Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#116) pcnet válasza Meggyi001 (#109) üzenetére


pcnet
addikt

Nexus nagyon bejött, igen! Imádtam a mindig friss rendszert, ahogy lement a bemutató, Google fejlesztői oldalán már fent is voltak a factory imageek és már raktuk is fel. Soha nem vártam meg OTA-t. :) Utána már hiányzott a mindig naprakész rendszer.

Op3n dott telefon egy szívás volt. Az eslő fantom érintéseket regisztrált, kijelző feloldáskor random indult el program a főképernyőről. Vissza vittem, kaptam másikat, annak meg az akksijával volt gond. 6 óra alatt töltött fel és sokszor megált x százaléknál a töltöttség, nem merült. Volt, hogy 2 napig 49%on volt, majd kikapcsolt. Ha töltőre dugtam, 97%tól kezdett visszaszámolni. Igen, visszafelé, töltőn! GPS-e katasztrófa volt. 200 métereket ugrott. Vissza vittem a másodikat is, kértem, hogy csinálhassak egy factory resetet, bele is halt. Recovery módban, visszaállítás közben merült le az akksi. 10 nap múlva hívtak, hogy nem lehet javítani, adnak másikat, vagy vissza adják az árát. Ezek után inkább a pénz kértem vissza.

Szerk: 3 telefon lemaradt a listámról. Samsung X4xx valagányas kagylómobil, nem találtam meg neten, Telenor N910 és Samsung Galaxy Grand Prime. Az is elég nagy hiba volt... :)

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.