Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Kellett, mint egy falat kenyér.

Emlékszem a 2008-as GameStar hatoldalas cikkre. Hát, már ott is megfigyelhető volt a ma oly' jellemző utólagos butítás.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) oriic válasza Mister_X (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Engem igazából az lep meg, hogy hivatalosan ezt be se jelentették. :Y

Live-Die-Respawn

(#3) dhstyle


dhstyle
tag

PC ??

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#4) oriic válasza dhstyle (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Passz. Mondom, még a konzolos kiadást sem jelentették be hivatalosan, de már megjelent. :D

Live-Die-Respawn

(#5) satz18


satz18
őstag

Nekem mindkét rész nagyon tetszett, aki még nem próbálta, annak érdemes beszerezni.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#6) TESCO-Zsömle válasza satz18 (#5) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Viszont az irányításhoz -ha nem konzolon tolja- szerezzen be egy gamepad-et, mert anélkül borzalom...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7) james001


james001
veterán

Először azt hittem valami Resident Evil-ös kiadás :Y :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8) oriic válasza james001 (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mai világban simán lehetséges. :DDD

Live-Die-Respawn

(#9) tDr1v3r válasza oriic (#2) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A képeket elnézve ez csak egy sima felhúzott izé, látványilag ugyanolyan ocsmány mint régen volt.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#10) XuChi


XuChi
addikt

Anno kb ha 1 órát játszottam az első résszel és ugyan ennyit a másodikkal. Már akkor is csak a minőségi játékokra voltam ráállva. Értsd: egy kalap sz@r mind a kettő az Én szememben :)

(#11) haxiboy


haxiboy
veterán

Régen játszottam velük, történet retek, grafika retek. Egyiket sem toltam végig a sok bug miatt...még jó hogy szinte annyiér túl tudtam rajtuk adni mint amennyiér vettem. Ez csak az elfogult rajongók fogják megvenni, hátha van benn új achievement :C

2015 the year of later + the year of re-releases

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#12) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

-1. Ennel retkebb jatekkal nem is emlekszem mikor jatszottam. Kb 2 orat szenvedtem vele.

(#13) Chapel


Chapel
addikt

Hát legyen, én mindkét részt szerettem. A második részt most tolom ki talán 3x-ra. Nem, nem év játéka, nem is igazi nagy cím, így pl. a kellő animáció mennyiséget nem volt lehetőség felvenni - főleg a környezetre /npckre gondolok itt - és a missziók abszolút ismétlődése unalmas, semmi extra üssünk szét mindent téma.

De. Van egy pc-sként élmény számba menő játékmenet; egész sok mindent lehet rombolni vagy fegyverként használni.(Nem mondom hogy nincs hasonló, csak nagyon kevés.) Igazi napvégi agylengedős cséplés, élvezet váltogatni a képességeket. Ahogy említettem pedig a 2. részben vannak grafikailag egész szép részek. Nem Crysis3, de vállalható.

Az ilyen típusú játékok esetében bizony sokkal jobb a konzol szekció termése, hogy maradjuk a zsánernél, Infamous sorozat; a legutolsó részt igen szívesen látnám c-n például. :K

Valami, amit instant vennék: képzeljük el egy Gta V féle motor alappal, csak több rombolással ( amit tud a motor, néha látjuk is valós időben, csak ugye cutscene, illetve Max Payne 3) , lehetnek kisebb szigetek, más témával, csak sérüljenek az épületek és egyéb dolgok többé, kevésbe...és felébredtem.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#14) batai15


batai15
félisten

Sokadik bőr drágán .

(#15) oriic válasza batai15 (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Komolyabb változtatások nélkül.

Live-Die-Respawn

(#16) Chapel válasza oriic (#15) üzenetére


Chapel
addikt

Új rész kéne, változtatásokkal a kritikus pontokon.

Én sem vagyok híve ezeknek az újra kiadásoknak, egyértelmű pénzhajhász dolog, főleg mikor ilyen pár éve megjelent játékról van szó.
Ellenben 8-9 év távlatából nézve, nagyon szívesen megnézném a Crysis 1-et, CryEngine3-al újra és még lehetne találni párat biztosan; kinek mi.

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#17) TESCO-Zsömle válasza Chapel (#16) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

DeusEx-et a népnek. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.