Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

Elég sokáig kitartott a lendület, úgy néz ki sokaknak tényleg csak a nagyobb kijelző hiányzott.
Persze ezt a sikert tényleg nem lesz könnyű megismételni.

[ Szerkesztve ]

(#2) tothmaxy182 válasza Dr.Anonymus (#1) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Dehogynem! Idén jön újra a kisebb kijelző, aztán az emberek megint rájönnek, hogy nekik inkább az kell! :B ;]

Minden szavam magánvélemény!

(#3) Wesder válasza tothmaxy182 (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Nem nekik alma kell, az sem baj ha kukacos :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) Quqesz válasza Dr.Anonymus (#1) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sztem is a nagyobb kijelzők dobták meg az eladásokat. De most nincs akkora fejlődés.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#5) vicze


vicze
félisten

Na megtalálja valaki a hibát a cikkben? :)
Segítek: "várja a végeredményt a tanácsadó cég."

Újabb hasraütés szakártői uborkaszezon hír.

(#6) galaxys80


galaxys80
veterán

Ha hazaérek előveszem a varázsgömbömet és én is jósolok egyet.
Remélem nekem is fizet érte valaki egy valag pénzt.

(#7) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Jaj de meglepő, hülye lenne az aki az új iPhone megjelenése előtt veszi meg a hatos.
Csődbe mennek!!!444!négy! !

(#8) GALARDO


GALARDO
addikt

Ennyi volt, az almának vége!

;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#9) Petya88


Petya88
tag

Ha tényleg előjönnek egy új kisméretű minőségi készülékkel, az a pár millió (a milliárdból) savanyú arcú android felhasználó, akik kisebb készüléket szeretne, szerintem kapni fog az alkalmon. Az Apple meg jól szarrá keresi magát tepsi gyártó androidos világ balfékségén...

(#10) Wesder válasza Petya88 (#9) üzenetére


Wesder
félisten

És biztos 300k-ért szeretne kisebb telefont? (Jó persze màshol ez nem gond, csak itthon)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) Petya88 válasza Wesder (#10) üzenetére


Petya88
tag

Mondjuk nekem még elmuzsikál egy darabig a Nexus5-öm (van még egy tartalék is), de ha találnék valós támogatással rendelkező telefont ennél kisebb méretben, valószínűleg piacra dobnám őket.

(#13) rnyk


rnyk
tag

Tanacsado es elemzo ceget kene alapitani... Bazz, hogy ezzel a hadobalassal penzt lehet keresni :) hihetetlen.

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#14) Wesder válasza Petya88 (#12) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem nagy az 5" de màr nem tudnék kisebb telefonra vàltani, így a következő 5.5" lesz egy 1+1 személyében.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) chuky666 válasza Petya88 (#9) üzenetére


chuky666
csendes tag

Ki akarna szabad droidról butska almára költözni?. ;

Most is kapható bőven kisebb androidos készülék remek hardverrel.

[ Szerkesztve ]

(#16) kchris78


kchris78
veterán

Ha tényleg lesz 4" iPhone és főleg fém akkor sok sok ember aki iPhone5s-el 5-el nyomja azok neki fognak indulni cserélni... De azt hogy ennyit vettek 6/6+ból azt kb egyszer lehet megjátszani... Plusz a kínai piac... Aztán az alma a földbe lovagol :D

(#17) bedibazsa válasza kchris78 (#16) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Remélem, leviszi az 5s árát, akkor cserélem a Nexust. Szerintem még ma is gyors teló. És használható a mérete.

(#18) Blyan


Blyan
félisten

Forrás GforGames.... LOL :C

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#19) ddaydome


ddaydome
senior tag

Sziasztok!

Nem rendelkezem iphone-nal és biztosan elismerésre méltóak az eladási számok. Azonban nem tudom azt megérteni, hogy miért nem lehet egy új szériát legalább 3 féle kijelzőmérettel adni.

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#20) moleculez válasza Blyan (#18) üzenetére


moleculez
veterán

;] Hozza a kattintást, nem mindegy??? ;]

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#21) m1lan


m1lan
őstag

Öreganyám épp' az előbb panaszkodott, hogy gyorsan rohad az alma, úgyhogy süt belőle almás pitét :DDD

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#22) Kari1 válasza Petya88 (#9) üzenetére


Kari1
aktív tag

Szvsz aki kis készüléket akar az már most sem androidot használ (ha tényleg a méret lényeg) mivel az androidos csúcskészüléket kb 5.2" és 5.5" között vannak. Míg pl egy iPhone 5S csak 4" aminek a hardvere teljesen versenyben van még mindig. Ha lesz új 4"-os iphone jó hardverrel akkor azt inkább azok fogják venni akik még azért nem cserélték le a régi készüléküket, mert az újak túl nagyok voltak.

