Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) opr


opr
veterán

Meglepo, de annyira meg csak nincs is tularazva, ugyanez magadnak epitve is kb £1400, szoval persze van felara a designnak meg a nevnek meg minden, de nem a szokasos dupla.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#2) JóképűIdegen


JóképűIdegen
tag

Ref helyett tehettek volna valami normalisabb 5700xt-t...

(#3) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A fanatic melyik csapata ennyire híres, hogy ennyi mindent eladónak vele? A CS:GO-s squad tuti nem. Azzal a dagadt, cheater JW-val..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) SidCorky válasza .LnB (#3) üzenetére


SidCorky
senior tag

Lehet, hogy sokan nem szeretik őket, de hogy híresek, az biztos. Én például egyáltalán nem követem például a CS:GO esport világot, de háromnál több csapatot nem tudnék felsorolni saját kútfőből, ebbe ők benne vannak.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#5) Komplikato válasza .LnB (#3) üzenetére


Komplikato
veterán

Fatal1ty mióta van nyugdíjban? És kani a neve alatt HW-t? A hírnév számít, akkor is ha mesterséges, nem a teljesítmény.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#6) hemaka válasza .LnB (#3) üzenetére


hemaka
nagyúr

LOL csapatuk jól fut évek óta.

(#7) .LnB válasza hemaka (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Arra tippeltem. Azt nem követem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) tasiadam válasza .LnB (#3) üzenetére


tasiadam
veterán

A G2 mellett a masik europai top csapat. Es a G2-nel sokkal regebbi. 1.6ban mar jelen voltak, akarcsak a NaVi, SK, es a tobbi oreg roka.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#9) .LnB válasza tasiadam (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ismerem őket, nem úgy értettem. Csak most se a fanatic, se a G2 nem erős annyira sehol. Fanatic LoL-bán lehet, azt nem követem. De a G2 se kimagasló sehol. Fanatic még 1.6-ban brutál volt dsn-nel, Get_Right-tal arra emlékszem. Csak fura, még a telefonom a is van, úgynevezett fanatic (gaming mód). És azért fel tudok sorolni kapásból vagy 10 ikonikusabb gaminget náluk. Csak úgy látszik, ez nem egyenlő az üzleti sikerességgel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) tasiadam válasza .LnB (#9) üzenetére


tasiadam
veterán

A c9 es egyeb amerikai csapatok erosebbek. Ott mas a rendszer. Ott orszagon belul jobbak es eros markanevek, nemzetkozi szinten viszont nem. Se a lol csapatuk nem kiemelkedoen eros (idei jo kezdes nem csinal azert nyarat), a cs:go team mdg ugy csak van. Az osszes NA team ilyen. Eros brand, de ok a penzert jatszanak. Raadasul az NA lol csapatok koreai-kinai es europai jatekosokkal van tele.

A G2 europai lolban eros, 2. Vb hely. Tavaly viszont az FNC volt asszem.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#11) .LnB válasza tasiadam (#10) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon sokat nyom a latban egy csapatnál, hogy franchise rendszerű ligákban is játszanak. Ezért a LoL, és az Overwatch nagyon jövedelmező.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) wolfpapa72


wolfpapa72
csendes tag

Az R6-ról meg nem is beszélve. A kedvenceim... Az ez évi rajtjuk is jól kezdődött. Egyenlőre első helyen:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#13) .LnB válasza wolfpapa72 (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó hát ANZ-ban elsők, azért azt ne felejtsük el. Majd találkoznak SI-n egy európai, Brazil, amerikai csapattal, aztán lehet, hogy lesz nagy pofára esés. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Nem is olyan magas a logó felára. Azon, hogy full AMD konfig pedig bevallom meglepődtem, ritkán látni ilyet.

(#15) mepet válasza .LnB (#3) üzenetére


mepet
addikt

Biztos nem CSGO-soknak árulják. Ők nvidia kártyákat használnak. :)

(#16) tasiadam válasza mepet (#15) üzenetére


tasiadam
veterán

ismerosom rx570-el nyomja 144fps-en. Elfut az mindenen. Senki se nyomja max grafon.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#17) mepet válasza tasiadam (#16) üzenetére


mepet
addikt

Én is azt cseréltem le 1070Ti-re, mert nem volt meg a fix 144. 2560*1440 mid-high-on.

Egyébként csak annyit szerettem volna mondani, hogy a CSGO inkább nv-re optimalizált.
Meglepődnék, ha akármilyen 150ezres videokártyán szaggatna... :)

(#18) tasiadam válasza mepet (#17) üzenetére


tasiadam
veterán

Anno a hd5770-el en is max grafon nyomtam a 2 magos celeron mellett a 19-es monitoron, es kijott a 100+ fps. Aztan pedig mosr van rx580-am, 60hz monitor 1080p, es full lowon megy, 1080p, nemtudom meg mi van felveve, de teljesen jo. Nem ronda. FPS van nem keves ezert, de a monitoron (volt) a bottleneck szamomra. Elertem a duplakalat 3 het alatt es 2 vagy 3 ev kihagyas utan es meg is untam.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.