Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) pcnet


pcnet
addikt

Sziasztok!

Az én listám. Biztosan volt még, amit kifelejtettem. Nem időrendben, csak ahogy eszembe jutottak.

Nokia 3210 (Az első)
Nokia 3310 (Kék LED, szoftver csere)
Nokia 5510
Nokia 8310
Nokia 3200
Nokia 3510
Nokia 3510i
Nokia 6600
Nokia E61i
Nokia 100
Ericcson R600 (Voda net GPRS, hackelt adatkábellel, hogy letöltés közben is töltse az aksit. :D )
Ericcson Z600
SE K800i
SE W200i
Xperia Mini
Sagem My-V55
Samsung E710
Sasmung U600
Samsung Wave
Samsung Omnia
Galaxy Mini
Galaxy S Plus
Motorola V220
LG Arena
HTC HD2 (WM, Android, és WP rendszerek. Rojtosra flasheltem)
iPhone 3GS
iPhone 4
iPhone 4S
Nexus 4 (2,5 évig, leghosszabb idő nálam.)
Op3n dott
LG G2
Zuk Z1
Galaxy S7 (Jelenlegi)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#102) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként Ericsson R380-t senki nem használt anno? Nekem nagy álmom volt az a készülék, de kb kokain árban volt anno. :(

Live-Die-Respawn

(#103) this is life válasza oriic (#102) üzenetére


this is life
Ármester

Anno kokainra se futotta nem hogy az altalad emlitett ericssonra :) ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#104) Meggyi001

Annyi mindent akarok még nektek ezekre a hozzászólásokra válaszolni, meg átnézni a telókat....de megint most jöttem meg a melóból, azt mindjárt tente, mert korán kelek. Na majd holnap este, vagy szombaton. Köszönöm ám mindenkinek a sok hozzászólást, nagyon érdemes elolvasni mind :)

https://gamergep.hu/

(#105) MineFox54 válasza pcnet (#101) üzenetére


MineFox54
őstag

Megjött a kedvem egy HD2-höz... Lehet vennék egyet, de nem nagyon van eladó :(

(#106) quailstorm válasza MineFox54 (#105) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Már mind szétment.

A bekapcsológomb alatt megy az érintő szalagkábele és egy rongydarab védi... Fos konstrukció.

(#107) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Nos, közel sem hosszú lista, de jó lesz visszaemlékezni:
- Alcatel One Touch 301 SL (Westel, 2001 környékéről), ami miután tönkrement a vezérlőgomb, egy másképp hibás testvér donortól kapott alaplappal új életet kezdett. Aztán letört az antennája, és még ha működne is, inkább nyugdíjba küldtem.
- Nokia 1100 (független, 2004 környékéről), ma már kicsit rapszodikusan működik, és ha jól emlékszem, az évek alatt a kijelzője is pixelhibás lett.
- Motorola V360 V SL (Vodafone, 2007 környékéről), ami szintén működőképes, csak idővel kicsit lassúnak bizonyult, ezért bekerült a fiókba.
- myPhone 3010 Classic (független, 2011-ből), avagy vissza a fapadhoz, imádtam a zseblámpáját. Sajnos egyszer megmártózott a WC-ben, de szétkaptam, kiszárítottam, ő meg kiheverte, csak a zseblámpája nem működik. A hátlapja viszont az utóbbi időben rendszeresen lejárt, no meg el is kezdett érdekelni az Android, szóval...
- Sony Xperia acro S (független, 2012-től), első Android-os okostelefonom, aminek egy hullámcsat járt túl a "shutter proof" kijelzője eszén, így a 36 eFt-os kijelzőcsere után úgy voltam vele, hogy ha már ennyit költöttem rá (110 eFt-ba került anno), kihajtom, amíg működik. A mai napig ez a telefonom, de sokszor a falhoz vágnám, annyira belassul és sokszor indokolatlanul újraindul. Az LCD is kezd leválni a kijelző üveg belső felületéről, szóval ennyit a szerviz által beszerelt csere darabról. Egyébként imádom a dokkolhatóságát, meg hogy USB nélkül is tölthető, illetve hogy a 4,3"-es kijelzője még a "kényelmes egykezes" kategóriába sorolható.
- Meizu m1 note (független, 2015-től), ezidáig csak fejlesztésre és tablet funkciók (ad-hoc tartalom fogyasztás, internetezés) ellátására használt kiegészítő eszköz, maximális elégedettséggel.