(#23) daniel909


daniel909
addikt

igen a józan paraszti ész erre enged következtetni DE:
lehet idén 3méret lesz a 6C 5S 6S plus. lehet pont emiatt fognak az eladások szárnyalni, mert újralesz 4" iphone.

meg ki tudja a force tuoch nem lesz-e nagyon klassz. mert akkor egy 6ost simán le lehet rá cserélni, mivel nem kell majdsokat ráfizetni. meglátjuk.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#24) catroot válasza chuky666 (#15) üzenetére


catroot
veterán

Nem mindenkinél a szabadság a fontos, ami a telefonokat illeti.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#25) janeszgol válasza Petya88 (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Akkor a tartalek N5-re vevo lennek. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#26) kchris78 válasza catroot (#24) üzenetére


kchris78
veterán

főleg hogy a Droid egyre kevésbé szabad (pl nincs SD kártya sok telefonnál, appokat nem lehet SD kártyára tenni csak zenét, stb..), az iOS meg kicsit szabadabb mint pár éve... (háttérben könnyebben futhat pár app ha szükség van rá)

(#27) HarleyCustom válasza Kari1 (#22) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Sony z3c?
Például.....
Nem rossz teló,és 4.6"....

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#28) Quasi_modo válasza HarleyCustom (#27) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

+Z1C, Alpha...

valami

(#29) fordfairlane válasza chuky666 (#15) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ki akarna szabad droidról butska almára költözni?. ;

Fontolgatom...

x gon' give it to ya

(#30) Petya88 válasza janeszgol (#25) üzenetére


Petya88
tag

Amint találok olyan készüléket ami vagy zárt rendszerű de elfogadható (meglátjuk milyen lesz a win10 mobilon) vagy legalább nexus szintű támogatást kap és elég kicsi az igényeimnek, megkereslek.
Sajnos úgy látom, hogy egyelőre a phablet a trendi ezért nem fűznék sok reményt hozzá.
Android vonalon, bár ott a Sanyi compact sorozata, nem tartom alternatívának...

[ Szerkesztve ]

(#31) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Lol. Elemzo ceg? Eloszor is ezeknek a vegtelen $ is keves penz :)
Masodszor pedig uborkaszezon van...
Meg jo, hogy nem ezek az "elemzok" vezetik a cegeket..

Amugy pedig tudjuk, hogy a "zeppölnek vége"...

(#32) Sn00k


Sn00k
veterán

Cikktől függetlenül, bár nem vagyok nagy apple szakértő, de szerintem, ha jón a 4"-os 6c, jó házzal , egyből tennék rá egy 20-ast, hogy legrosszabb esetben is stagnálna az eladás az előző évi időszakhoz képest, de szerintem nőni fog. Főleg, hogy szinte minden méretet lefednének a 3 modellel.

Apropó: a 6s vagy 6s plusz , méretre fog változni vagy borítékolható a 4,7-5,5 ?

3njoy the Lif3

(#33) catroot válasza Sn00k (#32) üzenetére


catroot
veterán

99%, hogy nem fog.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#34) Blyan válasza catroot (#33) üzenetére


Blyan
félisten

Szerintem 100 is. :) A készülékházak ugyanakkorák, mint a mostaniak, asszem csak fél egy miliméterrel vastagabbak.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#35) HI-FI


HI-FI
tag

Hülyeség. Az S modell mindig jobban szokott fogyni!

(#36) HarleyCustom válasza Quasi_modo (#28) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1
Igazad van...
Van még választék.
:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#37) kchris78 válasza HI-FI (#35) üzenetére


kchris78
veterán

igen de akkor nem volt még ennyire Kína illetve a méretnövekedés ami valszeg (szerintem) felülírja ezt az S mindig jobban fogy szabályt.

(#38) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nem akkora visszaesés ez egyszerű emberi szemmel, bár lehet akik értenek hozzá azok már sipítoznak. :))

Finn the human

(#39) Sn00k válasza Matada2.3 (#38) üzenetére


Sn00k
veterán

Max a részvényesek:)

(#33) catroot : Pedig egyre jobban szemezek a 6-ossal:) Mondjak ,ha vennék, akkor 6s-t, MM-ben megtapiztam egy 6-ost de nekem egy icipicit kevés már ez a 4,7" :/ az 5,5 , pedig nagyon dromedár és nehéz. Az valahogy nem bejövős. Remélem a 6s-be azért az OIS jelen lesz. :K

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.