Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sTERNI


sTERNI
senior tag

Amikor már meg kell állítani a videót, kimerevített képen mutogatni, hogy itt-ott bizony jobb az árnyék meg a fény, akkor szerintem kár bizonygatni a generációváltást..... :U

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#2) copass válasza sTERNI (#1) üzenetére


copass
veterán

hehe, dettó. elég szánalmas az egész. annyira pici a különbség. a lassításnál már elmosolyodtam!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#3) Pipiripi válasza sTERNI (#1) üzenetére


Pipiripi
senior tag

A generációváltás megtörtént, csak sajnos a fejlesztők sz@rnak rá, ahogy ennél a játéknál is látszik. Ráadásul ez csak egy előzetes, a teljes játék csak jövőre jelenik meg. Elég ciki lesz, ha akkor is csak minimális különbség lesz a majd 10 éves gépekhez képest.

szerk: egyébként le a kalappal előttük, hogy a régi gépeken ilyen grafikát tudtak csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#4) copass válasza Pipiripi (#3) üzenetére


copass
veterán

pedig nagy esély van rá hogy nem nyúlnák már hozzá jobban, max kicsit feljebb húzzák a szaturációt meg a kontrasztot és nagyobb lesz a lensflare!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#5) Pipiripi válasza copass (#4) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Valószínűleg így is rengetegen meg fogják venni, köztük én is, mert a játék jó lesz. De akkor is csalódott vagyok, hogy nem teljesen külön fejlesztenek az új gépekre.

(#6) boost válasza sTERNI (#1) üzenetére


boost
addikt

Azért ez így nem igaz. Tény, hogyha külön az újgen gépekre fejlesztették volna, és nem kvázi PCként használnák őket, többet lehetett volna kihozni, de akkor bizony dupla ekkora lett volna a fejlesztési költség.

(#7) gabber01 válasza sTERNI (#1) üzenetére


gabber01
addikt

Azért a PS4en szemmel láthatóan szebb. One-on, nos, azt nem is értem, épp csak vmivel részletesebbek a textúrák és ennyi.
A lassítás meg az animációk nagyobb részletességének bemutatására készült, de folyamatos képen is látható, hogy jobb. Vagy csak 2x annyi fps-el megy a game az új genen.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#8) nrgia


nrgia
őstag

Engem ez nem győzött meg :(((

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#9) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Szerintem XboxOne-on sokkal szebb.

(#10) gyuribácsi88 válasza mentoloshypo (#9) üzenetére

Az egy dolog hogy én xbox-os vagyok, az viszont biztos hogy te vak.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#11) boost válasza mentoloshypo (#9) üzenetére


boost
addikt

ne füvezz ennyit :D

az XBO és a X360 között szinte nincs különbség, a PS4 meg mintha egy generációval jobb lenne.

Különben szerintem a sorrend:

1. PS4,
2. XBO,
3. XB360,
4. PS3

(#12) nrgia


nrgia
őstag

+1 :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#13) tDr1v3r válasza gyuribácsi88 (#10) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Csak trollkodik.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#14) Taposo


Taposo
aktív tag

Remek ezt is megértük... MGS játékot grafikával kell eladni ?!?! Számomra ez a világ egyik legjobb játék sorozata, de az eddig látott anyagok alapján semmi nem győzött meg arról hogy ez ütni fog, remélem ez csak marketing hibája ;)

(#15) .LnB válasza Taposo (#14) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amennyiben tényleg a világ legjobb játéksorozata számodra, csak úgy mint számomra. Akkor Kojima neve elég biztosítéknak kell, hogy legyen.

Örülök ennek a videónak, mert nincs pénzem új gen konzolra. De legalább bebizonyosodott, hogy nem veszítek vele semmit :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) wolfman


wolfman
veterán

Mindössze annyit vettem észre, hogy az új konzolokon élesebb a kép valamelyest és némileg folyamatosabb a kép mozgás közben. A többi elhanyagolható.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#17) CocooN-z válasza .LnB (#15) üzenetére


CocooN-z
őstag

Énis megvenném valamelyik current genre, de amilyen idiot vagyok, mindig azon agyalnék menet közben, hogy az adott jelenet, milyen lenne a nexgenen, PC -re esélytelen? Volt róla szó