(#108) MineFox54 válasza quailstorm (#106) üzenetére


MineFox54
őstag

:(

(#109) Meggyi001

(#81) razorbenke92: Ez a Sony t290 elég kis gagyi volt nem? iPhone-t meg eladni mindjárt, jól csináltad :)

(#82) this is life: Áruljátok máe el, hogy melyik ericsson volt az, amelyiknek hívásnál pirosan villogott az antennája? Valami átlátszó volt és rugó volt benne vagy mi...

(#83) sos456:Nokia E52 , Ez is egy ritka jó kis teló, nemrég anyós majdnem kapott egyet kínából, egy refurbisedet.

(#85) rdt89: Most vagy én vagyok béna, de erről a htc polaris p3300-ról nem találok képet....
G5 milyen? Van hozzá modulod?

(#99) Elpresidente: Omnia? Ez nekem durván kimaradt, nem is rémlik a múltból......és hány éves is vagy? ;) :P és igen,nagyon csinos darab volt a mátrixos teló.

(#101) pcnet: Ezek szerint a nexus bevált. Open dott gagyi volt?

(#102) oriic: A képek alapján elhiszem, hogy horror áron volt, elég jól néz ki.

(#107) cinemazealot: Emmeg mi...ez mi volt: myPhone 3010 Classic? Olyan volt mint a nokia, vagy mi?

https://gamergep.hu/

(#110) dugo_ válasza Meggyi001 (#109) üzenetére


dugo_
veterán

https://www.amazon.co.uk/Color-Flash-antenna-Ericsson-GF337/dp/B005COX4UW

Ez valami utólagos mod lehetett, nem? Ha rákeresek ezekre a modellekre, akkor fix fekete antennájuk van.

(#111) Meggyi001 válasza dugo_ (#110) üzenetére

Ez az , ez az!!! Hát, apám már így vette. Kéne róla egy videó, de nem találok....

https://gamergep.hu/

(#112) dugo_ válasza Meggyi001 (#111) üzenetére


dugo_
veterán

'95-ben még nem volt divat youtube-ozni. :D

(#113) this is life válasza dugo_ (#110) üzenetére


this is life
Ármester

Led-el szerelt nincs :) ? Anno olyat is lehetet kapni es hivaskor villogott ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#114) razorbenke92 válasza Meggyi001 (#109) üzenetére

Hát, nem a legjobb teló volt már amikor új volt sem :DD

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#115) cinemazealot válasza Meggyi001 (#109) üzenetére


cinemazealot
addikt

Jaja, fapad dual-SIM-mel. Lehet, hogy akkoriban csak én nem néztem körbe eléggé, de nekem úgy tűnt, hogy nem nagyon volt olcsó dual-SIM-es teló. Ez a myPhone 3010 Classic meg akkoriban volt 11 rugó. A célnak tökéletesen megfelelt, mert akkor két számom volt, túl sok feature meg nem kellett. :)

(#116) pcnet válasza Meggyi001 (#109) üzenetére


pcnet
addikt

Nexus nagyon bejött, igen! Imádtam a mindig friss rendszert, ahogy lement a bemutató, Google fejlesztői oldalán már fent is voltak a factory imageek és már raktuk is fel. Soha nem vártam meg OTA-t. :) Utána már hiányzott a mindig naprakész rendszer.

