Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bird


Bird
addikt

Fut a marketing, mindjárt itt a hálaadás és persze a karácsony! :P

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#2) oriic válasza Bird (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De szerintem kicsit túl későn kezdik el a nagy reklámhadjáratot.

Live-Die-Respawn

(#3) Bird válasza oriic (#2) üzenetére


Bird
addikt

Hát így is úgy is lemaradtak már a nagy "riválistól". :U Az előző x-ek kampányai nem voltak ennyire vérszegényesek és az a bizonyos két lépés hátra taktika sem tett jót az imázsnak. :F
Ettől függetlenül drukkolok nekik...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#4) nrgia válasza oriic (#2) üzenetére


nrgia
őstag

Jó cégérnek nem kell reklám... ;)

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#5) #06658560 válasza nrgia (#4) üzenetére


#06658560
törölt tag

Jó bornak is kell a cégér!

Valamint jó reklámnak nem kell cégér. De a jó cégért is el kell juttatni a vevőhöz, hogy tudja van olyan.

(#6) Bird válasza #06658560 (#5) üzenetére


Bird
addikt

Az ilyen blama kampányok nem alapozzák meg egy-egy új termék jó hírnevét...

Erről meg jobb nem is beszélni... :Y

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#7) jonnyjoker01 válasza Bird (#6) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:C :W

Üdv. Johnny

(#8) Konczi06


Konczi06
tag

Csinálhatnak bármit, az új nextgen korszak egyértelműen a sonyé

PSN: Konczi06 "Does not kills me, makes me stronger"

(#9) Set-Comment™ válasza Konczi06 (#8) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Gartner?

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#10) Konczi06 válasza Set-Comment™ (#9) üzenetére


Konczi06
tag

? :D

PSN: Konczi06 "Does not kills me, makes me stronger"

(#11) Set-Comment™ válasza Konczi06 (#10) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Ja látom az aláírásodban, csak egy ps fan. Azthittem piackutóval van dolgunk, olyan magabiztosan jósolod megjelenés előtt a bukást...

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#12) Konczi06 válasza Set-Comment™ (#11) üzenetére


Konczi06
tag

Tévedsz, nem vagyok PS fan, mert ugyan úgy rendelkezem Boxal is :) Sőt a multiplatformokat általában azon játszom. Egyszerűen eddig sokkal meggyőzőbb a sony( Mondjuk ezekkel a megjelenés eltolodásokkal ez most csorbult :S ). És persze ezt nem abból vonóm le, hogy nekem mi a szimpibb, hanem amit olvasok itt a fórumon, és több más helyen. Nekem alapból nem fekszik ez a Kinectes "kötelezettség" Lassan már arra is kiváncsi lesz a microsoft ha fürdeni megyek :D ( És ezt úgy mondom, hogy jelenleg is rendelkezem Kinect-el)
. A Sonynál a PSN+ előfizu még mindig nagy húzó dolog. Csak abban reménykedem, hogy ha már a PS4 fizetős nettel fog rendelkezni, akkor minőségben is lesz olyan jó, mint a boxé ( mert valjúk be, a microsoftnak minöségibb az online része szerverek terén), és ha így lesz akkor egyértelműen úralkodni fog a piacon. Ezek mellet egyenlőre a Sony is komolyabb exclusive-okal támad. De ne legyen igazam, mert mindkettőt szeressem :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Konczi06 "Does not kills me, makes me stronger"

(#13) Set-Comment™ válasza Konczi06 (#12) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Ugyanilyen szar volt a 360 startja (nepszeruseg tekinteteben )is es a ps3 hiaba csuszott, boven taroltak az olcso ps2-vel. Csak erre mar senki nem emlekszik.

[ Szerkesztve ]

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#14) #06658560 válasza Konczi06 (#12) üzenetére


#06658560
törölt tag

Tudtommal már nem kötelező a Kinect sem.

(#15) Воланд válasza #06658560 (#14) üzenetére


Воланд
titán

de, az.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16) Konczi06 válasza Set-Comment™ (#13) üzenetére


Konczi06
tag

Nálam az elöző generációnál pont forditva volt :D Elöszőr volt meg a Boxom, ami mostmár 4 éves legalább, lekopogom semmi baja azota sem, míg a PS3 mindössze 1 éve van meg, de most valahogy a Sony jobban nyom.

PSN: Konczi06 "Does not kills me, makes me stronger"

(#17) Konczi06 válasza #06658560 (#14) üzenetére


Konczi06
tag

A Kinect kötelező még mindig, de remélem, hogy észhez térnek és ezt kétszer is át gondolják

PSN: Konczi06 "Does not kills me, makes me stronger"

(#18) #06658560 válasza Воланд (#15) üzenetére


#06658560
törölt tag

A használata, bekapcsoltsága is? Mintha itt olvastam volna valahol minimum utóbbi ellenkezőjét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.