Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hajbel


hajbel
addikt

Végre valahol cikk lett belőle. Nagyon várós volt! :)

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#2) Ricsi.M


Ricsi.M
tag

Jó játék az biztos, és CDKeys-en azonnal akcióba is került, ennyiért bőven megéri, főleg, hogy 1-2 héten belül jelentkezni szoktak a patchekkel is, amivel ki lehet okosítani a licenceket... :)

MR Informatik - IT üzemeltetés, rendszergazda, szerviz, weboldal készítés - www.mrinformatik.hu

(#3) hajbel válasza Ricsi.M (#2) üzenetére


hajbel
addikt

Itt már van is pár.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#4) VinoRosso válasza Ricsi.M (#2) üzenetére


VinoRosso
veterán

Ennyiért vettem én is pár hete, nem most lett akciós. Csak ahhoz még volt pre-order bonus :D

(#5) hajbel válasza VinoRosso (#4) üzenetére


hajbel
addikt

Amúgy örülhetsz, gyorsabb lett a játékmenet a teljes játékban :O

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#6) Ricsi.M válasza VinoRosso (#4) üzenetére


Ricsi.M
tag

Akkor nem szóltam, csak most láttam meg. :D

Engem egyedül az zavar, hogy a BaL móddal nem csináltak ismét semmit... de nembaj, idén a Master League-t kicsit feltupírozták, jövőre jöhet a BaL. Csomó jó feature-t bele lehetne tuszkolni.

[ Szerkesztve ]

MR Informatik - IT üzemeltetés, rendszergazda, szerviz, weboldal készítés - www.mrinformatik.hu

(#7) VinoRosso válasza hajbel (#5) üzenetére


VinoRosso
veterán

:DD

Ezek szerint már tölthető? Vagy konzolon tolod te is?

(#8) hajbel válasza VinoRosso (#7) üzenetére


hajbel
addikt

Én még sehogy nem tolom, csak napok óta vannak vent videók, de a pesklub.hu fórumon is megerősítették, hogy gyorsult a játék. 7-től lehet majd tölteni elvileg steamen.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#9) #73540608


#73540608
törölt tag

Sziasztok!

Megvettem PC-re a játékot, nagyon tetszik, csak egy probléma van, CODE:SGJC_0014 hibával nem tölti be a nyári kereteket tartalmazó frissítést. Ezt leszámítva amúgy semmi baja, csak ugye a tavalyi csapatok keretei maradtak meg... Fórumokon utána olvastam, elég sok PC-s PESnél jelentkezett a hiba, sokan belenyúlkálnak manuálisan, amelyet én nem szeretnék, meg nem is mindenkinek működik. Mit gondoltok, a KONAMI-tól várható, hogy előbb-utóbb orvosolja a problémát? Ha már megvettem, nincs kedvem egyenként a csapatokat a transfer menüben piszkálgatni.

Köszönöm a választ előre is.

(#10) hajbel válasza #73540608 (#9) üzenetére


hajbel
addikt

Ha sokaknál jelentkezik, biztsan javítani fogják.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#11) Garsza


Garsza
veterán

Helló! Olyan kérdésem volna hogy van e ebben a játékban, a Fifa Ultimate teamhez hosonló játékmód?
Meg Online játékhoz elég nagy a játékos bázis?

Eddig Fifa -s voltam sosem próbáltam a PEST -t. De az irányított játékmenet, és a Juventus licecek miatt idén át térnék a PES -re.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.