Op3n dott telefon egy szívás volt. Az eslő fantom érintéseket regisztrált, kijelző feloldáskor random indult el program a főképernyőről. Vissza vittem, kaptam másikat, annak meg az akksijával volt gond. 6 óra alatt töltött fel és sokszor megált x százaléknál a töltöttség, nem merült. Volt, hogy 2 napig 49%on volt, majd kikapcsolt. Ha töltőre dugtam, 97%tól kezdett visszaszámolni. Igen, visszafelé, töltőn! GPS-e katasztrófa volt. 200 métereket ugrott. Vissza vittem a másodikat is, kértem, hogy csinálhassak egy factory resetet, bele is halt. Recovery módban, visszaállítás közben merült le az akksi. 10 nap múlva hívtak, hogy nem lehet javítani, adnak másikat, vagy vissza adják az árát. Ezek után inkább a pénz kértem vissza.

Szerk: 3 telefon lemaradt a listámról. Samsung X4xx valagányas kagylómobil, nem találtam meg neten, Telenor N910 és Samsung Galaxy Grand Prime. Az is elég nagy hiba volt... :)

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#117) Diokhan


Diokhan
addikt

Tetszett a cikk.
Most készülök venni egy 6310i-t cégesnek, remélem nem lesz végfok bajom vele.

Az első 5 telefon?
-Panasonic G450
- Ericsson GA628
-Ericsson A 2618s
-Bosch 909 Dual S
-Nokia 3210

Viszont az antology szó a címben helytelen, mert nem azt jelenti, amire használni akartad. A helyes szó inkább kollekció, gyűjtemény lenne.

(#105) MineFox54 : Azt a készüléket imádtam. Az xda-n megtalálható összes romot feltettem rá :D

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#118) tomiii.


tomiii.
aktív tag

Én először anyum Siemens C35i telóját örököltem, de kiránduláskor kiesett a zsebemből és elhagytam.
Így alakultak sorrendben a telóim:

Siemens C35i
Nokia 3510i
Nokia 6230i
Nokia N73
Nokia 5800
ZTE Blade
Nokia 500
Lumia 640
Homtom HT16( nem sokára lejár a hűségem, addig kellett ez, Win10 használhatatlan lett a Lumián)

És most Iphone lesz, win phone után csak az az előrelépés.

Persze ezek az új telóim csak, közben rengeteget cserélgettem stbstb.

Ezeket találtam hirtelen a fiókomban:

(#119) Meggyi001 válasza Diokhan (#117) üzenetére

Köszi.... Bosch 909 Dual S -> na ilyet sem láttam még soha, az ott felül hangszóró vagy mi? ... Antology -> ja ,vágom, elcsesztem ;) :)

(#118) tomiii.: Zte blade, csajom első droidos telója, szerette. Win phone, iPhone??? Jáj, gyorsan eldobni őket, állítólag megégetik az ember kezét....ezt hallottam... :P ;]

Ennyi minden volt a fiókodban!!?? Durva....Nézzük csak a képet, csak ezeket ismerem fel rendesen: Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 3510i, Nokia 6xxx valami talán, Motorola razr asszem - mintha ilyen lett volna nekem is, de ilyenből volt vagy 3 típus, Galaxy young?... bakker többet nem ismerek fel, azt vágom hogy siemes-ek, meg ericssonok, de a típusokat nem tudom.

(#116) pcnet : Annyira éreztem, hogy az opendott-ok ilyenek lesznek.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#120) Diokhan válasza Meggyi001 (#119) üzenetére


Diokhan
addikt

Igen az volt a beszédhangszóró. Érdekessége volt pl, hogy töltőn végig világított a kijelző háttérvilágítása. Egyébként imádtam, nagypn szép hangja volt, jó volt a menüje is. ...és volt értesítési led :K

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#121) TTTotya


TTTotya
senior tag

Nokia 3210->Siemens M35->Samsung N100->Samsung C100->Sagem MyV55->Panasonic VS3->Nokia 6600->Nokia 6600(Nem elírás ebből lett még egy miután az elsőt "sikeresen" megjavítottam)->Nokia 6680->Mitac Mio A501 + LG KP502->HTC Touch Cruise P3650 Polaris->HTC HD2+Nokia 6120 ->HTC Desire HD + Motorola V8 ->LG Optimus 4x HD+Samsung Galaxy Mini 832Mhz->Neken N6 Pro OctaCore->Nexus 5 32 GB->Meizu MX5 32 GB +BlackBerry Curve 9380->HTC 10-> Samsung Galaxy S8

(#122) Meggyi001 válasza Diokhan (#120) üzenetére

Ekkora hangszóróval tuti jól szólt. Az értesítési led igen nagy szám lehetett akkoriban :K . Jó az avatarod, először azt hittem, hogy csaj vagy :)

(#121) TTTotya: De szerettem volna egy 4x-et, jó volt vele? De ez még a bumszli 6600, nem? Mintha lett volna belőle egy másik 6600-ás is.....Galaxy S8-ad van? Hogy szakadjál meg :) ;] :B ... nem megsértődni ám.

https://gamergep.hu/

(#123) TTTotya válasza Meggyi001 (#122) üzenetére


TTTotya
senior tag

A 4X HD elég jó teló volt, azt mondom, de sajnos az előnye és a hátránya is a Tegra chip volt. Valamint nem nagyon kapott frissítést, ami jött az meg tele volt buggal. Nálam főzött ROM-mal a fedélzeten fejezte be a szolgálatot, de egy haverom csajánál tovább élt. A múlt héten cserélte le, el lett téve tartalék telónak.

Mindkét Nokia 6600-ám az eredeti, első "marokkő" 6600 volt. Nagyon jó kis telefon volt, volt hozzá sok symbian-os app, emulátor stb. Annyira szerettem, hogy miután az elsőt tönkretettem (már nem emlékszem, mit akartam megjavítani rajta) másnap vettem egy másikat. Az újabb hat évvel később jött ki 2009-ben 6600i jelzéssel és valami slide-os borzalom volt :DD .

S8, :D igen, sokkal jobb, mint amire számítottam és sértődős sem vagyok :D

[ Szerkesztve ]

(#124) Diokhan válasza Meggyi001 (#122) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszi :) Nem vagyok csaj csak imádom Scully ügynököt meg az X-Aktákat :D

Jól szólt és meglepően jó telefon volt abban az időben, és senkinek nem volt ilyen a környéken, már én sem emlékszem, hogy honnan volt, de nagyon büszke voltam rá :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#125) Meggyi001 válasza Diokhan (#124) üzenetére

Vetted vagy kaptad valami eseményre talán?

https://gamergep.hu/

(#126) Diokhan válasza Meggyi001 (#125) üzenetére


Diokhan
addikt

Ezsembe jutott, csereberéltem. Nagyon kedves gyerekkori jóbarátommal nagy telefon mániások vagyunk, és kifejezetten kerestük a ritkább példányokat. Két utcányira laktunk egymástól és akárhányszor mentem le hozzá, mindig vittem magammal a telefonom töltőjét és tartozékait, mert soha nem voltam benne biztos, hogy azzal a telefonnal térek haza, mint amelyikel elindultam :DDD

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#127) tomiii. válasza Meggyi001 (#119) üzenetére


tomiii.
aktív tag

Androidot használok most, de elég is. Legolcsóbb androidos teló, nem azzal van baj, de össze nem illő színek, formák, egy menüben szögletes és kerek sarkok ész nélkül.... Elég nekem belőle ez a pár hónap. WIn is tökéletes volt a frissítésig, egyszer sem fagyott le 1,5 év alatt, gyors volt. Nekem egy letisztult, egyszerű, okosan tervezett telefon kell. :R

(#128) Diokhan válasza tomiii. (#127) üzenetére


Diokhan
addikt

Akkor iPhone...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#129) Meggyi001

Bár nem korallkék S7 Edge lett, hanem fekete, de imádtam. Most egy Redmi Note 5-öt nyúzok épp.

https://gamergep.hu/

(#131) Meggyi001 válasza Penguin_ (#130) üzenetére

"Nokia E65 (működőképes, fiókban pihen)"

Ez is durva jó, sztem az N73-as elődje lehetett.

