Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Egyszer ki fogok probalni egy ilyet.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#2) Kékes525


Kékes525
félisten

Lehetséges jelöltek egyike. A régit már ideje lenne lecserélni.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Ez a chromebook dolog továbbra is zsákutca. Hihetetlen, hogy még mindig erőlködnek vele.

(#4) mrbrodix


mrbrodix
csendes tag

Csak az a szomorú, hogy Európát kihagyják a Chromebookokból:/

(#5) aelod


aelod
veterán

Ezekre lehet berhelni androidot vagy linuxot?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#6) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Nekem ez nem tűnik egy akkora ajánlatnak, bár ha valakinek kicsi, szép gép kell, amiről tud internetezni, annak talán jó választás. Viszont 200$ a Acer One 10, ami ugye szétszedhető, és teljes Win 8.1 (10) fut rajta, bár lehet az Asus-nak jobb a készülékháza.

Laci

(#7) Cassi válasza mrbrodix (#4) üzenetére


Cassi
senior tag

Egyelőre úgy tűnik, ez a Flip sem lesz errefelé (Németországban sem). A C201-et is elfelejtették forgalmazni Anglián kívül. Nekem mondjuk nem kellene a béna felbontás és a túl kis méret miatt, 11,6" a minimum.

Az egyetlen lehetséges magyarázat erre, hogy féltik a drága windowsos notebookjaikat a belső konkurenciától. Erőltetik a fos és drága Ultrabookokat, mert abból van pénz, azért ad zsebbe zsozsót az Intel. De a vásárlók többségének akkor sem kell.

(#8) Sonja válasza aelod (#5) üzenetére


Sonja
veterán

Igen, lehet Linux telepíteni Chromebook-ra. :K Androidot nem hiszem. :F

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#9) mrbrodix válasza Cassi (#7) üzenetére


mrbrodix
csendes tag

Nekem elég praktikus lenne éppenséggel, épp a célközönség tagja vagyok: egyetemista, akinek igazán kedvező árú, ultrahordozható noteszgépre lenne szüksége. Plusz eléggé vonzanak a fémházas készülékek, de nem akarok 250 rongyot kicsengetni egy Macbook Airre:D
Ja, és egyébként kérdeztem az Asus Magyarországtól, gondolkodás nélkül kijelentették, hogy nem fog megjelenni Magyarországon, tehát egészen biztos, hogy esélytelen :/

[ Szerkesztve ]

(#10) benike1999


benike1999
tag

A fenének kell egy Rockchip RK3288-as SoC-al kiadni egy gépet 2015 közepén :W sokkal jobban dukálna ezekhez egy Intel Z3735F vagy Z3745 ami sokkal erősebb minden tekintetben és csak 1-2 $ kerűl többe ennél az 5 éves elavult chip-nél.... Fogom a fejem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.