Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Értelmes Kinect játék = 0.
0x3=0

Szaladok.

(#2) ZCoyote válasza D1Rect (#1) üzenetére


ZCoyote
őstag

Van Kinect-ed?

Romani ite domum.

(#3) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A kinect kamerája ritka hulladék, szóval a Skype-ot felesleges rátenni az xbox-ra emiatt. A mozgásérzékelést nagyon tudja, de a videokamerája olyan mintha a win 95 idejéből származna. Iszonyat színzaj, kb. 320x240-es felbontás és életlenség. Talán van az xbox-hoz jobb kamera is.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4) D1Rect válasza ZCoyote (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

Nincs és nem is kéne pont emiatt.

No offense, mielőtt kijött én a Move vs. Natal-ból a Natal-ra fogadtam volna, de nem az én igényeimet elégíti ki.

[ Szerkesztve ]

(#5) ZCoyote válasza D1Rect (#4) üzenetére


ZCoyote
őstag

Akkor tapasztalat nélkül miért beszélsz butaságokat?

Romani ite domum.

(#6) sittes79 válasza D1Rect (#4) üzenetére


sittes79
addikt

Troll kutya vissza az ólba... :W

(#7) D1Rect válasza ZCoyote (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

Hol írtam butaságot? Milyen tapasztalat nélkül?
Venni kell itthonra Kinectet, hogy megtudjam semmi szükségem rá? Szaladok.

(#6) sittes79: Problem?

[ Szerkesztve ]

(#8) Tigerclaw válasza D1Rect (#1) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Érdekes, én eddig bármelyik kinectes játékot próbáltam, szinte mind nagyon bejött. Nagyon pontos az érzékelés is. Az autós játék nem tetszett, de azt nem vettem meg, csak a live-ról húztam le a demóját. (sajnos sok fejlesztő nem érti meg, hogy a kinectet nem lehet ráhuzni minden játékra). Az adventures és a sport nagyon tuti az biztos. Az animals is az, főleg gyerekeknek.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) D1Rect válasza Tigerclaw (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

"Érdekes, én eddig bármelyik kinectes játékot próbáltam, szinte mind nagyon bejött. Nagyon pontos az érzékelés is."
Nagyon-nagyon eltérő véleményen vagyunk.

(#10) dilipok válasza D1Rect (#9) üzenetére


dilipok
veterán

meg szerencse hogy nem vagyunk egyformak... En is nagyon elvezem a kinectes jatekokat, tarsasagban, kis alkohollal fergeteges nagy rohogesek szoktak lenni.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#11) D1Rect válasza dilipok (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem fogyasztok alkoholt és nem játszom Kinect-tel.
Tényleg nem. :)

(#12) ZCoyote válasza D1Rect (#7) üzenetére


ZCoyote
őstag

Legalább odaírtad volna, hogy "szerintem". Mert ez így csak trollkodás.
Egyébként meg biztos azért csinálnak 3x annyit mert mindegyik szar volt és senki nem fogja megvenni.

Romani ite domum.

(#13) D1Rect válasza ZCoyote (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerintem sehol nem írtam, hogy sz@r lenne bármelyik kinect játék.
Szerintem a véleményemet fejtettem ki.
Szerintem elég egyértelmű, hogy nem alapvető igazságot nyilvánítottam ki.
Szerintem viszont senki nem cáfolta meg eddig amit írtam.
Szerintem továbbra sincs egyetlen értelmes Kinect játék se.

Szerintem nem attól trollkodás, hogy odaírom-e, hogy "szerintem".

MOD:
Szerintem viszont odaírtam, hogy "szaladok" ami E/1.
De szerintem amit bármi csúnyát ír valaki bármelyik konzollal kapcsolatban az azt birtokolók azonnal személyes sértésnek veszik és szaladnak megvédeni. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#14) dilipok válasza D1Rect (#13) üzenetére


dilipok
veterán

ne ertsd felre, magasrol lesz@rom, hogy ki mit gondol, en szeretek vele jatszani, viszont azt azert neked is be kell latnod, hogy azert mert neked nincs, vagy nem teszik, azert mas meg szeretheti. Ezert is irtam hogy meg szerencse hogy nem vagyunk egyformak

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#15) pincehely válasza D1Rect (#13) üzenetére


pincehely
addikt

"De szerintem amit bármi csúnyát ír valaki bármelyik konzollal kapcsolatban az azt birtokolók azonnal személyes sértésnek veszik és szaladnak megvédeni."

