Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Morden24 válasza Def26 (#50) üzenetére


Morden24
nagyúr

A hajam tökéletes színű és sűrűségű :))
De amúgy kérdésed jogos, és filozófiai értelemben de.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#52) wikings2


wikings2
őstag

Ez a vita annyira csak arról szól hogy védjük a Kinectet szerintem. Jó buli én is használtam már párszor, de hogy ez olyan átható siker lett hogy minden fejlesztőbrigád erre készítse a játékait az már most kivan csukva. Különös kép egy komolyabb , máshol elsöprő sikereket magának tudható játékfejlesztő brigád sem cuppant nagyon rá , miközben lassan ott tartunk hogy a játékok 90% csak konzolportként jön Pc re. Egyértelműen látszik ebből hogy a konzolokon bejött nekik a dolog és van belőle pénz. Ja ,hogy a Kinecten ez nem így van? elnézést.

Szerintem a Kinect hamar látott napvilágot és ez az egyetlen problémája. Hardveres részét nézve úgy fos ahogy van, és hát a játékfelhozatal se a legjobb.
Elnézve az idén megjelenők gameplay trailereit semmi extrát nem láttam bennük. Ugyan az mint amit az alap játékokban már megismertünk, hadonászol 3 másodperc múlva talán foglalkozik veled a gép , ha nem akkor meg szoptad.

Majd talán ha lesz Kinect 2 vagy mit tudom én mi azt majd átgondolják 4 szer is ,hogy mikor dobják ki a piacra.

Néha 1 órát elverni vele jó mert fun, de hogy ezen valaki komolyabban játszon és ne ökörködés legyen a vége az lehetetlenség, ebből adódóan biztos hogy nem adnék ki érte ennyi pénzt, látva a "jövő játékait" és tudván , hogy semmi olyan nem valósítható meg rajta a hardveres alulfejlettség miatt ,amivel egy komolyabb gamer Játszani is tudna és nem csak birkáskodni, mint például én és a "jó pár száz millió" konzol és pc tulaj.

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#53) RyanGiggs válasza Morden24 (#49) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Nem,nem írom le, mert csak azért élvezik, mert még nem játszottak PC-n!!!
Hisz aki játszik PC-n az nem fog soha konzolon játszani fps-t!
Tehát az a több tízmillió ember csak azt hiszi hogy élvezi,mert még nem próbálta PC-n!

(#54) TazLeacher válasza RyanGiggs (#53) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Jónak mondod, ő PC-ről váltott BOX-ra.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#55) Realradical válasza DrTroglodyte (#22) üzenetére


Realradical
őstag

Besírtam!!! :C

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#56) havasa


havasa
aktív tag

Casual játékosoknak biztos bejön a Kinect, de kiváncsi vagyok milyen HC cuccokat fognak kidobni rá. Ha lesz rá 1 jó Hc játék is, akkor veszek egyet.
Remélem az Xbox nem fog idefajulni:))

[ Szerkesztve ]

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#57) Realradical válasza havasa (#56) üzenetére


Realradical
őstag

Nem fognak HC játékot kidobni rá. Nem arra van.
Szerintem 27k-t megér egy kinect, az árát visszahozza a bulikon ahol röhöghetsz a haverokkal.
Amúgy a guitar hero-t is lehet élőben is nyomni, ott mégis csak Stan papáját láttam fanyalogni . Ez a "nem tudsz rajta semmit csinálni amit élőben ne lehetne", kb. olyan, mint a nagymamám volt a C Plus/4 és amiga 500-as időszakban amikor még próbálozott :DDD

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#58) havasa válasza Realradical (#57) üzenetére


havasa
aktív tag

Fánolni biztos nem veszek, arra ott a Mortal széria.:)
Otthoni összejövetelkor meg lejátsza a techno-t a Hifi is.

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#59) Realradical válasza havasa (#58) üzenetére


Realradical
őstag

Hja a mortal 9-et most nézegetem, csak még marha drága.

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#60) havasa válasza Realradical (#59) üzenetére


havasa
aktív tag

Nekem még drágább lesz, mert eladtam az Xbox-ot így venni kell azt is:)

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#61) Polllen válasza Morden24 (#30) üzenetére


Polllen
nagyúr

Autóvezetéshez... Pont most mutattak be egy olyan játékot, ahol követi a fejmozgást.... Szerintem szuper ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#62) Peat;) válasza Polllen (#61) üzenetére


Peat;)
veterán

Kinect:
-a komolyabb játékokhoz csak egy stanya kiegészítő lesz. Forza4-fejkövetés, valami lövöldében ghost recon tán pedig a menüben lehet szórakozni vele, Mass Effectben meg nem rá kell nyomni, hanem be kell olvasni az előre kivetített mondatot (senki nem fogja használni), illetve csapatutasítás. Ezek nem forradalmi dolgok azért ebben meg lehet egyezni :) és nem véletlen hogy bár már jó ideje kint van a piacon, plusz a híre jóval megelőzte a piacképes terméket (sok tesztelés is zajlott) mégsem jött ki egy komolyabb és összetettebb játék sem rá, pedig időben már belefért volna. Ennyit az egyszemélyes komoly játékokról.

-1-2 személyes könnyed játék: ezek poénosak, csak vannak hiányosságai a gépezetnek, ugyanakkor ott a wii széles játékkínálattal. Lehet rosszabb a grafika, de a játékok ötletességüket tekintve magasan vezetnek az xbox kínálat előtt. Vannak oltári aranyosak ahogy xboxon, vannak könnyedek ahogy xboxon és vannak igazi kincsek mint pl mario galaxy, amik nincsenek xboxon. Nem értem a rációt, minek megvenni egy olyan gépet, ha van annál sokkal szórakoztatóbb programokat kínáló alternatíva. Lehet hogy nem olyan fejlett, de én állítom hogy ötletesebbek, lehet nem olyan technológiájú a kontoller, de állítom hogy gyorsabb, pontosabb és a fizikai kontaktus, a rezgés amikor beleütsz a labdába, boxolsz plusz élményt ad. Fura mód az érintőkijelzős telefonokba is bekerült a rezgő funkció, hogy legyen fizikai visszahatás is. Ez a Kinectnél totálisan elveszik, ami sok játéknál nagyon nem jó, mint pl tenisz. A táncolósnál viszont előny, egyik ilyen másik olyan, dönt a játékkínálat.

-party cucc: ebben az esetben már fej-fej mellett halad a wii-vel, hiszen ha van egy jó társaság (kinek alkohol) akkor a világ legszarabb társasjátéka is nagy hangulatot teremt. Mondjátok hogy nem. Ha a praktikusságot nézem akkor árban nincs hatalmas differencia, hiszen a wii-hez muszáj plusz kontrollert venni, ugyanakkor a wii egy jóval kisebb mozgatható kütyü, ami bedobsz és viszel magaddal. Játékkínálaton én itt nem tudok mérlegelni már, de itt én tényleg azt gondolom: totál mindegy wii vagy x360, mindegyik poén és a társaság a döntő nem a konzol.

Összefoglalva: a kinect egy több éves másolótechnológia(wii) alkalmazásának papíron rendkívül fejlett végterméke(ugye az űrbe milliókért kifejlesztett nasa golyóstoll és az orosz ceruza mint vetélytárs überlegendje nem is olyan hülyeség ha kicseréljük az eszközöket és az oroszt japánra..), ami a gyakorlatban egy ötletes kiegészítő, könnyed szórakozás társaságban. A régi klasszikus stílust viszont jobban kizárja a microsoft, mint tette anno a wii(ott van legalább red steel, residen evil és sorolhatnám), amit minden xbox tulaj lecikizett. A kinect a bugyutább kínálattal meg istencsászár. Ezt én nem értem... Most hogy mellékfunkciókat erőltetnek rá az meg szög a koporsóba, visszavonulás a "HC" játékoktól, de egy aljas húzás hogy oda is eladható legyen. Én erre nem mosolygok. (xboxom van :) )

Ez általánosságba írtam be nem Pollennek akartam címezni. Meg ez a kinect téma amiért nem tetszik az az E3, semmi újszerű játék, Halo, Forza és GoW amit eddig is tudtunk és kész, vége. Bezzeg a kinect, na arról szólt minden microsoftnál. Ez így nem oké, csinálják azt a vonalat, látom sokaknak bejön, de hagyják meg a másikat is. Én nem vágyom új halora meg forzára sem őszintén szólva, én valami új játékra vágytam már..ritkán játszok akkor meg nem újrafeldolgozást akarok játszani. A multicímek sokkal egyedibbek xbox fonront mint az exkluzívok.

[ Szerkesztve ]

(#63) Polllen válasza Peat;) (#62) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nekem se box-m, se kinect-m. :DDD A fejkövetés az első értelmes dolog, amit láttam... Várom az fps-ket, Killzone 3-ban pl. már majdnem olyan jó a move, mint szeretném, ha lenne ez a fajta írányítás. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#64) LaptopSystem

Keresek XBOX360 Kinectes játékokat eredeti gyárit jó áron!hátha van valakinek!

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#65) LaptopSystem

Sziasztok keresek gyári eredeti Kinectes játékokat tud nekem ebben segiteni valaki?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#66) bela85


bela85
aktív tag

Megháromszorozódott a Kinect játékok száma.. ez igen... de vajon jó játékokat készítettek, vagy van sok ami nem közelíti meg a mércét?
Olvastam, hogy pl a Kinect Sport sokkal jobb mint a Sports Island Freedom.. mivel ez utóbbiban semmi sem élethű és nem az igazi..

Vannak ezzel kapcsolatban esetleg véleménye valakinek? Tapasztalata?

(#67) Kassadin válasza D1Rect (#1) üzenetére


Kassadin
addikt

De éreztem hogy ezért kapni fogsz. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.