Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) Morden24 válasza D1Rect (#23) üzenetére


Morden24
nagyúr

Olyan aminél van értelme kinectet használni.
Ebbe nem fér bele az, hogy "lehet azzal is, csak úgy épp sz@rabb"

Öhh, Dance Central, fitness progik, Adventures?
Oké, valóban nem autóvezetésre való, az simán fasság.

Fitness Evolved: semmi olyat nem tud, amit ne tudnál kinect nélkül.

Erős túlzás, ez egy edzőprogram, és a feladatok felépítése miatt jóval hatékonyabban tudsz fitnesselni, mintha magad kezdenél rúgdosni jobbra meg balra, bármilyen küső segítség vagy releváns tudás nélkül.
De egyébként ezzel az erővel FPS helyett is lehet menni Airsoftozni, nem? Diablo helyett a live fantasyt ajánlom ;]

A fitness evolvedet a kondibérlethez hasonlítani olyan kb. mintha valami NFS-t hasonlítanál ahhoz, hogy megvedd az összes autót.

Nem a kondibérlethez, hanem a személyi edzőhöz hasonlítottam, illetve ilyen jellegű csoportos edzésen való részvétellel.

A fitness evolved-hoz nem adnak egy fekpadot se.

Fitness-súlyzót sem.
De miért, az fps-ekhez adnak gémer egeret, vagy fasza egérpadot? Nemár, tényleg...

Példának okáért. Stratégia.

Én is adom, hogy legyen stratégiás Kinectes implementáció, de most komolyan, miért lepődsz meg azon, hogy egy minden ízében vadiúj terméket olyasmivel adnak el, ami sokkal biztosabb bevétel, mint egy létező genre vadhajtása, amit ki tudja, hogyan fogadnak. A családi/társas szórakozós marhaságról a Wii és a gitárhiró óta lehet tudni, hogy van kvázi biztos piaca.

Kár egy alig több, mint fél éves terméket azért "temetned", mert még nem jelentek meg olyan dolgok, amik a te fantáziádat még nem mozgatják meg... vagy sosem fogják.

Én azt látom, hogy gyerekek és felnőtt emberek, józan negyvenesek meg seggérszeg huszonok ugyanúgy kurvajól elvannak Kinectezés közben, szétröhögik az agyukat, jól érzik magukat, szórakoznak. Akinek meg nem kell, az meg nem fogja megvenni, készpassz.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.