Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ez most akkor egy zárt platform?

felhőalappal?

Suliban jó, mert a tananyagot központilag lehet frissíteni - és így sztem kizárt a plagizálás, akarom mondani "smittelés".

Nem csoda, hogy magában nem állja meg a helyét a gép.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#2) szp1


szp1
addikt

Ezt egy "csóró" amerikai kb 15 órás béréből meg tudja venni.
Jobb is, hogy nem jön ide : nettó ár : 65500, ÁFA-val 83210, a magyar extraprofittal éppen 100k alatt lenne pár forinttal. ( És akkor a logisztika meg az egyéb költségek nincsenek benne ).
Annyit meg nem ér
Marad a szokásos nyálcsorgatás....

hagel : nem ismerem a chrome OS-t, de szerintem arra jó amire a droid - persze nincsen rá annyi "hasznos" app.
De netezni, videózni, írogatni stb. - erre megfelelő lehet.

[ Szerkesztve ]

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#3) Polarstar válasza szp1 (#2) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Jó az aláírásod! :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4) szp1 válasza Polarstar (#3) üzenetére


szp1
addikt

Csak sajnos nem én találtam ki...hanem egy másik zseni :B :B

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#5) Next Win ®


Next Win ®
tag

Én azért reménykedem benne ,hogy elérhető áron hozzá lehet majd jutni. :(

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#6) KAMELOT


KAMELOT
titán

Nemértem mit akarnak a chrome-val.
1. USA / ausztrália MAC
2. EU és talán az egész IT társadalom WIN
3. aki meg nem akar fizetni annak LINUX
Felhővel csak gondok lesznek. Szerintem a személyes adatokat tároljuk gépünkben vagy USB-n. Vagy már vannak 2,5-es kicsike hordozható 500-1000GB-s hdd-k.

[ Módosította: #65675776 ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#7) #81556480 válasza Polarstar (#1) üzenetére


#81556480
törölt tag

vagy egy Bakátsolás :DDD

(#8) Zotya84 válasza KAMELOT (#6) üzenetére


Zotya84
őstag

Azok a hdd-k tényleg kicsikék, minden szempontból... :D Bár ha GB-ot akartál írni... ;)

Egyébként én sem tartom jó ötletnek, hogy kezdünk nagyon "beborulni". Én a saját adataimat max saját felhőben tartanám, de hogy máséban? Na, az kizárt. Így is meg vannak lőve az emberek, ha épp valamiért nincs netük. Hát, ha még az adataikat sem fogják egy net- (esetleg központi-, mint ma Outlook/Hotmail) probléma miatt elérni, Na, már csak az hiányzik.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#9) KAMELOT válasza Zotya84 (#8) üzenetére


KAMELOT
titán

Már javította egy moderátor.
Továbbá.....én nagyon nem vagyok híve ezeknek a felhős dolgoknak. Lényegében személyes életébe másznak bele bárkinek.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#10) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

nem tudom én lehet beszerzek majd egyet az öreg amerikából :D

szeretem a felhős cuccokat főleg azért mert szinte bárhonnan ,legyen tablet, gép, telefon el lehet érni :)
Inkább mint egy 500 giás hordozható vinyóval mászkáljak :D

Ráfizetek 100$ a vámra és még akkor is 90ezer alatt jutottam hozzá, ami szerintem még mindig korrekt ár :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#11) Polarstar válasza s3nsitivity (#10) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hát?!....

Jelen állapot szerint kezeli a magyar ékezeteket?

Mellesleg fél év és el fog avulni ez is. :K
Egy év, és kukából fogjuk halászni...

Két év és lehet - az ACER sem fog létezni már...

Szóval jó lesz az!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#12) s3nsitivity válasza Polarstar (#11) üzenetére


s3nsitivity
addikt

kinek mi :D
én mindig is ACER és ASUS párti voltam, vagyok :D

Aztán majd kiderül mi lesz :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#13) szp1 válasza s3nsitivity (#12) üzenetére


szp1
addikt

Én a helyedben nem erőltetném a dolgot. A chrome os-nál szerintem fontos lenne a lokalizáció.
Ez a cucc kb egy droidos tábla árát éri meg, abból is a közép kategóriát.
De ez szigorúan magánvélemény.

Szerk.: azért a 27% ÁFA-t is szerkeszd rá az árra....mert nem a vám az igazi drágító tétel. Ja, meg az USA-ból nincs "FreeShipping", csak DHL és társai.

[ Szerkesztve ]

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#14) s3nsitivity válasza szp1 (#13) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Elhozatom én azt repülön :D Ismerősöm pár havonta jár haza meg vissza :D

viszont lehet passzolom és maradok az I5ös ASUS-nál, na meg vezsek mellé egy Nexus10-et :D

Mindenestre felrakom valamelyik nap a cOS-t, elvileg ubuntu fölé fel lehet heggeszteni :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#15) vinibali válasza szp1 (#4) üzenetére


vinibali
őstag

másik zseni :D

én már próbáltam Chrome OS-t, szerintem egy linux disztróval sem veszi fel a versenyt, az igénytelensége(kiforratlansága) és zártsága miatt

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.