Maximálisan egyet kell értenem.
Szerintem kipróbálni jó poén, pénzt én sem adnék érte, de lehet, hogy csak azért mert már nem 16 éves vagyok.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#16) ribizly válasza D1Rect (#13) üzenetére


ribizly
veterán

Egy kicsit már nekem is hozzá kell szólnom a témához.
Nekem van Kinect-em és egy pár dolgot szeretnék tisztázni. Valóban nem a legtutibb a kamerája, és nem is túl gyors az érzékelése (ezért is érzem azt, hogy holmi fps-ek, ahol a reakcióidő kritikus eleme a játéknak, egész egyszerűen nem való rá), ellenben vannak olyan játékok/felhasználások, amelyekre egészen kiváló. Csak, hogy egyet említsek: Dance Central.
Lehet, hogy nem olyan precíz, mint amit elvárnánk tőle, de valóban nagyon kellemesen lehet vele szórakozni, és ami a legfontosabb, nem egy embernek nyújt kikapcsolódást, hanem akár több embernek egy szobában. Azt hiszem ez volt a célja is...

Ez persze nem azt jelenti, hogy mindenkinek tetszeni fog és az már nem is volt a célok között. Mindenesetre akiknek nem tetszik azt üzenem, hogy amennyiben van lehetőségük, akkor 1-2 órát töltsenek el a Dance Central-al és, ha akkor sem gondolják úgy, hogy ennek van értelme, akkor ez valóban nem Nekik való... ;)

Hogy egy kicsit a hírhez is szóljak:
Én nagyon várom az új játékokat, az eddigiek is bejöttek. Kíváncsi vagyok, hogy milyen játékstílusokat tudnak majd megfelelően adaptálni a rendszerre. :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#17) ZCoyote válasza D1Rect (#13) üzenetére


ZCoyote
őstag

Nnna, jól megmondtad a frankót! Legyél büszke rá.

pincehely: én sem 16 vagyok már sajnos de mégis élvezem amikor játszom a Kinect-el.

Romani ite domum.

(#18) wednesday


wednesday
őstag

Most 7VG-én elmegyünk barátnőmmel haveromhoz. Nemrég vett Xboxot+Kincetet. Mint tősgyökeres PC-s, most fogok szembesülni vele, hogy milyen is. Kíváncsian várom. :)

[ Szerkesztve ]

(#19) D1Rect válasza ribizly (#16) üzenetére


D1Rect
félisten

"Nekem van Kinect-em és egy pár dolgot szeretnék tisztázni. Valóban nem a legtutibb a kamerája, és nem is túl gyors az érzékelése (ezért is érzem azt, hogy holmi fps-ek, ahol a reakcióidő kritikus eleme a játéknak, egész egyszerűen nem való rá), ellenben vannak olyan játékok/felhasználások, amelyekre egészen kiváló."

Ezzel teljesen egyetértek. Korábban viszont még olyan véleményt is lehetett itt olvasni, hogy
"Érdekes, én eddig bármelyik kinectes játékot próbáltam, szinte mind nagyon bejött. Nagyon pontos az érzékelés is."
Szerinte nagyon pontos az érzékelése. Got it?
A Kinect pontos...
Vele le se állok beszélgetni, mert bármit mondanék a kinect a világ legjobb irányítója.

Az összes eddigi Kinect játék sajnos értelmetlen és/vagy dedós.
Nem próbáltam ki mindent, de nagyon nézegetem az xboxot és végignéztem a Kinect kínálatot is. Vicc.

Azok a játékok amiknek értelme is lenne(gyk. nem tudom megtenni IRL úgy, hogy kimegyek az ajtón), azokhoz egyszerűen jobb a controller.

A maradékhoz meg nem kell Kinect, kimész az ajtón és IRL tudsz "játszani".

Amikor megjelenés előtt voltak és a sony-s reklámfilmben volt a "játékosok nem akarnak nagy képzeletbeli labdákat kergetni" akkor rosszindulatú általánosításnak gondoltam.

Sajnos az idő őket igazolta.

(#17) ZCoyote: Szerintem nem kell rá büszkének lenni.
De ha nincs így akkor mondj kérlek egy szerinted értelmes kinect játékot.

[ Szerkesztve ]

(#20) Def26


Def26
félisten

Istenem bmeg... :U

Nekem a Kinect Adventures a kedvencem. :))

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21) Morden24 válasza D1Rect (#1) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ehh, pedig pont mostanság lesz érdemes odafigyelni rá, már ha érdekel a téma. Eddig valóban olyan játékok jöttek ki, ami családi/közösségi szórakozást biztosítanak (teljesen logikus is, hiszen akkor még az eszközt kellett eladni a szoftverekkel, most már a szoftvereket kell eladni a meglévő eszközhöz), viszont mostantól ez nem lesz ennyire egysíkú.
Amúgy eredetileg is úgy szólt a fáma, hogy a megjelenés után jó fél-egy évvel jönnek majd a hácébb stuffok, szó nem volt 2011Q1-Q2 Halozásról, fénykardozásról vagy ilyesmi.

Na nem azért, mert téged akarlak vele meggyőzni, de én pl. a Child of Eden-féle koncepcióból nagy örömmel azt látom, hogy a Kinect egészen újszerű (nem family entertainment) játékokat is fog "teremteni". Én pont ezeket várom a legjobban.

Szóval a 0x3=0 nem nyer, mert csak az eddigi felhozatalból következtetsz a 0-ra (ráadásul ebben sincsen igazad, attól, hogy neked nem tetszik, még nem lesz valami szar :B).

Amúgy szerintem értelmes Kinect játék pl. a Fitness Evolved. Ez tényleg értelmes, mert a használatából profitálsz fizikailag, a hatékonysága igen jó, és még a Kinecttel együtt is a töredékét fizeted ki, mint egy konditeremben egy személyi edző esetében (nem kell mondani, hogy az sokkal jobb - faszt, a legtöbb személyi edző kb. annyira interaktív, mint egy játékprogram).
De egyébként nem értem, hogy mit jelent egy játék esetében az értelmes kitétel. Mióta feltétele egy játéknak, hogy értelmes legyen? Azt hittem, az a lényeg, hogy szórakoztató legyen. Ilyet meg tudok neked nem keveset mondani, csak mint tudjuk, ez meg szubjektív.

A Sonys reklámfilmről meg annyit, hogy az eladások úgy látszik, mást bizonyítanak, mint az idő :D

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#22) DrTroglodyte válasza D1Rect (#11) üzenetére


DrTroglodyte
tag

Amúgy milyen az élet ott a kolostorban? :)

[ Szerkesztve ]

(#23) D1Rect válasza Morden24 (#21) üzenetére


D1Rect
félisten

"Szóval a 0x3=0 nem nyer, mert csak az eddigi felhozatalból következtetsz a 0-ra (ráadásul ebben sincsen igazad, attól, hogy neked nem tetszik, még nem lesz valami szar )."

Nem írtam, hogy sz@r.

Értelmetlen.
Milyen az értelmes kinect játék?
Olyan aminél van értelme kinectet használni.

Ebbe nem fér bele az, hogy "lehet azzal is, csak úgy épp sz@rabb"

Írnak mindenféle "kamu" játékot amit a szobán kívül is tudnál csinálni.
Vicc. Komolyan.

Fitness Evolved: semmi olyat nem tud, amit ne tudnál kinect nélkül.
A fitness evolvedet a kondibérlethez hasonlítani olyan kb. mintha valami NFS-t hasonlítanál ahhoz, hogy megvedd az összes autót.

A fitness evolved-hoz nem adnak egy fekpadot se. :U

"Mi az értelmes akkor?"
Settlers 7

Példának okáért. Stratégia.
Egy olyan dimenzió amit konzollal nem lehetett elérni a controller hiányosságai miatt.
Most lehetne, de helyette kergetheted a nagy piros labdát.

A Move:[link]

Ezzel még engem is rá lehetne venni, hogy fps-ezzek konzolon. Komolyan.

Az eladásról szerintem tehet a sony is.
Ha kevésbé nagyrakás szerencsétlenkedést folytatnának sokkal jobban menne a bolt.

(#22) DrTroglodyte: Ha neked az alkohol és a kinect nélküli élet a kolostort juttatja eszedbe sajnállak.

[ Szerkesztve ]

(#24) Gomez86 válasza Morden24 (#21) üzenetére


Gomez86
őstag

"De egyébként nem értem, hogy mit jelent egy játék esetében az értelmes kitétel. "

Ezt most akartam ide beírni...

És azzal is egyetértek hogy a Fitness Evolved nagyon jól sikeredett! (kicsit kár hogy minden DLC fizetős. Néha jól esne egy kis ingyen nafata)
És a Dance Central is jó szorakozás, de ilyen szempontból az adventures is, viszont az tényleg gyerekes egy kicsit... de attól még jó :B

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#25) anulu válasza Tigerclaw (#8) üzenetére


anulu
félisten

Adventure van meg fullban, az pöpec, akár napi sportnak is elmegy 20-25 perc vele. Animals demóját lehúztam, jókat vigyorogtunk rajta párommal, fullban nem kéne, annyi pénzem nincs :S Sports-ot viszont be fogom szerezni, meg talán a Top Spin 4-et is. csak nagyobb szoba kellene hozzá, mert a mostani még 1p mellett is szűkös, az meg, h párosan játszunk kb nettó esélytelen :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#26) DeFranco válasza D1Rect (#23) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Szerintem ha nem tényként fogalmaztál volna meg (nem állítottál, fogalmaztál. Nem ugyan az) valamit az 1. hsz.-ben, akkor nem ugrottak volna így neked. ;)

Amúgy lesz*rom, csak már kicsit nekem is sok az olyan vita, ami erre a viccre emlékeztet:

Partizánok:
Első nap. Kivertük az erdőből a németeket, mindenki örül!
Második nap. Kivertek minket a németek az erdőből, meghúzzuk magunkat a dombok között.
Harmadik nap. Megint kivertük a németeket az erdőből, hurrá!
Negyedik nap. Jött a csősz és hazazavart mindenkit...

[ Szerkesztve ]

(#27) Cathfaern válasza D1Rect (#23) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"Ezzel még engem is rá lehetne venni, hogy fps-ezzek konzolon. Komolyan."
Ja, csinálnak egy ilyet, azzal rávesznek ~1000 "kockát" hogy fps-eljen konzolon. Kiadnak egy "családi programot", azzal meg rávesznek 200000 embert, akinek életében nem volt konzolja, hogy vegyen egyet... vajon melyik a fontosabb nekik? :)

Másrészt a kinectre jelenleg létező programok alapvetően közösségi / partiprogramok. Azaz, ha te egyedül leülsz velük játszani, akkor tényleg szar, értelmetlen lesz. Ha összejön egy 4 fős baráti társaság, akkor meg hülyére lehet szórakozni vele magatokat.
És nagyon szép és jó, hogy pl. teniszezni lehet IRL is, kinect nélkül, de ha van egy haveri társaságod, ahol az egyik tag mondjuk profi sportoló, a másik meg 0-24-ben irodában ül, akkor szerinted mennyire lenne szórakoztató egy teniszmeccs? Idő/pénz/odajutás tényezőkről már nem is beszélve, egy kinectes játéknak sose igazi alternatívája a valós tevékenység (és vica versa persze).

(#28) Def26 válasza anulu (#25) üzenetére


Def26
félisten

Adventuresban a rólatok készült fényképek is izgalmasak. ;] (tényleg, csinálhatnák egy ilyen kinectes topikot ahol a vállalkozó emberkék megoszthatnák a kinectes fényképeiket.)

Szvsz jobb ez a kis nevetgélős társasági mozgás mint pc előtt stratégián élvezkedni. Legalábbis társasági embereknek mindenképpen. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#29) TazLeacher válasza ZCoyote (#5) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekem sincs Kinect-em, de attól tapasztalatom lehet. Metro-m sincs, de utaztam már rajta... :U

Próbáltam a Kinect-et. Nem szeretnék a játékokról általánosságban nyilatkozni, de a hardverről tudok. Pontatlan, lassú, és egy idő után rohadt idegesítő. Ezt anno is leírtam, akkor is le lettem hurrogva. Úgy mentem ki Gamshow-ra, hogyha bejön, veszek egy Kinect pack-ot. Azóta vettem egy PS3-at... :((( Volt Wii-m, ami kb. fényévekkel jobb. Gyengébb hardver, gyengébb grafika, mégis, 100x pontosabb, és az, hogy van controller a kezedben, 10ed annyira nem zavaró, mint a Kinect pontatlan, és lassú lekövetése.

Tehát nem mindegyik játék sz@r, de az elsők azok voltak (valószínűleg a többi is, de nem tudok biztosat). Ezzel ellentétben mondjuk a Wii első címeit a mai napig játszák. A nagy durranás elmaradt, hívhatjuk úgyis, hogy mellényúlás. 10ed annyira nem terjedt el a dolog, mint amennyire a technológiai dolog miatt el kellett volna. Vajon miért? Mert annyira jó, hogy akik kipróbálták, féltve őrzik a titkot?

PS3-as Move-ot nem próbáltam, egyelőre nem is szándékozom. Szerintem ebben a témában továbbra is a Nintendo viszi a prímet, és ha jön az utód, azzal megint odb@sznak egy jó nagyok a 2 nagynak...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#30) Morden24 válasza D1Rect (#23) üzenetére


Morden24
nagyúr

Olyan aminél van értelme kinectet használni.
Ebbe nem fér bele az, hogy "lehet azzal is, csak úgy épp sz@rabb"

Öhh, Dance Central, fitness progik, Adventures?
Oké, valóban nem autóvezetésre való, az simán fasság.

Fitness Evolved: semmi olyat nem tud, amit ne tudnál kinect nélkül.

Erős túlzás, ez egy edzőprogram, és a feladatok felépítése miatt jóval hatékonyabban tudsz fitnesselni, mintha magad kezdenél rúgdosni jobbra meg balra, bármilyen küső segítség vagy releváns tudás nélkül.
De egyébként ezzel az erővel FPS helyett is lehet menni Airsoftozni, nem? Diablo helyett a live fantasyt ajánlom ;]

A fitness evolvedet a kondibérlethez hasonlítani olyan kb. mintha valami NFS-t hasonlítanál ahhoz, hogy megvedd az összes autót.

Nem a kondibérlethez, hanem a személyi edzőhöz hasonlítottam, illetve ilyen jellegű csoportos edzésen való részvétellel.

A fitness evolved-hoz nem adnak egy fekpadot se.

Fitness-súlyzót sem.
De miért, az fps-ekhez adnak gémer egeret, vagy fasza egérpadot? Nemár, tényleg...

Példának okáért. Stratégia.

Én is adom, hogy legyen stratégiás Kinectes implementáció, de most komolyan, miért lepődsz meg azon, hogy egy minden ízében vadiúj terméket olyasmivel adnak el, ami sokkal biztosabb bevétel, mint egy létező genre vadhajtása, amit ki tudja, hogyan fogadnak. A családi/társas szórakozós marhaságról a Wii és a gitárhiró óta lehet tudni, hogy van kvázi biztos piaca.

Kár egy alig több, mint fél éves terméket azért "temetned", mert még nem jelentek meg olyan dolgok, amik a te fantáziádat még nem mozgatják meg... vagy sosem fogják.

Én azt látom, hogy gyerekek és felnőtt emberek, józan negyvenesek meg seggérszeg huszonok ugyanúgy kurvajól elvannak Kinectezés közben, szétröhögik az agyukat, jól érzik magukat, szórakoznak. Akinek meg nem kell, az meg nem fogja megvenni, készpassz.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#31) TazLeacher válasza Def26 (#28) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Adventuresban a rólatok készült fényképek is izgalmasak.

A minőségük mindenképpen... ;]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#32) Def26 válasza TazLeacher (#31) üzenetére


Def26
félisten

Ejj, ez övön aluli volt. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33) DeFranco válasza Morden24 (#30) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Fitness Evolved: semmi olyat nem tud, amit ne tudnál kinect nélkül.

Erős túlzás, ez egy edzőprogram, és a feladatok felépítése miatt jóval hatékonyabban tudsz fitnesselni, mintha magad kezdenél rúgdosni jobbra meg balra, bármilyen küső segítség vagy releváns tudás nélkül.

Tele van a teszkó 690 Ft-os fitness DVD-vel. Ugyan azt tudják.

(#34) Morden24 válasza DeFranco (#33) üzenetére


Morden24
nagyúr

Annál viszont jóval interaktívabb, mint a Rékus szövegét hallgatni egész kurva nap, hogy "kijjebb a popsit, kijjebb a popsit, kijjebb a popsit". Kb. annyira ugyanaz, mint egy Colombo rész meg egy krimi kalandjáték.
Nemtom, én ezt olyan emberek véleményére alapozom, akik használnak is ilyeneket, főleg lányokéra.

Ettől még lehet igazad, csak az a baj, hogy a megközelítésetek továbbra is rossz. Ti be akarjátok bizonyítani, hogy ez szart sem ér, átbaszás, használhatatlan, én meg próbálom advokálni, hogy senkit nem érdekel ez, ha az emberek élvezik.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#35) anulu válasza Def26 (#28) üzenetére


anulu
félisten

részemről a PC-s stratégiát sem vetem meg, netes egész nap / éjjeles Civilization 4 multi partyk ftw! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#36) DeFranco válasza Morden24 (#34) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Csigavér... nincs "Mi". Én vagyok. És nem akarok semmit bebizonyítani.

Ez a baj, basszus, hogy bepörög a guriga, és felnőtt emberek bszgtják egymást egy játék miatt. Haragszom a hozzászólók értelmesebbjére most nagyon.

Kellemes hétvégét mindenkinek.

(#37) Morden24 válasza anulu (#35) üzenetére


Morden24
nagyúr

Viszont erre nagy +1 :K

(#38) anulu: Erre is :K

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#38) anulu válasza Morden24 (#34) üzenetére


anulu
félisten

mióta megjelent, azóta oltári baromságnak tartottam, egészen addíg, amíg még előző cégemnél karácsonyi bulin ki nem próbáltam. eltelt pár hónap, és már nekem is van otthon. meló miatt viszonylag ritkán használom, de akkor minden pillanatát élvezem. kikapcsol. nem egy fps, ahol minden rezzenésre figyelsz, vagy egy stratégia, ahol füstöl a fejed a gondolkodástól / taktikától.

szórakoztatásra lett kitalalva. arra tökéletes

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#39) Def26 válasza anulu (#35) üzenetére


Def26
félisten

Én Bad Company 2 -vel vagyok így (pc).

Sajna a stratégiák soha nem fogtak meg, talán régen az Age of Empire. De megmondom őszintén, hogy mindig is irigyeltem azokat akik jókat tudtak multizni stratégia játékokkal.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#40) anulu válasza Def26 (#39) üzenetére


anulu
félisten

5-6 játékosnál egy Civ4 simán van 12+ óra is. havonta jó dolog a világban szétszórt haveri társasággal leegyeztetve játszani egymás ellen. ha más nem a régi idők emlékére, mikor még gimiben osztálytársak voltunk :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#41) D1Rect válasza Cathfaern (#27) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez nagyon szép.
Az a baj, hogy csináltak egy új Wii-t, ami nem is olyan.

A piacot már letarolta a Wii. Pont. Most ugyanez van xboxra is. Értelmetlen.
NINCS értelmes játék. Ezt tudják az MS-nél is. A hype-pal eladtak egy csomó konzolt, de sírnak a tulajok, hogy nincs mit játszani vele.
Mi másért kommunikálnák azt, hogy 3x annyi játék lesz az idén?

Lehet tényleg bennem van a hiba, hogy a társasági eseményről nem a konzolozás jut eszembe.

(#30) Morden24: Jó, akkor megegyezhetünk abban, hogy 0 olyan játék van ami:
- irányítható ezzel normálisan
- nem tudod irl csinálni

"Én is adom, hogy legyen stratégiás Kinectes implementáció, de most komolyan, miért lepődsz meg azon, hogy egy minden ízében vadiúj terméket olyasmivel adnak el, ami sokkal biztosabb bevétel, mint egy létező genre vadhajtása, amit ki tudja, hogyan fogadnak. A családi/társas szórakozós marhaságról a Wii és a gitárhiró óta lehet tudni, hogy van kvázi biztos piaca.

