Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Miért is csúszik? Nekem a béta is hibátlanul működik.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#2) WN31RD


WN31RD
addikt

Miért nem írjátok le szövegben is legalább a lényegét az interjúnak? :U

Azt átfuthatná az ember gyorsan, ahelyett hogy közel öt percet kellene áldoznia a videó végignézésére, megoldania, hogy a hang ne zavarjon senkit, stb. Más hírportálokról jellemzően kapásból elkattintok, ha csak videóban elérhető valamilyen anyag... Nem híradót nézni nyitom meg az internetböngészőt, hanem azért, hogy hatékonyan szerezzek információt.

[ Szerkesztve ]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#3) TheDragon007 válasza WN31RD (#2) üzenetére


TheDragon007
senior tag

+1

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#4) #06658560 válasza WN31RD (#2) üzenetére


#06658560
törölt tag

+1.

Egy kérdés: lesz a következő verzióban trendline? normálisan kezelt képek, képaláírások, horgonyok, stb várható? memóriakezelési problémák, sok kép esetén borzasztó belassulások gördítés esetén elmúlnak?

(#5) adequate_cou válasza WN31RD (#2) üzenetére


adequate_cou
senior tag

+42

(#6) ftc válasza #06658560 (#4) üzenetére


ftc
nagyúr

engem jobban zavar,hogy ha van egy több mint 80 oldalas dokumentumod akkor alig tudja betölteni

(#7) Erasmus válasza WN31RD (#2) üzenetére


Erasmus
őstag

akkor már: miért csinálunk egyáltalán videót?

ez a mostani anyag azért ment ki videóban, mert azt gondoltam, hogy a nem egészen ötperces hossz még a tűréshatáron belül van. végiggondoljuk, hogy érdemes ezt csinálni. mert ha a többség úgy gondolkodik, ahogy te, akkor bőven elég a szöveges változat, nem is kell a videoanyag, aminek az elkészítése amúgy is qrva sok időt visz el.

[ Szerkesztve ]

(#8) WN31RD válasza Erasmus (#7) üzenetére


WN31RD
addikt

Nekem nincs azzal semmi problémám, ha csináltok videót is, biztosan vannak olyanok, akik szívesebben megnézik, mint hogy elolvasnák (közel) ugyanazt szövegben. Nektek kell tudni, vannak-e elegen, mekkora igény van erre.

Én viszont nem tartozom ezen emberek közé, és ahogy elnézem a reakciókat, vagyunk így néhányan. Öt perc bőven a tűréshatáromon túl van ilyen esetben, hiszen ezen idő töredéke alatt átfutok egy ugyanannyi információt tartalmazó szöveget. Nem néztem meg ezt a videót sem, annyira szörnyen nagyon nem érdekelt a dolog. Ha máshol futok bele ilyesmibe, szó nélkül továbbállok, és csökkentem a portál minősítését a fejemben, mert nem használható kényelmesen. Itt viszont úgy gondoltam, szólok inkább. :)

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#9) #65675776 válasza Erasmus (#7) üzenetére


#65675776
törölt tag

Egy rövid összefoglaló kedvet csinálhat a videó megnézéséhez. Láthatod, hogy vannak nem kevesen, akik nem nézegetnének feleslegesen videót. Én is közéjük tartozom. Rengeteg cikket azért dobok félre mondjuk Gamepod-on is, mert csak van benne egy video a szabványos felvezető szöveg mellett.

(#10) Erasmus


Erasmus
őstag

ok, kösz a kommenteket, javaslatokat. csinálunk átírást is a jövőben.

