Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz lapa #315 üzenetére

    "ment a reg hekkelése, dll fájlok másolgatása meg catalist remover appokkal szüttyögés"
    ezek nálam miért maradtak ki? registry-t max azért "hekkeltem", mert valamit máshogy szerettem volna, hibaelhárításhoz a legritkább esetben. de ha igen, akkor is, és? miben különbözik a registry editálgatása bármilyen ini vagy .rc fájl módosítgatásától? konfig, ez van. catalyst valóban tud érdekeseket, de már évek óta nincs vele baj.

    "a wines htpc, a mediaportal is hullott néhanapján."
    Windows Media Center ;)

    "ott se lehet hosszú ő a zipben ésatöbbi."

    "emlékszem, hogy pl ubuntu pár éve sehol nem volt támogatottság meg júzer ekszperiensze témában, mostanra meg teljesen korrekt lett."
    tény, viszont valamiért mégsem dobta meg egy fél százalékkal sem a Linux elterjedtségét.

    "azt mondom felveszi a versenyt az xp-vel használhatóság terén."
    mondjuk az XP lassan tíz éves, el is várható. :)

    "ha gonosz vagyok akkor meg azt mondom, hogy az új kernelben benne a winfs, csak btrfs a neve."
    hát azért én a WinFS koncepcióhoz még csak hasonlót sem láttam Linux, de semmilyen környezetben. (jó, MS SQL-ben, dehát...)

    "a registryt nemtom megnézni most, de anno beleklikkoltam és nem 16 mega volt, mondom tán 2-3 mega körül voltak össz."
    nekem most Win7 x64 RC-n 17 MB és semmi baja. szóval egyelőre nem értem, mitől dobta...

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés