Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) madgie


madgie
titán

200 ezres notikon spórolnak a Win7-tel, de olcsó(nak szánt) nettopnál meg ott figyel az árához mért drága oprendszer? Irgum-burgum, adják 280 dillárért oprendszer nélkül, ilyesmire úgyis megteszi egy Linux is (szövegszerkesztés, böngészés, HTPC célokra kell az ilyesmi, nem?)

(#2) DBob válasza madgie (#1) üzenetére


DBob
őstag

Ki tudja, lehet a kínai gyártó warez wint pakol rá ;]

(#3) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Ennek a Lenovo-s háznak valahogy olyan terminátoros hangulata van, kifejezetten tetszik a dolog. Ha nem lenne már konkrét elképzelésem a köv gépemet illetően, akkor ezt a házikót venném. Grat hozzá, akárki tervezte. :C

Üdv,
Vik

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#4) Probber


Probber
őstag

Ütős kis házat kapott a Lenovo, de a ventilátorszabályzó alatt lévő piros "láng" mondjuk elég érdekesre sikeredett, az az egy részlete nem igazán tetszik. Kíváncsi lennék, hogy vajon ezt a házat külön is meg lehet majd vásárolni valamelyik gyártótól? A Dell házai sem kispályások.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#5) shteer


shteer
titán

mit nem adnék ha a munkahelyi gépem ilyen design-os lenne... vagy inkább legyen gyorsabb? :U igen, inkább gyorsabb legyen :)

..szerintem jónak tűnik

(#6) szaszabee


szaszabee
aktív tag

Nem rosszak tudnék választani

(#7) maláj


maláj
őstag

a Giada gépei merre dizájnosak :F

(#8) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Lenovo & DELL :R :R :R :R :R

(#9) mghltm válasza DeathAdder (#8) üzenetére


mghltm
addikt

a szambol vetted ki a szot! vagy a kezembol a billentyuzetet?! :F mindegy is :DDD

neves gyartok komplett gepei rendszerint szuper kis kuckokat kapnak. konnyen szerelhetoek, jol atgondoltak, tetszetosek es a sulyuk alapjan van bennuk anyag rendesen :K

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#10) GabN73 válasza shteer (#5) üzenetére


GabN73
addikt

+1
illetve a minél jobb tervezés a hűtés érdekében..

(#11) sarocker


sarocker
csendes tag

Na, a Lenovo gépe vgre A gép. Mármint külsőre. A sok Laci meg lianli, meg thermaltake meg egyéb szörnyűség után, amit mostanában bemutattak az IT magazinok ez végre egy ízléses kinézetű gép letisztult, mégis egyedi formatervvel. Le a kalappal! Kár hogy a következő munkaállomásomat az Acer gyártja. Itt tornyosul, csak be kéne üzemelni. :D Mondjuk az sem csúnya, de azért ehhez képes nem az igazi.

(#12) shteer válasza GabN73 (#10) üzenetére


shteer
titán

hűtésből a dell az jól szokott vizsgázni, halk és hatékony

..szerintem jónak tűnik

(#13) shteer válasza sarocker (#11) üzenetére


shteer
titán

a lenovo letisztult? "asztab...............a" :B

inkább egy "gamer" gép látványát nyújtja... világít, csicsás elő és oldallappal

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#14) Sicilian


Sicilian
addikt

Lenovo IdeaCentre K330 irodába jöhetne tutin néz ki, otthonra már mást tervezek magamnak :B

nothing is true everything is permitted..

(#15) DeathAdder válasza shteer (#12) üzenetére


DeathAdder
veterán

A haveromnak van DELL-je, igaz hogy laptop es nem egy kihegyezett peldany.
Rohattul kommpatibilis, es nagyon felhasznalobarat :)

De nagyon meglegszik uj koratol kezdve :( (igaz terheli is) de akkor a RAM-ok annyira felforrosodnak hogy nem tudnak rendesen mukodni es a CPU is a 90-100 C-t surolja :F

Ennek ellenere mar tobb mint egy eve,minden nap ennek a terhelesnek van kiteve, es semmi baja :R

(#16) Boxi88


Boxi88
őstag

Eszméletlen jól néznek ki! :K

(#17) Gude


Gude
senior tag

Lenovo IdeaCentre kicsit transformers hasonmás. :DDD

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#18) Srodney válasza Boxi88 (#16) üzenetére


Srodney
senior tag

bizony a robbantott képen jol látszik a praktikusság.... :Y :R

(#19) Воланд


Воланд
titán

Az első volt már (határozottan ismerős a formája, tuti, hogy láttam már a ph-n egy ehhez nagyon hasonló gépet), a második csúnya, a harmadik elmegy kategória.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#20) ftc


ftc
nagyúr

400 dodo egy oylan vacakért? ezek megőrültek?

