Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Kár, hogy még most sem a 4100-as platformot használják. :(((

Eladó Motorola Edge 50 Prok & OnepPlus 10 Pro: https://shorturl.at/5yzYU

(#2) Ganzer


Ganzer
aktív tag

Ez a Jorn Hybrid bejön.

(#3) badacsony


badacsony
őstag

Gyönyörűek, mint mindig :)

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#4) szebe


szebe
őstag

Kár az USD-HUF árfolyamért, egy hibridre beneveznék pedig.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#5) UnA válasza badacsony (#3) üzenetére


UnA
Korrektor

Igen, nekem főleg a Skagen a kedvencem.

(#6) Benibu válasza szebe (#4) üzenetére


Benibu
friss újonc

Inkább dollárt vennék ilyen árfolyamszámítás mellett. :)

(#7) Schuler888


Schuler888
senior tag

A legszebb Wear OS-es kutyuk a fossil orak, kar hogy a rendszer ennyire lemaradt a tizen es a watch os mogott, es a google nem is mutat tul nagy hajlandosagot arra, hogy tobb ev utan kicsit gatyaba razza az oras rendszeret

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#8) badacsony válasza szebe (#4) üzenetére


badacsony
őstag

Régebbi Fossil hibridem van - egy kedves fórumtárs jóvoltából, külföldi beszerzésű; nagyon szeretem :)

@UnA:
:K

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#9) szebe válasza badacsony (#8) üzenetére


szebe
őstag

Szintén Fossil hibridem van (Q Commuter), teljes mértékben elégedett vagyok vele, de nagyon mozgatja a fantáziám a Hibrid HR :)

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#10) badacsony válasza szebe (#9) üzenetére


badacsony
őstag

Nem szeretném az órát is töltögetni, egy ideig még biztosan marad őkelme :) (Óratesók vagyunk :D )

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#11) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Nekem egy Emporio Hybridem van, klasszikus mutatókkal, nagyon szép, de a funkcióit egyáltalán nem használom néhány hét újdonság varázsa után.
Emporio Armani-ra vagyok kiváncsi mit mutat majd ebben a konszernben.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#12) mr_balage válasza Ganzer (#2) üzenetére


mr_balage
csendes tag

Én vettem egy ilyent, nagyon tetszik, főleg az e-ink miatt. Ha van kérdés szívesen válaszolok.

Néhány dolog, amit nem nagyon láttam tesztekben és leírásban:
- háttérvilágítás: 4 sarokból csak az e-ink részt világítja, az óratokot kell duplán megkocogtatni arra kapcsol be
- A csuklót gyorsan elfordítva a mutatók körbefutnak ha esetleg valamilyen adatot kitakarnának
- az óra rezgéssel is jelez, a rezgés erősségét az óra menüjében lehet állítani

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.