Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Ha csökkenni fog még jobban az ára akkor jó vétel lesz számomra. De 10-12k-t nem ér szerintem. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#2) Vigilante


Vigilante
őstag

Haha, ezt én már ki is pörgettem! :DDD Az Audi S1 volt benne a kedvenc és egyben a leg vért izzadós is. ;]

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#3) lmno válasza Vigilante (#2) üzenetére


lmno
őstag

Kipörgetted? Legyőzted a főellenséget is a végén? :))

Az a baj, hogy gondolom ez is 30 frémes lesz konzolon, mint kb. minden a Forzán kívül, úgy meg nem sokat ér.

(#4) Televan74


Televan74
nagyúr

Tetszik a több mint 5000 ember 92% értékelése.Csak az árnak kell picit lejjebb kúszni,és megveszem. :K

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) AusWolf válasza Televan74 (#4) üzenetére


AusWolf
őstag

Egyetértek. Mondjuk úgy a jelenlegi ár 10%-ára. :DDD

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#6) Csapoati válasza Wiz Khalifa (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az early access kezdetekor 27 euro volt...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) Mentolka


Mentolka
senior tag

Hááát, én próbálkoztam az EarlyAccess-el, de nem nagyon sikerült végigmenni a pályákon...
Most vagy nagyon élethű lett, vagy én lettem bénább a korábbi Dirt-ök után.

(#8) Csapoati válasza Mentolka (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Más az irányvonal. Ez sokkal inkább szimulátor, míg az eddigi részek árkádok voltak.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) Mentolka válasza Csapoati (#8) üzenetére


Mentolka
senior tag

Nade ennyire??? Ki merem jelenteni, hogy ez billentyűzettel irányíthatatlan.

(#10) lmno válasza Mentolka (#9) üzenetére


lmno
őstag

Ez minden normális szimulátornál így van.

(#11) Csapoati válasza lmno (#10) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Így van. Esetleg az asszisztokat lehet bekapcsolni billel. Én is azzal kezdtem el, aztán villámgyorsan rájöttem (az első totálkárnál, kb 1 km után), hogy ide kormány kell.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) Mentolka válasza lmno (#10) üzenetére


Mentolka
senior tag

Baxxameg! Maradnak a régi verziók vagy esetleg, tudtok modern rally nemszimulátor játékot? mintha lett volna valami WRC vagy mi?

(#13) Csapoati válasza Mentolka (#12) üzenetére


Csapoati
nagyúr

WRC 5, de az elég gyenge és árkád-szim.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) Gainka válasza Csapoati (#13) üzenetére


Gainka
őstag

Az uj dirt-rol nem tudok nyilatkozni de szazszor elethubb iranyitasa van mint akarmelyik eddigi dirt rallynak. Szerintem korrekt.

[ Szerkesztve ]

(#15) Csapoati válasza Gainka (#14) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát mivel pont az új Dirtről nem tudsz nyilatkozni, így ez sajnos nem túl informatív. :D A WRC-k eddig jobbak voltak fizika ügyileg, mint a Dirt-ök, de pont itt változott ez meg, a Rallynál. A közelében nincs a WRC.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Most szedem az 1.0-ra frissítést. Még nyáron vettem meg early accessben, de azóta se játszottam vele mert van ez a bug, hogy nVidia mobil GPU-kon néha nem lehet full screenbe tenni a játékot semmilyen módszerrel. :U
Tele van ezzel minden fórum, se ini fájlokban írás és írásvédetté tevés, se Alt + Enter, más felbontások, game reinstall, egy azóta történt OS reinstall, semmi nem segített nekem. Ebben már megoldották így fél év után? Eddig minden második nagyobb frissítést megnéztem, de sose volt jó. :F

[ Szerkesztve ]

(#17) kpal


kpal
veterán

Eléggé túlárazottnak érzem.

(#18) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Nagyon jó játék lett , én egy régi logitech MOMO kormánnyal tolom , tökéletesen visszaadja az élményt . jó fizika , jó irányíthatóság , szép játék , és optimalizált. nálam 10/10

(#19) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Most szedtem le az 1.0 frissítést. A játék indítása után figyelmeztet, hogy új "user agreement" van, amit én elfogadok az enter megnyomásával. Ezután elkezd tölteni a játék majd bezárja magát, bármiféle hibaüzenet nélkül. Más tapasztalat ilyet? Többször is próbáltam, nem tudok játszani. :W

(#20) Csapoati válasza kpal (#17) üzenetére


Csapoati
nagyúr

38,24 euróért? Egy AAA cím 50-60 euro... Ráadásul aki még korábban szállt be, 30 alatt is hozzájuthatott.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#21) McSico


McSico
senior tag

Végre! :C
Remélem lemezen is kiadják. Úgy már jobban megvenném.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#22) bager13 válasza kpal (#17) üzenetére


bager13
aktív tag

Én 15 euróért vettem kb. fél éve. Hónapról-hónapra jobb lett/lesz, tele tartalommal. A mostani trendet figyelembe véve, ez enyhén szólva is bíztató. Nálam eddig az év játéka.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#23) vzsryl válasza kpal (#17) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Pedig nem az, teljesen korrekt az árazás. Én is 27€-ért vettem még a legelején, de 38-at is simán megér. Ez egy kiváló játék.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#24) Gulyopapa válasza vzsryl (#23) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Én is az első nap megvettem. Azóta is minden nap tolom. Best rally game ever :))

(#25) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Én is csatlakozok az előttem szólókhoz.
Én 5000 forintért vettem,még amikor kijött a rallycross update.
Egy játékkal sem játszottam annyit mint amit ezzel.
Nálam az év autós játéka.

(#26) #48967168 válasza csabi0805 (#25) üzenetére


#48967168
törölt tag

Messze a legjobb autószimulátor amivel az elmúlt 10 évben játszottam!

A korábbi Dirt-ök csak jelenthetnek neki, fizikai engine-ben közel RBR szintű, de attól egy picit könnyebb irányítás, de ISZONYÚAN JÓ hangok és hangulat!

Nálam miatta a Assetto és pCars is a sarokba koppant, és Forza is lassan múltidő lesz. Nem azonos kategória, de a versenyzés élményében a szememben magasan föléjük emelkedik.

(#27) zsoltti


zsoltti
senior tag

Először nem értettem hogy miért ilyen szarul tudom irányítani, majd rájöttem hogy laggol az irányítás a joypadon!! Majd google, és kiderült hogy ha 59hzre teszem a grafikát 29hz helyett akkor már nem laggol, égyébbként a menübe is észrevenni a controller lagot!

Komoly játék, jó nehéz, kormányra tervezték, de Én Xbox360 usb joyyal játszom, nagyon fasza a gém!

[ Szerkesztve ]

(#28) Assimilator válasza csabi0805 (#25) üzenetére


Assimilator
őstag

Nincs is az evnek mas autos jateka. ;]

(#29) Csapoati válasza Assimilator (#28) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jah, végülis a Project Cars az semmi. :B

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#30) lmno válasza Csapoati (#29) üzenetére


lmno
őstag

Vagy a Forza 6

(#31) Assimilator válasza lmno (#30) üzenetére


Assimilator
őstag

Meg szerencse, hogy PC-s hirnel vagyunk. De semmi gond, elnezem. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.