Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Irányítás és a fizika változott a PC-s verzióhoz képest?

(#2) Dexar007 Az oké. Nem így értettem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) Dexar007 válasza .LnB (#1) üzenetére


Dexar007
veterán

Mar ott is tokeletes volt.

Give me your cum,bull!

(#3) wolruf válasza Dexar007 (#2) üzenetére


wolruf
őstag

Ez most komoly? Mert valahogy a rally programoknál a Richard Burns óta nem találkoztam olyannal, ami tényleg átadta volna a hangulatot az irányításon keresztül :(
Ha tényleg jó, egy demot megnézek a One-on, aztán lehet, hogy vásárlás lesz :) Ha viszont nem annyira jó, még a demot sem ráncigálom le :)

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#4) bulikavagyok válasza wolruf (#3) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

One-on nincs Dirt Rally demó.

(#5) Peat76


Peat76
őstag

Öt évben egyszer rendelek elő játékot, de a megérzésem és a PC verzió után szerintem nem fogok csalódni! Este már nyüstölöm, metacritic.com 85 /8.8 azért az nem rossz!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#6) NandoXXL válasza wolruf (#3) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Nem egy kategória, a mai időkben viszont kiemelkedő, és jó a hangulata. (pc verzió)

[ Szerkesztve ]

(#7) Bad Pritt válasza wolruf (#3) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Richard Burns olyan az autós játékok között, mint az Arma 3 az fps-eknél. Várhatod, hogy valami felér hozzá komolyságban, de nem fog.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8) .LnB válasza Bad Pritt (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Richard Burns olyan az autós játékok között, mint az Arma 3 az fps-eknél."

Bugos?! ;] Szerintem a RBR nem volt bugos. :U

#viccőtem na ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) wolruf válasza Bad Pritt (#7) üzenetére


wolruf
őstag

Várom is. Azt lehet... Tudod, remény hal meg utoljára :)

bulikavagyok: franc, akkor valamit benéztem :-/ Ezt pedig meg nem veszem próba nélkül, az biztos. Hátha mégis lesz demo, itt is lehet reménykedni :)

Az, hogy valami PC-n bizonyított manapság még nem jelenti azt, hogy a konzol port is van olyan jó. De azt hiszem ezzel senkinek sem mondtam újat :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10) D.Va


D.Va
senior tag

Hát azért ez ha kicsit más is, azért karcolja a RBR szintet szerintem... Az idő megszépíti az RBR emlékeit, én még most is nyomom viszont és a Dirt nagyon nagyon közel áll a szinthez... :R
Bájdövéj kicsit hiányos a cikk mivel nem csak a konzolos kiadás jelent meg tegnap hanem a PC kiadás dobozos bolti kiadása is... :K

(#11) janesson


janesson
újonc

PS4-en van már egy csoporunk. Ha valakinek van kedve csatlakozni
https://www.facebook.com/groups/482595905279790/

(#12) zsola32


zsola32
őstag

ütős kis játék lesz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.