Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

Az durva, elég rendesen vissza lehetett volna élni vele. :F

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#2) No-kia válasza S.J.M. (#1) üzenetére


No-kia
őstag

nemrég adtam el egy galaxy ace-t, de az segitett a vevőhöz jutni, aztán anyira siettem hogy nem csináltam hardresetet, adatok nem voltak rajta,csak bejelentkezvemaradtam pár helyen,bár a memkártyát kivettem,remélem odavoltak telepítve az alkalmazások,de rendes embernek tünt a tulaj. Most azegyszer figyelmetlen voltam.

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3) Melack válasza No-kia (#2) üzenetére


Melack
veterán

Én is emiatt néztem meg a Nokiám ilyen beállítását. Nem a képek miatt, azok épületfotók. De az smsek és a jegyzetek nem tartoznak senkire se. Szerintem nézd meg, hogy a FB pl kijelzi e, hogy belogolva maradtál. Ha igen, lépj ki. Jobbat nem tudsz tenni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4) No-kia válasza Melack (#3) üzenetére


No-kia
őstag

más nem volt rajta, mert anyum használta második telefonnak, egy nem használt sim-el,csak anyagi gondok.. anyni hogy amíg buszoztam beléptem ide-oda, ne unatkozzak.

FB-n ezt nem tudom hol kell megnézni, ha meglehet egyáltalán :B :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#5) EczkE


EczkE
addikt

Én ismerősömnek úgy szereztem egy Galaxy Minit, hogy a tulaj még csak le sem törölt semmit, minden játék program rajta volt, Gmailbe bejelentkezve, stb. :D

A játékok amúgy nénis játékok voltak. ;]

Csináltam egy factory resetet és kész. :))

Asszem mindenféleképpen!

(#6) Melack válasza No-kia (#4) üzenetére


Melack
veterán

Fiókbeállítások/Biztonság/Aktív bejelentkezések - Amit nem ismersz fel megnevezés, nah az lesz valszeg anyud volt telefonja :)
Ok, ez a rész nekem is ismerős. Most páromnak keresek vmi Samsungot, ami Androidos... hát van egy felhozatal....

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7) Melack válasza EczkE (#5) üzenetére


Melack
veterán

Factory reset nálam is játszott mindkét esetben - legalább láttam, hogyan indul az Android. Eddig begyere a GT540 :) És végre van BKV és MÁV menetrendem :DD

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.