Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) whitezo88


whitezo88
nagyúr

cannot wait. cask pénzt kéne még elkülöníteni neki :)

(#2) Ateszzero


Ateszzero
őstag

NNa sziasztok, én megyek Live-re. Már nagyon vártam.

(#3) #56230144


#56230144
törölt tag

Jó kis game lessz...de még inkább skyrim :)

(#4) konikan


konikan
aktív tag

Soha életemben nem játszottam még ehhez hasonlóval, de a grafikája nagyon tetszik, és a harc rendszer sem rossz, bár kissé furcsa nekem.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#5) Ateszzero válasza #56230144 (#3) üzenetére


Ateszzero
őstag

Kicsit köszönőviszonyban sincs a Skyrim-hez de nem baj.
Nem annyira bonyolult, nem annyira szabad világ, de annál inkább szerethető és egyszerű, szép látvány, körökre osztott harcrendszer , ismert fejlődésrendszer, japánrpg, meg ami hozzá kapcsolódik.

(#6) #08052480 válasza Ateszzero (#5) üzenetére


#08052480
törölt tag

"körökre osztott harcrendszer"

Wut? Egyaltalan nincs korokre osztva, pont ez a legnagyobb bajom a harcrendszerrel, itt is es a sima XIII-ban is. Rohadtul nem fekszik neki a real-time.
A demo egyebkent nem rossz, latszolag javitottak a XIII legnagyobb hianyossagait, viszont a kulfoldi beszamolok elriasztottak. Nezve hogy fogyott a japoknal pillanatok alatt lent lesz az ara, majd akkor meglesem.

(#7) Ateszzero válasza #08052480 (#6) üzenetére


Ateszzero
őstag

Persze nem ugyanaz mint pl a X-esnél volt , de erre még simán rá lehet mondani hogy körökre osztott, merthát többnyire az, hiába van tarkítva egy kis real-time-al.

(#8) #08052480 válasza Ateszzero (#7) üzenetére


#08052480
törölt tag

Hol latsz Te ebben korokre osztast? :D

(#9) Ateszzero válasza #08052480 (#8) üzenetére


Ateszzero
őstag

Az idővonal-t nevezik adott körnek.

(#10) #08052480 válasza Ateszzero (#9) üzenetére


#08052480
törölt tag

? Ettol meg nem lesz korokre osztva a harcrendszer, ahogy nincs is. A XIII legnagyobb ujitasa volt, hogy valos idejuve tette a harcokat (aminek az eredmenye hogy komolyabb csatakban kapkodva kell verni a kontrollert. Gaz nagyon). Persze nem kell egyet ertened a fejlesztokkel sem, ha neked ez igy is korokre osztott hat legyen. Na mindegy, lapozzunk.

(#11) whitezo88 válasza #08052480 (#10) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nevezhetjük szimultán körökre osztottnak is :)

(#12) Qbász


Qbász
aktív tag

Érdekes egy játék. Ép haladok a metroszexuális karakteremmel meg a gyufa szál barátnőjével amikor a romok között megtámadott egy lebegő macska izé meg egy két lábon járó doboz ami körűl egy a saturnus gyűrűre emlékeztető tárgy keringett majd amikor kicsináltam őket ,kristály lett belőlük....

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#13) whitezo88 válasza Qbász (#12) üzenetére


whitezo88
nagyúr

sosem találkoztál még jrpg-vel? :) ezek ilyenek. épp ezért különlegesek.

(#14) Qbász válasza whitezo88 (#13) üzenetére


Qbász
aktív tag

De játszottam már de ezen meglepődtem. Izgi játék , elég csak nyomni az x-et aztán autobattle. De legalább hosszú demó 1.5 órája nyomom és még nincs vége. Még valami. Tales of Vesparia van angolul? Véletlen szerűen leszedtem pár demót japán psn-ről ez volt az egyik. Bejővős a játék csak nemtudom lehet-e kapni nálunk.

[ Szerkesztve ]

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#15) #56230144 válasza Ateszzero (#5) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nem hasonlítottam a skyrimhez.Csak mondtam,hogy azért még nálam a skyrim marad a favorit,de ez a játék sem lessz rossz.

(#16) Ateszzero válasza #56230144 (#15) üzenetére


Ateszzero
őstag

Akkor elnézést.

(#17) #56230144 válasza Ateszzero (#16) üzenetére


#56230144
törölt tag

Semmi baj :)

(#18) Synthwave válasza #56230144 (#15) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem egészen ugyanaz a műfaj.

Ha meg klasszikus RPG kell, akkor Fallout 1-2-3, Baldur's Gate 1-2, Planescape Torment, Star Wars: KotOR 1-2.

TES-ből meg Morrowind.
:))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.