136


#71515136
törölt tag

Csodás dolog ez a politika, láthatóan itt is kihozza mindenkiből a legjobbat :)

(#73) Malák


Malák
aktív tag

Nem túl meglepő.

(#74) #40553216 válasza keembo (#71) üzenetére


#40553216
törölt tag

:DDD Nincs mit.
Voltak még kemény dolgok. Liberó prof megengedte a liberó diákoknak, hogy nem menjenek be órára, hogy fel tudják dolgozni a traumát. :DDD

(#75) Freddy S válasza Remus389 (#57) üzenetére


Freddy S
tag

Ezt azért nem értem, mert nem Trump a hülyítő, hanem a média! Trump küzd a média ellen, osztja keményen. A népet meg nem hülyíti, hanem adja nekik amit igért.

[ Szerkesztve ]

LGB - Lets go Brandon ugyanazt jelenti mint FJB csak takartabban. FJB pedig F - Csúnya szó, J - Joe, B - kitalálhatod!

(#76) #40553216 válasza keembo (#71) üzenetére


#40553216
törölt tag

(#77) Remus389 válasza Freddy S (#75) üzenetére


Remus389
veterán

[link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#78) kilua válasza btprg (#70) üzenetére


kilua
senior tag

"A már legyártásuk pillanatában szemétnek tekinthető termékek"

A 100Ks xiaomi telefonom és 150Ks porszívóm, 18Ks Cowin e7 pro headsetem, 10Ks 8bitdo sf30pro gamepadom stb vitatkozik veled.

Pont az a baj, hogy már egyre inkább a felső kategóriában is nyomulnak kínai cégek is (amiket írtam az közép kategória de pl 2-400Ks Huawei telefonok? )

Pont az a bajuk az amcsiknak hogy Kína-Huawei megelőzte őket 5G fejlesztésekben, egyre többet fordít Kína pl oktatásra aminek egyre inkább megvan az eredménye

http://factsmaps.com/pisa-worldwide-ranking-average-score-of-math-science-reading/

(#79) Dévacsen


Dévacsen
senior tag

Chinese-American electrical engineer faces 219 years in jail for stealing US missile chips... [link] magyar verzió.. [link]

[ Szerkesztve ]

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#80) Dr. Akula válasza Dévacsen (#79) üzenetére


Dr. Akula
félisten

Van egy olyan gyanúm hogy még a 219 év letelte előtt ki fogják cserélni egy CIA kémre.

(#81) Braddock válasza leviske (#48) üzenetére


Braddock
őstag

Felesleges vitázni olyanokkal, akik mindenféle összesküvés-elméletekből táplálkoznak.
Így nyer választást Trump, Orbán, Putyin, Erdogán, stb...

(#82) #40553216 válasza leviske (#48) üzenetére


#40553216
törölt tag

GDP (nominal) 2019 estimate
Egyesült Államok 21,345 billió $
Kína 14,216 billió $

CO2 kibocsátás
Egyesült Államok 5107393000 tonna
Kína 10877218000 tonna

„Trump ugyanolyan báb a nagyvállalatok kezében, mint amilyen anno Reagan volt”
Mert Obama nem volt, Clinton nem volt, Clintonné nem lett volna. :DDD Ők mind a mélyről, a texasi mocsarakban élő kajmánok gyomrából kiemelkedett prolik, akik okkupálták a Wall Streetet és minden ott talált pénz szétosztották a világ Robin Hoodjai között.

„Utóbbi nyilvánvalóan hibás döntéseit évtizedekkel később emberek milliárdjai fizették meg, nem csak az USA-ban.” :DDD Pl. a csillagháborús kamu terv, ami a komcsi rendszer összeomlásában komoly szereppel bírt? Vagy arra gondolsz, hogy Cypher vágya, hogy Reaganné váljon, sok embert vonzott a mozikba?

(#81) pnauser
Hogy nyernek ők választásokat? Úgy, hnem vitatkoznak „olyanokkal, akik mindenféle összesküvés-elméletekből táplálkoznak”?

[ Szerkesztve ]

(#83) btprg válasza kilua (#78) üzenetére


btprg
senior tag

Azért is raktam OFF-ba, mert ez egy generális írás akart lenni részemről, hogy szerintem mi a baj. Az általad is említett termékekkel semmi gond (bár mindennel kapcsolatban felmerülhet a kérdés, hogy mi szolgál valódi igényeket).

A legyártás pillanatában szemétnek tekinthető termék a gagyi villogó dinoszauruszos játék, ami csoda ha 2 napig nem hullik szét (és nem mérgező a festék rajta), az ilyen 200 forintos fülhallgatók, hasonló árkategóriájú mindenféle gagyi elektronika (pl. MP3 lejátszó), 4 dallamon zenélő WC kefe, a "rázós lámpa" amiből kihagyták a szuperkondenzátort és csak egy sunyi belső gombelemről megy 2 óráig, ami nem is cserélhető, stb. stb. Ezekre gondoltam, amiket látsz ha kimész egy kínai piacra.

"Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

(#84) nyisziati


nyisziati
veterán

Én csak azon csodálkozom, hol vannak a PH! "nagyágyúk", akik pár napja még örömködtek, hogy az USA feloldja a korlátozásokat... Meg akik írták, hogy "én megmondtam! " :DDD

7Heads Drago, Tapsi 75, bagkri01, zoleeno01, Lami66

(#85) zoleeno1 válasza nyisziati (#84) üzenetére


zoleeno1
addikt

Akkor ide is, mert megint nem birsz magaddal... Kabare az egesz amit művelnek, kommentre sem erdemes mar. Egyebkent ez a cikk/nyilatkozat sem jelent semmit, majd szepen egyesevel engedélyeznek mindent SZERINTEM. Szia!