Kár egy alig több, mint fél éves terméket azért "temetned", mert még nem jelentek meg olyan dolgok, amik a te fantáziádat még nem mozgatják meg... vagy sosem fogják."

A családbarát Wii már ott van, minek még 1 ami ráadásul gyengébb?
Ja tudom, U're the controller... pff.

[ Szerkesztve ]

(#42) D1Rect válasza Morden24 (#34) üzenetére


D1Rect
félisten

Hehe, pedig általában együtt szoktunk lenni "mi". :DDD

(#43) dilipok válasza D1Rect (#41) üzenetére


dilipok
veterán

A családbarát Wii már ott van, minek még 1 ami ráadásul gyengébb?
Ja tudom, U're the controller... pff.

Pont ahogy mondod... A kontroller, jobban mondva annak hianya, ami szerintem az egyik legnagyobb elonye. De pontosan ahogy te mondod, hogy azt aki szereti nem lehet meggyozni az ellenkezojerol, ugyanugy te is csak hajtod a sajat igazad... Miert nem lehet elfogadni, hogy masnak tetszik? Neked meg nem, nincs azzal semmi baj.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#44) D1Rect válasza dilipok (#43) üzenetére


D1Rect
félisten

Jó.

(#45) Morden24 válasza D1Rect (#41) üzenetére


Morden24
nagyúr

Jó, akkor megegyezhetünk abban, hogy 0 olyan játék van ami:
- irányítható ezzel normálisan
- nem tudod irl csinálni

Tőlem meg, nekem nem lesz szarabb a játékélmény attól, hogy te így gondolod :)

(#42) D1Rect : No para, lesz még olyan is, hogy sűrűsödnek a D3 topikok. Valamikor majd 2012 után ;]
Egyébként tényleg, nehogy már személyes támadásnak vedd, csak kicsit úgy érzem, hogy kb. az a vita zajlik, mint amikor attila8899-el kellett a netbookok meg okostelefonok használhatóságát firtatni. Értem én, hogy neked nem kell Kinect, de ez egy egyéni preferencia, kár advokálni ellene.
Én ugye csak azt tudom leírni, hogy én mit tapasztalok (élmény, röhögés, kackac meg whatever). Ezek száz komment utáni meggyőző érvelés után sem semmisülnek meg, émmeg nem vagyok teleszélszes szerencsére, és nem kell meggyőznelek, hogy vedd meg, jár hozzá ingyen szopóálarc is. Szóval maradhatunk ennyiben :K

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#46) banhammer


banhammer
veterán

Megháromszorozódik.
10x3 = 30
Szóval a szokásos marketing rizsa.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#47) ZCoyote válasza D1Rect (#23) üzenetére


ZCoyote
őstag

Kinect Sports.

Ehh, mindegy is úgy látom túlhaladt már ezen a téma.

[ Szerkesztve ]

Romani ite domum.

(#48) RyanGiggs válasza D1Rect (#23) üzenetére


RyanGiggs
őstag

"Ezzel még engem is rá lehetne venni, hogy fps-ezzek konzolon. Komolyan."
Na engem nem lehetne rávenni hogy fps-ezzek konzolon + Move!
Ácsorogjon a f@szom a Tv előtt!! ;]
(az igazat bevallom, még konzolom sincs, és nem is lesz, mert nem is kell)
És hogy miért??
Arról inkább most nem írnám le a véleményemet, aki konzolon játszik fps-t.
(ezt most ne vedd magadra, nem neked szólt,kivéve ha konzolon játszol fps-t) :)

[ Szerkesztve ]

(#49) Morden24 válasza RyanGiggs (#48) üzenetére


Morden24
nagyúr

Arról inkább most nem írnám le a véleményemet, aki konzolon játszik fps-t.

Engem érdekelne a véleményed arról a több tízmillió emberkéről, aki konzolon FPS-t játszik, és történetesen élvezi is :)

Sectumsempra - For Enemies

(#50) Def26 válasza Morden24 (#49) üzenetére


Def26
félisten

Nem őszülsz még?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.