Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jeni


jeni
félisten

A felvásárlás esetén az árverseny,a technikai fejlődés miként valósult volna meg?A marketing itt hogyan lépett volna közbe? Az egyesülés szerintem nem tett volna jót semelyiknek. Abból igen,hogy egységesíttette volna a fejlesztéseket és a gyártási sorokat.

Tech. oldalon a rangsor hogyan alakult volna?
Esetleg egy új HIFI márkajelzés jött volna létre a másik kárára?
Viszont itt vannak az ellenlábas Japán cégek a Yamaha és a Sony.
A többi nagy gyártókat már le se írom. Szerintem a mai világban már túl sok Japán AUDIÓ-HIFI-ViDEÓ multi cégek vannak a kicsiny Japánban.

[ Szerkesztve ]

(#2) johnywalker válasza jeni (#1) üzenetére


johnywalker
őstag

Ezeknek a márkáknak a japán hangzású néven kívül elég kevés köze maradt Japánhoz.
Tulajdonos Egybesült Államok, CA... :)

(#3) TheSpy válasza jeni (#1) üzenetére


TheSpy
csendes tag

Sajnos egyetértek azzal hogy túl sok cég van a piacon. Persze ez nagyon rossz dolog, de a minőségi japán hifi cuccokra egyre kevesebb az igény. Bárcsak ne lenne igazam és Onkyo Pioneer Denon egymással versenyezve hoznák ki a jobbnál jobb cuccaikat és még vennik is ezeket.

(#4) TIT


TIT
veterán

Sony azért elbújhat,nem egy kategória,pio se.
Yamaha is elég gyengusz alsóbb kategóriába.

(#5) nubreed válasza TIT (#4) üzenetére


nubreed
veterán

A Sony meg a Yamaha hogy jön ide? Egyik sem része a jelen cikkben szereplő cégeknek. A Sony is meg a Yamaha is önálló cég még, nem valamilyen befektetői érdekcsoporthoz tartoznak, mint pl az ide-oda lökdösött Pio, Denon, Onkyo.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6) TIT válasza nubreed (#5) üzenetére


TIT
veterán

Jeni írta a Sonyt és yamahát,onkyot meg senki nem lökdöste sehova max.itthon.

(#7) opr válasza TIT (#4) üzenetére


opr
veterán

Sony azert belepokategoriaban tud villantani, legalabbis az str dn1080 egy eleg eros ajanlat lett. Persze e felett mar nem rug labdaba, az igaz. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#8) TIT válasza opr (#7) üzenetére


TIT
veterán

250 ropi az nem belépőszint,régebben 120-ig vackokat csinált,műanyag előlappal,vacak hűtéssel,de engem mindig a hideg rázott tőlük.

(#9) opr válasza TIT (#8) üzenetére


opr
veterán

250 Matyika Magyarorszagon az az erosioto?!
AztaQ... Ezt nem tudtam. Angliaban 160k a RicherSounds-ban, aminel korrektebb boltot talalni is nehez, plusz ha eleg ideig huzod a szad az arara, 150k-ert hozzadvagjak. Extra 15k-ert 6 ev kiterjesztett garival...
Szoval, En ezt a 150kHUF-os arat vettem figyelembe, mikor azt mondtam, hogy beleposzint. 250k nem normalis erte, annyit biztos nem er. :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#10) TIT válasza opr (#9) üzenetére


TIT
veterán

Hát ja nem ér annyit.
Ide is olyan bolt kéne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.