"Samsung Galaxy SIII LTE (működőképes, vésztartalék :D )"

Ezért irigy vagyok rád ;] :B :K :)

https://gamergep.hu/

(#132) calocsay


calocsay
tag

Nokia 1011, Nokia 2010, Ericsson GH-198, Ericsson 628 (Az első újonnan vásárolt mobilom, Pannon kártyával) Nokia 1610 (Az első újonnan vásárolt mobilom Westel kártyával), Nokia 440 (Westel 0660 előfizetés), Alcatel one touch Easy, Siemens C25, Siemens S25, Nokia 550, Nokia 540, Benefon Dragon, Nokia 5110, Nokia 3210, Nokia 3510, Nokia 6600, Motorola V600, Motorola V3, Motorola M3888, Nokia N80IE, Motorola C140, Nokia C5, Nokia C5-03, Nokia 520, Nokia 730, Samsung A5, Nokia 210. Biztos maradt ki pár, amit rövidebb ideig használtam csak, például eszembe jut egy Ericsson T10-és, amit elloptak tőlem, de volt egy Panasonic GD52 ha jól mondom a típust. Hát akadt bőven, de ahogy most vissza tekintek, a legelégedettebb mindig a legegyszerűbb mobilokkal voltam. Így kanyarodtam vissza 2019-be egy egyszerű nyomógombos mobilhoz. A következő mobilom vagy a Nokia 800 Tough vagy a Nokia 2720 lesz októberben.

Nokia 520 - Nokia 735 - Nokia 105 - Nokia 215 - Samsung A5 (2017) - Nokia 2720

(#133) Meggyi001 válasza calocsay (#132) üzenetére

"Ericsson 628" - ez nagyon menő telefon volt.

"Benefon Dragon" - Na, ilyet sem láttam még.

"Ericsson T10" - Jenci haveromnak volt ilyen, csak vágyakoztam rá. Ez nyílt le gombnyomásra, vagy az utána következő?...asszem T16 vagy 20 talán?

https://gamergep.hu/

(#134) Meggyi001

Jelen: Redmi 9

https://gamergep.hu/

(#135) punky10


punky10
addikt

Nekem az első egy Nokia 2010-es volt.Nagy batár telefon,még magyarul sem tudott.De a 20-as bognárszeget be lehetett vele ütni a szegőlécbe...😁
A következő Alcatel One Touch Club lett.Volt hozzá billentyűzet-takaró flipp,meg övcsat is.Ettől kezdve használtam a telefont vekkernek is.A töltőálványa is remek volt:rátettem a telefont,és először lemerítette,utána kezdte tölteni.Több,mint 5 évig bírta a gyári akkumulátor(ismerősnél...)Ja,és ha mégis lemerültem,3 ceruzaelemmel is működött.De sajnos csak 900-ason ment...
Ezért váltottam az Alcatel One Touch Easy-re,ez már tudta az 1800-at is.De minőségbe nem érte el az elődjét,gagyi műanyag,gyerekes forma,flipp hiánya...stb
Ezért váltottam Nokia 3210-re.Itt már jött nálam is a "tuning"...Csengődallamok,képüzenetek,készülékház...Egy naplóban volt "lekottázva" egy csomó dallam,biztos sokan útáltak hajnalban a vonaton.Nem nagyon volt olyan nap,hogy nem pötyögtem volna valamelyik ismerősnek a telefonjára egy új csengőhangot.Amit ugye némán nem lehetet...😁
De ezt is lecseréltem egy Nokia 3310-re.Vonzott,hogy itt már 3 saját csengőhangom is volt.
De betört a multimédiás korszak.Az első egy Sony-Ericsson T230-as volt.Színes kijelző(101x80,4096 szín,cSTN)midi csengőhangok,csatlakoztatható "kamera",infra...3 midi csengőhangot(automn sky,copocabana,night walk)azóta is mentek telefonról telefonra,most is használom őket ébresztőnek,emlékeztetőknek.
Ezt cseréltem egy Sony-Ericsson T508-ra.Beépített kamera,Java-támogatás,és a Sony témaszerkeztője volt a csere legfőbb oka.Máig működik...😁
Majd jött a Sony-Ericsson D750.A nagy kedvencem.Sony füles,MP3 lejátszó,korának egyik legjobb kamerája,és ami a legfontosabb:bővíthető tárhely.Kellett is a zenéknek,meg a fotóknak.Nagyon szerettem.Rengeteg filmet konvergáltunk át,hogy bírja a telefon is.De a fiamnak szereztem egy Nokia N-Gage Qd-t,és megtetszett az okostelefonok világa...
...Ezért beszereztem egy használt Sony-Ericsson P910-et.Egy új világ nyílt meg...😁Nagy(?)érintőkijelző,ceruza,szoftverek...Mindennel boldoguló médialejátsó,teljes témázhatóság.
Ezért amint lehetett,vettem egy új Sony-Ericsson P990-et.A (10-es jobban tetszett,de a 990-es jobb képet csinált.A Sony ThemaCreatort már totál kiismertem,egy Sony-Ericssonos oldaloncsináltam leírast is,ha valakinek kedve támadna testre szabni a telefonját.Más kérdés,hogy ezeknél a telefonoknál másodlagos kérdés volt a telefon kinézete.De engem érdekelt.Ekkor jött a robot-invázió...
Első droidos telefonom a Sony-Ericsson Xperia Mini volt.Tetszett a Sony minőségű lejátszó,kamera,és bejött az Android is.Nem volt rossz az egyéni felület,de nem tetszett,hogy oldalanként 1 widgetet lehetett kirakni,ezért váltottam launchert.
Majd telefont is.Egy Sony-Ericsson Xperia Activot vettem.Ezt a telefonomat is szerettem.Egyéni kinézet,és valós IP védettség,remek volt.
Nem is jöhetett szóba nálam más telefon,max az utódja.Amit meg is szereztem,Sony Xperia Go.Ekkor kezdett kivonulni az Ericcson a mobil üzletből,ez még közösen készült,de a megjelenésekor már csak Sony volt.Nem volt rossz telefon,de olyan éle volt,hogy kellett rá tok.Pedig ez is kapott IP-védettséget.De valahogy nem volt olyan,mint az elődje.
Ekkor áttértem a kínai vonalra.Egy Evolveo SP Q4-est vettem.Ez a Telefon tényleg "strong" volt,ez nagyon kapta az ívet.Esett aknába,töltött 1 órát víz alatt,egyszóval nem kíméltem,de bírta.De frissebb androidot csak úgy kaptam,hogy másik telefont vettem...😁
Egy Blackview Bv500-est.Ez is strapateló volt,bár erre már jobban vigyáztam.Problémamentes volt,nem volt semmi bugja.Nem is jött rá semmi javítás...
Ekkor egy Xiaomi Redmi 3S Prime-t rendeltem Kínából.Jöhetett a mókolás.Itt a MA-n,a topicjában kapott segítséggel egy nagyon jó telefont tudtam összehozni.A feleségem le is nyúlta...
Én meg vettem egy Xiaomi Redmi Note 4 prot.Tetszik a MIUI,bár szerintem nem az a rendszer,amit bekapcsolok,és használom.De ha rászánok egy kis időt,akkor egy jó kis telefon válik belőle.Azóta is problémamentesen használja édesanyám.
Én pedig vettem egy Huawei P20-at.Nagyon jó.Az EMUI hasonló,mint a MIUI,egy kis beállítás,és minden OK.Még megvan,nincs szívem megválni tőle.
Most pedig egy Honor 20 Prot használok.Majdnem olyan,mint a P20,csak oldalt van az ujjlenyomatolvasója.Meg kicsit erősebb memóriában.
Röviden (😁😁😁) ennyi a telefonos "önéletrajzom".A legtöbb telefonomat szerettem,nálam még azok a problémák sem jöttek elő,amik nagyon jellemeztek egy-egy tipust.Mindig kifogtam a jó példányokat.Talán Sony Go esetében éreztem egy kis csalódást.Nem volt rossz,csak nem éreztem előrelépést szinte semmiben.De azóta nincs problémam a telefonjaimmal.
Mindenkinek problémamentes telefont kívánok,bármilyen márkát is használ!

