Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Nem is hallottam még erről, felrakom, kipróbálom. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#2) fityesz9


fityesz9
tag

Érdekes megnéztem a támogatott mobilok listáját és kizárólag N series mobilok vannak ott, az 5800, meg még két mobil, akkor az sem mindegy, h a feature pack hányas?

Garrus, am I your dirty little secret?

(#3) Steven


Steven
addikt

zsiros úgy néz ki nokia is végre minőségi szoftvereket gyárt....

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#4) pampika


pampika
őstag

No, majd kipróbáljuk, ha megjön végre az 5800.

Viszont azért óriási nagy fekete pont a nokiának, hogy az ovi.com fantasztikus oldal nem tud smst szinkronizálni :Y Biztosan óriási kihívás lenne leprogramozni :W
Meg a beléptetést is megoldhatnák normálisan, mert az oldalon bizonyos funkciókhoz újra be kell lépni, ami vicc.

(#5) Yany


Yany
addikt

Gondolom a legújabb map loader sem mutatja, hogy éppen milyen térképek vannak telepítve a telóra. :( Legalábbis a videó alapján nagyon úgy tűnt nekem. Otthon megnézem...

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#6) Dyingsoul válasza Steven (#3) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Nekem a PC Suite is tökéletes volt, és szvsz a NOKIA support mindig is az egyik legjobb volt a gyártók között.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#7) Fiddy


Fiddy
tag

Sziasztok. Bocsi a láma kérdésért, de ebbe van magyar nyelv? mert nem találom sehol. :F

Minden, aminek értelme van, kínlódással jár.

(#8) PhilBrick válasza Fiddy (#7) üzenetére


PhilBrick
őstag

Nincs benne.
Egy korábbi kiadás már félig tudott magyarul, majd a végleges kiadásban biztos lesz.

(#9) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Én felraktam 5800hoz, először kiírt valamit, h nem támogatott, ált egy kicsit, utána meg kiírta, hogy telepítve...

De sztem nem volt jó, mert lényegében semmit nem tudtam csinálni, vagy ez csak úgy műxik, hogy szinkronizálok vele? Vagy ehhez már reggelni kell? Mert ugye PC Suite-tal simán lehetett tallózni a mobil mappáiban, ezzel nekem ez nem sikerált.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#10) B.Gaboo válasza hackeeeee (#9) üzenetére


B.Gaboo
tag

Nálam magyar. N73-al babán működik a BETA, viszont a LAN netemet nem találja egyelőre :S

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#11) usza válasza hackeeeee (#9) üzenetére


usza
tag

Lehet, hogy rosszul látom, de ez az ovi, valmiféle szinkronizáló központ akar lenni, bontva névjegyzékre, képekre stb. Ha felmásolod a készülékről a cuccost, akkor tudsz tallózni, ha nem akkor nem. Ha módosítani akarsz valamit, akkor felmásolás után módosítod, aztán visszafelé szinkronizálsz és kész. Arra pedig, hogy egyből a telefonon variálj, továbbra is a pc suite kell, vagy pedig adatkábellel tárolóként kapcsolódsz a mobiloddal, de így csak a memóriakártya buzerálható...
Az ovi feltelepítés után pedig, ha sikerült, látnod kéne az asztalon az ikonját.
Reboot után működnie kell, bár szerintem már Te is rájöttél.
Most néztem csak, hogy fél éves fórumhozzászólásra próbálok írni. Hmm. Most már akkor sem törlöm... :-)

HACCP készítés, oktatás, élelmiszeripari üzemek technológiai és higiéniai tervezése, akár teljes körű ügyintézéssel, gyártmánylap készítés, tápérték számítás, allergén tartalom meghatározás, stb.

(#12) Kbali válasza usza (#11) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ha még valakit érdekel és akar vele szórakozni: én tegnap töröltem le és raktam vissza az utolsó PCSuite-ot - a naptár szinkront elrontotta, egy órával előrébb hozott mindent, hiába volt mindennek ugyanaz az időbeállítása.
Nem tudja azt a feature-t sem, hogy bejövő hívás vagy SMS megjelenik a kapcsolt számítógépen is.
Nekem nem jött be.
Inkább multimédiára mennek rá, ha bejelentkezel a fiókba és valamiért felmegy a Nokiára, akkor újra be kell jelentkezni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.