Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Crytek


Crytek
veterán

Kedveskedhetnének a pc-seknek is ezzel a verzióval.
Legalább pc-re is újból el tudnák adni teljes áron!

Next PC Upgrade: 2022

(#2) Mr.Csizmás válasza Crytek (#1) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

goty + graf modok, pl sweetfx...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) aginor válasza Crytek (#1) üzenetére


aginor
addikt

Szerinzem 1-2eurónál többet nem érne meg annak, akinek az első kiadás már megvan, és nem is lenne korrekt ennél többet kérni az upgradere, így, hogy nincs extre tartalom hozzá.
Mellesleg jó lenne látni, hogy miben is fejlődött az a grafika.

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#4) Crytek válasza aginor (#3) üzenetére


Crytek
veterán

Grafikai összehasonlítás

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#5) Šolaire


Šolaire
veterán

Pc-n nagyon szerettem ezt a játékot,nekem a grafikával sem volt semmi bajom maxra húzva illett a játék atmoszférájához. Nekem megvannak a dlc-k is ha kiadnák pc-re ezt a definitive editiont már biztos nem venném meg.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#6) #71321344 válasza Crytek (#4) üzenetére


#71321344
törölt tag

Nem túl nagy a változás.

(#7) aginor válasza #71321344 (#6) üzenetére


aginor
addikt

Nem kardinális, de ezért jól látható, kérdés persze, hogy egy esetleges PC-s kiadás nem lehetne-e szebb. :U

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#8) rodrigez


rodrigez
senior tag

Jó, nyilván van különbség az Xbox360-as és a PS4-es verziók között. De én pl. most játszom a Goty verzióval PC-n és ahhoz képest semmi különbség nincs kb. Bár megvallom nekem így is nagyon tetszik. A grfika remekül passzol a világhoz és a hangulathoz. Sokakkal ellentétben az is tetszik, hogy a karakterek direkt kicsit baltával faragottak. Jól áll ehhez a steampunk világhoz. :)

(#9) #65675776 válasza Crytek (#4) üzenetére


#65675776
törölt tag

A PC-s alapból kb úgy néz ki, mint a Definitive...

(#10) doooo válasza rodrigez (#8) üzenetére


doooo
veterán

+1, a napokvan játszottam ismét végig, és néhol egyenesen gyönyörű a grafika. A legjobban egy pálya tetszett a Brigmore Witches DLC vége felé, egy gyönyörű vidéki kastély, hozzátartozó kert, stb. a fények, színek csodálatossá és igen valósághűvé tették a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#11) Shing válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére


Shing
őstag

(#12) ASTON117


ASTON117
tag

Hát ez elég szánalmas. A konzolosoknak most adják oda a next gen konzolokra a régi játékok pc verzióját, mert jó új játékokat nem képesek értékelhető mennyiségbe kiadni. A PS5-nél meg lesz The Witcher 3 enhanced edition, meg Shadow of Mordor Remastered, amíg nem jönnek rá igazi húzócímek.

[ Szerkesztve ]

(#13) Crytek válasza ASTON117 (#12) üzenetére


Crytek
veterán

Csak szerinted szánalmas.
Két új platformra jelenik meg.Eladnak megint x millió dbot belőle. Nincs itt baj ömlik a pénz és ez az iparág erről szól.
PC- is van sok sok game aminek jöhetne a felújítása/újrakiadása.
Mafia 1 - Mafia 2 engine-el
Cold Fear - Valami kegyetlen UE4-el
Gothic 1-2
Rallysport Challenge
Ezekért előbb adnék ki 3-4 ezer ftot mint a mostani sok foshalmazért nem :)

Next PC Upgrade: 2022

(#14) Šolaire válasza Crytek (#13) üzenetére


Šolaire
veterán

Teljesen egyetértek 1-2 éves játékokat adnak ki remastered kiadásban amivel nekem semmi bajom nincs,de régebbi játékok is megérdemelnék amit az olyan öreg rókák boldogan megvennének mint én :)

“Praise The Sun” \[T]/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.