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#86) janeszgol válasza nyisziati (#84) üzenetére


janeszgol
félisten

Itt is kihagytál. :)
Mit lehet erre mondani? Ez üzlet, beleszólásunk nincs. Ha nem üzlet lenne, hanem valóban az, amibe csomagolták (nemzetbiztonság), más lenne az eljárás.
Gondolom az üzletnek az is része, hogy szállnak ki cégek Kínából részben vagy egészben. Végül is amit ígért (hogy haza viszi azt, amit tud) teljesíti. Ő nem egy idióta, még ha annak is látszik.

(#87) redgreg válasza leviske (#48) üzenetére


redgreg
tag

Világelsőként nyomja tele a betiltott freonnal a légkört? Vagy világelsőként van olyan friss levegő Pekingben, hogy konkrétan csípte a szemem?

(#88) Kékes525 válasza leviske (#48) üzenetére


Kékes525
félisten

"Reagan volt. Utóbbi nyilvánvalóan hibás döntéseit évtizedekkel később emberek milliárdjai fizették meg, nem csak az USA-ban."

:F Kifejtenéd?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#89) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

John Sonderman, az Export-végrehajtási hivatal igazgatóhelyettese levélben tájékoztatta a Kereskedelmi Minisztérium Ipari és Biztonsági Irodájának személyzetét, hogy a Huawei továbbra is tiltólistán van, így a kapcsolódó kérelmeket kezeljék is eszerint.

tehát segget csináltak a saját szájukból...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#90) oszi666 válasza laposonly11 (#45) üzenetére


oszi666
őstag

nem azt mondják, hogy az ember miatt van klímaváltozás, hanem azt, hogy az ember brutálisan felgyorsítja. Olyan mértékben, amihez nem tudunk sem mi, sem az élővilág kellő ütemben adaptálódni.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#91) BiP válasza oszi666 (#90) üzenetére


BiP
nagyúr

Ja, mert mondjuk nem mindegy, hogy a normál folyamat félmillió év alatt játszódik le, az emberiségnek hála ugyanezt "lezavarjuk" 50-100 év alatt.

(#92) oszi666 válasza BiP (#91) üzenetére


oszi666
őstag

pontosan :)

ugyanakkor szerintem felesleges szócséplés a másik oldalt erről meggyőzni, ez olyan mint a konferencia paradoxon: Rendezel egy konferenciát a szélesebb laikus közönségnek a klímaváltozásról. Pont azok nem fognak eljönni, akiket igazából meg szeretnél győzni. Azok, akik eljönnek már úgyis meg vannak győzve (a saját hitüket megerősíteni jönnek), szóval valójában tök felesleges az egész. Aki pedig érkeklődő/bizonytalan úgyis aktívan keresi az információt. Millió egy ilyen helyzet van kezdve klímán kívül az etnikai kisebbségektől a chemtrailen át a daganatos megbetegedések keresztül a lmbtq közösségig: ha egy millió kutatás azt mondja hogy A, és egy darab azt mondja hogy B akkor már van független szakértő, és nincs tudományos konszenzus.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#93) Sinesol válasza oszi666 (#92) üzenetére


Sinesol
veterán

Chemtrail... :DDD
Komolyan hihetetlen azért, hogy ilyesmik egyáltalán felmerülnek.

[ Szerkesztve ]

(#94) oszi666 válasza Sinesol (#93) üzenetére


oszi666
őstag

Ne haragudj de kerdezd meg az oregeket akkor meg nem volt csikja a repuloknek ha meg megis akkor nem maradt fenn a zegen ilyen sokaig. Na? Erre mit lepsz?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#95) Remus389 válasza oszi666 (#94) üzenetére


Remus389
veterán

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#96) BiP válasza oszi666 (#94) üzenetére


BiP
nagyúr

Zavarba jött az irónia detektorom, nem tudom leolvasni az eredményt.
Nyugtass meg, hogy most csak viccelsz.

(#97) zoleeno1 válasza BiP (#96) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nem, sajnos, szerintem nem viccel... :F

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#98) oszi666 válasza BiP (#96) üzenetére


oszi666
őstag

persze hogy viccelek úristen :D ti még nem hallottátok ezeket az érveket soha? meg hogy régen a felhők is mások voltak meg az összes ilyen hülyeséget?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#99) BiP válasza oszi666 (#98) üzenetére


BiP
nagyúr

Megnyugodtam. Gyanús volt, hogy előtte tök normális dolgokat írtál, aztán ezt meg totál komolynak tűnően bedobtad. Ezért zavarodott meg a detektorom :)

Szerencsére nem hallottam még, nem mozgok ilyen körökben, nincsenek ilyen ismerőseim (vagy nem beszélek velük ilyenekről). És az ilyen jellegű infókat, cikkeket is ignorálom, próbálom kerülni, és nem szennyezni vele az agyamat, ezek szerint eddig sikerrel :)

[ Szerkesztve ]

(#100) nyisziati válasza oszi666 (#98) üzenetére


nyisziati
veterán

Pedig ez a sok vihar gyanús. Meg a klímaváltozás. Chemtrail nélkül biztos nem lenne.
A lapos földön szépen elterül.
És többen láttak már gyíkembert a pilisi országcsakrában. Szabadkőművest.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.