Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Csak a jutub miatt tűnik 25-30 fps-nek?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) Mirman


Mirman
őstag

Nekem az első rész évekig kimaradt , most vettem meg summer sales keretében és azt kell mondanom hogy az egyik legnagyobb meglepetés és egyben legszórakoztatóbb játék is volt számomra az elmúlt években.

(#3) szupermacs


szupermacs
veterán

Mennyire kötődik bármelyik LOTR könyvhöz? Vagy filmhez? Az első kimaradt, de ez már most szimpibb. Érdemes lenne az előzőt is kipróbálni? Ha igen, akkor remélem hamar lesz akció 360-on.

Szerk.: Nem is drága ott sem.

[ Szerkesztve ]

(#4) ribizly válasza Mirman (#2) üzenetére


ribizly
veterán

A feléig az is marad. Utána nekem kicsit kezdett unalmassá válni. Nem a story, hanem, hogy már láttam kb merre halad a történet és túl repetitív volt már, hogy sakkozzak a legyőzendő ellenfelekkel.
Egyébkét tényleg egy nagyon jól összerakott, eltalált játék sok szempontból.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#5) pengwin válasza szupermacs (#3) üzenetére


pengwin
addikt

Semmi köze Tolkien univerzumához, a filmekből újrahasznosítottak valamennyi látványelemet, de igazából az egész Tolkien-univerzumot szemenköpték vele. (gondolok itt az egész háttérsztorira).

Ettől függetlenül állítólag egy jó akciójáték, csak én pl. nem értem, miért nem lehetett ehhez valami eredeti körítést kitalálni, miért kellett megint a marketing miatt beleerőszakolni egy már létező, és teljesen más jellegű világba...

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#6) szupermacs válasza pengwin (#5) üzenetére


szupermacs
veterán

Na emiatt nem állt nekem össze a kép. Mivel nagy rajongója vagyok a LOTR világának és a könyveknek, így inkább kihagyom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.