(#21) shteer válasza DeathAdder (#15) üzenetére


shteer
titán

laptop. az más, abból nem kell dell :)

..szerintem jónak tűnik

(#22) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

A kis vacak nem tetszik, de mindkét asztali konfig bejövős!

A Lenovo egészen kitűnő: végre egy normálisan kicsi ház (2db 5,25"-os hellyel), dizájnos külsővel, nem a mai b@szott nagy vackok...

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#23) #56573440


#56573440
törölt tag

"Miért ne lehetne egy asztali gép is dizájnos?" a cikk szerintem nem válaszolja meg a kérdést:D valahogy ezek nem jöttek be... valahogy a letisztultabb gépeket szeretem.

(#24) Boxi88 válasza Srodney (#18) üzenetére


Boxi88
őstag

Nekem is nagyon bejött! :DDD

(#25) kenwood3


kenwood3
őstag

A lenovo háza tényleg ott van :K , a dell az ocsmány sztem az első meg olyan semmilyen !
Bár az is igaz mielőtt benéztem másabb házakra számítottam ! :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#26) marcias


marcias
őstag

Kérek egy DELL Precision T7500-at! Természetesen a csúcskonfigurációval, és ezzel az új design-nal! :K

Steam: marcias88

(#27) Tir Na Nog válasza DeathAdder (#15) üzenetére


Tir Na Nog
csendes tag

Feltételezem hogy maszek gép, nem üzleti széria, így valami játékos videokártyát tartalmaz, ami melegszik. És a processzora se (U)LV. Ez mind ilyen, minden gyártónál, aminek teljesítménye van, annak hőtermelése is. Üzleti notikban ezért divat az integrált videkártya. Meg a fogyasztás miatt, ami ezzel együtt jár. Valamit valamiért.

A Dell kunyhó az tetszik, vajon lehet ilyet (netán nem Dell néven, gondolom külső gyártótól származik) külön is kapni, gép nélkül?

What begun as a transfer of cosciousness from flesh to machine escalated into a war which has decimated a million worlds.

(#28) Tripower


Tripower
tag

És hol a dizájn?

Az állványos maggis instant leves talpas pohár beütéssel
vagy
hot mezei semmi extra ház ami már gémer is csak azért mert piros meg fekete és van hozzá ugyan ilyen gti beütésü bill+egér?

a dell fél tégla még elmegy.....

(#29) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ez a lenovo tetszetős. Ilyen jövőszerű futuriszikás valami jut az eszembe, de ettől tetszik.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#30) .mf


.mf
veterán

Az első 1:1 Asus Eee Box koppintás...

A Lenovo egész pofásra sikerült, igaz, ahogy már megjegyezték, inkább gémergépes kinézete van, de az átlag gémergépnél kifinomultabb. A Dell is elég tetszetős...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#31) Findzs


Findzs
addikt

tetszik a lenovo gép
a dell már nem annyira

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#32) Tankblock


Tankblock
aktív tag

Lenovo jöhet, akár otthonra is. :DDD

Release the Beast....

(#33) zotyi85


zotyi85
tag

Nem tudom miért, de a "Lenovo IdeaCentre K330" ház bejön :)

ASUS TUF GAMING B460M PLUS, INTEL i5 10400F, BE QUIET PURE ROCK, SAMSUNG 970 EVO PLUS 500GB M.2, 2x8GB KINGSTON 2666 C16, ASUS RX 6600XT 8GB, COOLER MASTER MASTERBOX MB311L, ASUS ROG STRIX 650G, REDRAGON KUMARA, A4TECH BLOODY

(#34) bigga


bigga
aktív tag

A Lenovo nem a Robotzsaru gépe? Vagy a Terminatoré?

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.