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#136) Meggyi001 válasza punky10 (#135) üzenetére

Úristen... várj, ehhez kényelmesen le kell üljek..... :D

https://gamergep.hu/

(#137) Meggyi001 válasza punky10 (#135) üzenetére

Hát ez egy nagyon jó olvasmány volt, élveztem. Mosolyogtam is benne. Köszönjük :R

https://gamergep.hu/

(#138) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Motorola T2288 (legnagyobb feature az SMS volt)
Sony Ericcson Z600 (apámtól örököltem, első kamerás mobil)
Sony Ericcson V630i (első olyan telefon, amin zenét hallgattam)
Vodafone 845 (első okostelefon)
Sharp GX17 (vésztelefon, Voda 845 tönkrement :D)
Sony Ericcson K800i (best vaku evör :K)
Sony Ericcson Xperia Mini Pro (kicsúsztatható QWERTY billzet, imádtam)
Sony Ericcson P1i (egyetlen Symbian-os telefonom, ezt is szerettem)
iPhone 5s (kb. kettő hónapig, aztán megint a P1 :D)
Sony Ericcson Xperia M (ez olyan semmilyen nem volt, de elvoltam vele)
Honor 6 (egyik legjobb androidos telóm volt)
Xiaomi Mi A1 (Android One, visszasírom azt a rendszert, még megvan tartalékba)
Xiaomi Mi 9T Pro (ez se volt semmi nagy durr, de jó telefon, akksija egyszer cserélve volt, de azóta nem olyan, mint volt, tartaléknak megvan)
Xiaomi 12x (jelenlegi)

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#139) Syl válasza HoaryFox (#138) üzenetére


Syl
nagyúr

Na, ha már kirégészkedted a topickot, akkor álljon itt az én gyűjteményem is (1998-tól napjainkig):

Alcatel One Touch Easy - alap, 900 MHz-es, kihúzható antennás, 3 ceruzaelemről is működő modell
Ericsson GH688
Ericsson a1018s
Nokia 5110
Ericsson T65
Ericsson R320
Alcatel 512
Alcatel 715
Sharp GX10
Alcatel 535
Sony Ericsson T610
Sony Ericsson K700
Sony Ericsson P800 - az első Symbian telefonom
Samsung S500
Sony Ericsson P910
Samsung E250
Samsung D600
Sony Ericsson K550
Apple iPhone 3G - még megvan és még ma is működik
BlackBerry Curve 9300
Sony Ericsson Xperia Ray - az első Androidom
Samsung Galaxy SIII
Sony Xperia Z2
Microsoft Lumia 640 - az OS nagyon "mix feeling"
Apple iPhone 5
Samsung J5 2015
Samsung A5 2017 - LineageOS-sel még ma is használható
Honor 8
Apple iPhone X
Samsung A53
Apple iPhone 14 Plus

Asszem semmit nem hagytam ki :B

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#140) HoaryFox válasza Syl (#139) üzenetére


HoaryFox
őstag

Nem sokat kellett régészkedni, ha Meggyi kolléga belinkeli :DDD

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.