és talán az igényekhez igazított terjedelmű netes videoriportokkal is jelentkezünk majd. jellemzői: max. 1 perc, kizárólag a legsűrűbb lényeg, ha kell mondatközi vágásokkal, és szigorúan feliratozva. :)

(#11) Vladi


Vladi
nagyúr

Ha már itt tartunk, a videók mikor lesznek linux kompatibilisek? :)

Ha meg már a videó leírásról van szó, szerintem jobb a videó, háttérben hallgatom egy részletes leírást nem biztos hogy elolvasnék. Úgyhogy köszi. :D

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#12) moma válasza Erasmus (#7) üzenetére


moma
őstag

nekem tetszik a videó. nem nézem, hanem a háttérben meghallgatom miközben mást csinálok, szóval WN31RD-vel ellentétben nálam ez egy ilyen hosszú interjú esetében hatékonyabb, kényelmesebb is, mint elolvasni.

we all deserve a bit of luck.

(#13) Erasmus válasza moma (#12) üzenetére


Erasmus
őstag

na tessék!

egyébként egy baj van azzal, ha csak hallgatjátok (a mosani videó esetében): lemaradtok a takarítónőről az elején :P

Vladi: miért? a youtube nem linux-kompatibilis? :)

[ Szerkesztve ]

(#14) dark100


dark100
aktív tag

Ez a csavo cool. Meg a vegen megnezem az OxygenOfficet.

Ingyenes software == A mezeskalacs haziko a Jancsi es Juliskaban. Es != szabad software

(#15) Vladi válasza Erasmus (#13) üzenetére


Vladi
nagyúr

A konferencia videók fenn vannak túbon? Megyek keresem.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#16) Erasmus válasza Vladi (#15) üzenetére


Erasmus
őstag

jaa, neem, azok nem.

(#17) TengerACE válasza TheDragon007 (#1) üzenetére


TengerACE
tag

Jól működik, de szükség van még apróbb javításokra, vagy olyan hibák javítására, amelyek az újdonságok integrálása során jelentek meg a csomagban. A cél: minél hibamentesebb termék előállítása. Ennek érdekében pár hét csúszás szerintem nem nagy gond.

Menetrend:
http://wiki.services.openoffice.org/wiki/OOoRelease32

(#18) TengerACE válasza #06658560 (#4) üzenetére


TengerACE
tag

A képek kezelése javul a Writerben (3.3).
A képaláírások már most is jók, csak a beállítások között kell állítani.
A memóriakezelés milyen problémájával szembesültél?
A képkezelés javítható az objektumok számára dedikált gyorsítótár növelésével.

(#19) TengerACE


TengerACE
tag

Sajnos egy tárgyi tévedés becsúszott az interjúba:
Az utóbbi év (3.x verziók) letöltéseinek száma: nem százezer felhasználó töltötte le, hanem százmillió. Elnézés :o(

(#20) #06658560 válasza TengerACE (#18) üzenetére


#06658560
törölt tag

Egyik oldalról másikra lépésnél elmalmozik egy csomót.

(#21) Vladi válasza Erasmus (#16) üzenetére


Vladi
nagyúr

Elvileg itt egy csokor. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#22) Erasmus válasza Vladi (#21) üzenetére


Erasmus
őstag

sajnos a mieink még nincsenek itt. ha jól tudom, logisztikai problémák miatt csak most kapják, kapták meg a szervezők a mi felvételeinket. :(

(#23) Vladi válasza Erasmus (#22) üzenetére


Vladi
nagyúr

Kivárjuk. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#24) fledgling42 válasza WN31RD (#2) üzenetére


fledgling42
csendes tag

+1
Csak a lényeget. Legalább.

(#25) TengerACE


TengerACE
tag

Mileyn rendszer, milyen verzió?
"A képkezelés javítható az objektumok számára dedikált gyorsítótár növelésével."

(#26) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Modjuk szerinetem egy közepes tudású képszekesztő nyugodtan mehetne bele, mint az MS Office csomagban a Photo Editor. :K Aki igényes természetes, ma már mindent képpel illuszrálva jön ki.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#27) Gorneck válasza zoltanz (#26) üzenetére


Gorneck
titán

Valóban nem lenne rossz...egyébként másnál is lassan indul? Vagy az én gépemmel van vmi?

Gorneck#1239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.