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#18) Sonja


Sonja
veterán

Ha valaki normális minőségben szeretné megnézni, és nem a Youtube-on, annak itt egy letölthető videó, 60 fps-el. ;)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19) .LnB válasza CocooN-z (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem értem ezt a mentalitást. A grafika számomra egyáltalán nem fontos. Ritkán is ülök le manapság sinleplayer játékokkal játszani. Viszont ha leülök az csak azért van mert érdekel a játékmenet, és megfog a történet. Ilyen Cod, FarCry, Crysis, BF féle, szép, bár teljesen nulla játékmenetű játékokat már elkerülöm. Kipróbálom őket, de mindig egy-két óra után konstatálom, hogy semmi érték nincs bennük amiért érdemesnek tartanám a végigjátszásukat. Legutoljára ezeket játszottam végig. Mafia2, DeusEX:HR, Dishonored, Tomb Raider. És a teljes MGS sorozat. Egyiknél sem érdekelt a grafika. Az utolsó játék aminek felfigyeltem a grafikájára az a Bioshock Infinite. Nagyon szép művészi grafikája van, jó története. De a játékmenete nulla annak is. Ezért inkább utánnaolvastam, és néztem youtube-on videót, hogy miről szól. Tetszik, de végig nem vinném.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) CocooN-z válasza .LnB (#19) üzenetére


CocooN-z
őstag

Igen, tudom hogy van ez a fajta hozzáállás, de én egy kicsit morbidabb vagyok ennél :D
Értsd: Tegyük fel (lehet rossz péda lesz, mert a játékmenet célja hogy újra-újra-újra végig vidd, a loot meg a karakter miatt, de sztem érteni fogsz) hogy van a Diablo2, Anno 640X480 volt a max, végig toltam vagy hűdeksokszor, majd jött a kieg, ahol 800x600 volt, és ú milyen jó volt, nagyobb felbontásban, meg nagyobb látmezővel, szinte más élmény volt. Majd D3 előtt gondoltam Lore memory frissítés gyanánt újra. Ekkor már éreztem h a 800 kissé kevés, talán van mod hozzá...van hát, multires >1680x1050....o.m.g., persze nem hivatalos, és eredetit bannol is a rendszer, de offline, hogy játsz fele HD felbontásban...hát az valami eszméletlen volt. Jó persze nem bliz fejlesztés, és votlak hibái (minden kissebb lett a játékban, látmező túl nagy volt, mobok nem is vettek figyelembe, etc.), de a régi élményt másképp újra át tudtam élni.

Tehát én úgy foglamaznék, hogy engem ha egy játéksorozat érdekel, képes lennék akár csak azért is újra játszani vele, ha van mód más szemszögből (más / szebb grafika, mint most), megtapasztalni.

:)

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#21) .LnB válasza CocooN-z (#20) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez egy más dolog. Az oké, hogy régi játékokat szívesen nyomunk végig szebb grafikával. Ezért is volt örvendetes a hír mikor Kojima célzott rá, hogy lehet meg fognak jelenni a régi részek az új motorra átültetve.

Viszont itt te korábban azt írtad, hogy az új részt szeretnéd minél szebb grafikával nyomni. ("agyalnék menet közben, hogy az adott jelenet, milyen lenne a nexgenen") Ami szerintem nem igazán dob a játékélményen. Főleg jelen esetlben nem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22) CocooN-z válasza .LnB (#21) üzenetére


CocooN-z
őstag

Persze már menet közben úgy elraktározom a jelenetet h emlékként élem meg és már játszanám újra :D

Tényleg más, de ez valóban azon múlik, hogy a játék le tud e kötni, és elfeledteti e a grafikát. Szerintem elfogja, ha komolyra fordítom a szavajárásomat. Csak szerintem az ilyeneknek mint én ez veszélyes, hogy mindegyik genre megjenelik :D

ui: De példának okáért, ott az MGS4, emlékszel hogy oda voltam meg vissza, de mindig kiakadtam az FPS dropokon, ez inkább azon múlik h a játékost mi hatja meg.

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#23) Slade92


Slade92
aktív tag

Hanyagolható különbség ezen már inkább a grafika huszárok élvezkednek!
Ezért nem is éri meg next gent venni! :DDD
PS3 gondolom szokás szerint nagy nehezen kinyögi a 24 FPS-t!

(#24) Taposo válasza Slade92 (#23) üzenetére


Taposo
aktív tag

Hogy őszinte legyek van szemem a dolgokhoz "grafika huszár" és azt kell mondjam ahhoz képest hogy mennyire nyomják ezt a grafikai sz@rt, rohadtul nem nagy szám, olyan mintha mindenre latexet húztak volna, jobb lenne ha a játék mechanikát meg a story tartalmakat nyomatnák ;)

(#25) Angel1981


Angel1981
veterán

Megérte várni 8 évet a nextgenre! ;) :D

(#26) Tenager18


Tenager18
senior tag

Letöltöttem a linkelt videót, és megnéztem. Szerintem a PS4 grafika messze veri a másik hármat. Érdekes, hogy a PS3 és a PS4 grafika közt szemmel látható a különbség, viszont X360 és XOne között szinte semmi.

Nálam a sorrend így alakul :

1.PS4
2.PS3
3.XOne
4.X360

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.