Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) xido válasza namegin (#72) üzenetére


xido
csendes tag

két héttel később a méretet megtaláltam..a többi lehet lutri,életemben nem hallottam még erről a névről..

Hannspree

(#102) cinemazealot válasza xido (#101) üzenetére


cinemazealot
addikt

Vállalható, de nem A-kategóriás monitorokat szoktam látni ettől a gyártótól.

Viszont a linkelt darabra felcsillant a szemem. Kifejezetten tetszetős darab... 60e Ft körül el is fogadnám.

(#103) btz


btz
addikt

2014 óta van egy wayteQ 8X tabletem, teljesen jól kiszolgál arra amire kell: FB, Netezés.
Amivel nem vagyok elégedett az az oprendszer elavultsága (Android 4.4) és a kevés memória (1GB).
30 ezerért vettem a mostani tabletem, de ilyen árban nem látom hogy lenne 3GB RAM-os Android 6-os tablet.
Gyakorlatilag ugyan azok a konfigok vannak még drágábban is, mint 2 éve és még a kínálat is szegényesebb ebben a 30ezres árvonalban. Pedig ha lenne 3GB ramos Android 6 tablet 30 ezerért akkor vevőlennék, így viszont marad a jóöreg WayteQ

ⓑⓣⓩ

(#104) Dello79


Dello79
aktív tag

2 kompromisszumos út van:
- nagy kijelzős telefon ami kompromisszum mert telefonnak nagy tabletnek kicsi
- 2 eszköz ami macera de telefonnak tökéletes tabletnak tökéletes

Sok gondolkodás után én az utóbbi mellett döntöttem.. van egy 4.7" - 5.2" telefonom mindig és egy 8" - 9.7" tabletem.. így mindig maximálisan ki tudom arra használni az eszközt amire való.. de mindenki máshogy gondolkodik és más szempontjai vannak.

Informatikus vagyok, van céges iPhoneom, privát Android telefonom , céges 12" SubNotim , privát asztali gépem , privát nagy notebookom .

De pl. ha kádban olvasni szeretnél ami ilyenkor télen annyira nem rossz dolog..akkor oda nem viheted se a 12" notebookot az 5.5" -ös telefon vagy 6" meg nekem kicsi lenne .. főleg úgy ha pl. megosztott kijelzőn nézed a sorozatod mellette meg pl. viberen beszélgetsz... stb.. DE ha csak zuhanyozni szoktál neked ez nem szempont :D

Másik nyomós érv ha pl. megyek haza szüleimhez.. mindegyik notebookom 1.5 KG fölötti.. és bír 2-3h átlagban ... a tabletem viszont 0.5 kg alatti könnyen viszem és 4h többet bír... ezért oda azt szoktam vinni.. DE ez is szubjektív ha szüleiddel élsz ez se szempont neked :D pl.

Én próbálok mindig minden eszközt az adott szituációimhoz használni és megtalálni a helyét. :C De szerintem egy notebookot nem tud helyettesíteni egy tablet..de bizonyos szituációkban egy tablet jobb tud lenni egy notebooknál. :R

Csináltam egy összehasonlítást ahol jól látszik arányaiban a különbség ! És hogy mit nem választottam :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.