Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Kár, hogy a szolgáltatók is izélik ezeket a frissítéseket...

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) Finnugor


Finnugor
tag

Kösz, Nokia, így kell eztet csinálni, nem úgy, mint a wp7 esetében..
Úgy látom, nálunk még nincs, de amint elérhető lesz, tolom is fel. :C

(#3) Fkris


Fkris
őstag

Örömmel látom, hogy a 3. életévükbe belépő modelleket frissítgetik.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#4) muratomi1


muratomi1
senior tag

Dejó! én meg tegnap adtam be a telómat szervízbe 3 hétre! De legalább addigra rámegy :DD

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#5) griiischdoov


griiischdoov
tag

Bnőmnek, E6 van, kb 2 hónapja tettük rá a frissítést (az előzőt , nyilván nem ezt) azóta a teló gyorsabb, viszont nem tudja megosztani az internetet. Látható a funkicó meg működik a progi, de azt írja ki minden próbálkozásra a telefon, hogy sikertelen. A másik probléma pedig a Skype----se frissítés előtt, se utána nem hajlandó megbízhatóan működni, akár wifis, akár saját internettel.. kifagy és térdrekényszeríti a telefont..

egyszervolt holnemvolt, volt egyszer egy olyan rossz bőgős, hogy azt már a többi is észrevette...

(#6) kcsa válasza Finnugor (#2) üzenetére


kcsa
veterán

Én is ezt szeretném látni wp7 és majdan wp8 esetében is: független készülékekre azonnal elérhető, a szolgáltatót meg b.szogassák csak az elégedetlen vásárlók...

(#7) muratomi1 válasza griiischdoov (#5) üzenetére


muratomi1
senior tag

Vigyétek elszervízbe.Haveromnak is ez volt a baja, elvitte utána nem volt baja.

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#8) bigkrisz96


bigkrisz96
tag

Jó lett a frissítés, de akkor is kevesen használnak Symbian-t. :(

(#9) Mathiassa


Mathiassa
tag

Szeretnék én olyan halott lenni, mint a symbian. ;] :R

Nokia 3100 -> 6020 -> 6300 -> c5-03 -> Samsung Galaxy W -> LG Nexus 4 -> Xiaomi Redmi 4X -> Mi A2 -> Google Pixel 4a 5G

(#10) quailstorm válasza Finnugor (#2) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A WP7-ről nem ők tehetnek. Nem rajtuk múlt. A Microsoft lezáratta a telefon bootloaderét, elkerülendő a lumiadroid, multiboot jelenséget. Viszont mivel a WP8 másik kernelt használ, nem winCE, és nem is monolitikus, ezért magukat is elzárták a frissítés elől.

(#11) weiss


weiss
addikt

Változott benne a zenelejátszó?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#12) Gery1987


Gery1987
őstag

Na most akkor ez több lesz mint az alap Belle vagy sem? Mert ez a cikk elég félreérthetően fogalmaz. A Belle nem jött ki minden Anna telefonra? Ez nem a Belle FP1 és FP2 egybegyúrt csomagja? Mert MS Office már egy ideje önállóan is elérhető. Más helyen ezt kicsit másképp írták le. Azért kérdezem csak mert nekem nem egyértelmű, hogy a Belle is frissítve lesz most vagy csak a régi Anna?

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#13) jankopista


jankopista
csendes tag

Nekem sem tiszta a dolog, a Belle lett frissítve, tovább?

Várhatóan a szolgáltatók mikor állítják csatasorba a frissítéseket? Erről van valakinek infója?

3210 > 6310 > 6610 > E65 > X3-02 > 500 > lumia 1020 > iphone 4 > iphone se > iphone 8 > iphone 13 mini

(#14) quailstorm válasza Gery1987 (#12) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szép kavarás amit leírtál. Azok a telefonok kaptak frissítést, amik valaha Anna-val jöttek ki. Ez ilyen Belle FP2 value pack a gyengébb modellekre, az eddigi Belle frissítésre építve. Az MS office meg elvileg előtelepített lesz.
(#13) jankopista: szolgáltatót felejtsd, phoenix, gyári ROM. Az a biztos.

[ Szerkesztve ]

(#15) jankopista válasza quailstorm (#14) üzenetére


jankopista
csendes tag

Mint például a Nokia 500. Szuper, köszi a választ!

3210 > 6310 > 6610 > E65 > X3-02 > 500 > lumia 1020 > iphone 4 > iphone se > iphone 8 > iphone 13 mini

(#16) emre33


emre33
addikt

Ki írta ezt a cikket?

Alábbi mondat (töredék) értelmetlen, és valóságtól elég messze van. Ha nem értesz hozzá kérdezz.
Miért írsz cikket, ha nem értesz hozzá? Hm?

"A Belle paletta ráncfelvarrása után a finn gyártó most az Anna sorozat frissítése mellett döntött"

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#17) emre33 válasza quailstorm (#14) üzenetére


emre33
addikt

N8 mikor jött ki annával? Ne keverd meg a kedves szakértő cikkírót.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#18) NomarCube


NomarCube
csendes tag

Halottnak a csók.

(#19) Energie X


Energie X
őstag

Ezt az Annás részt nem értem :/ Viszont még ugye nem érhető el ez az update. Kíváncsi vagyok mikor tudom rátolni a telómra :)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#20) emre33 válasza Gery1987 (#12) üzenetére


emre33
addikt

Belle Refresh a Belle FP1 lebutított verziója. (vagyis több mint a sima Belle, de kevesebb mint a Belle FP1
Azok kapják meg, akik a Belle FP1 nem kaphatják meg.
És miért nem kaphatják meg? Mert az csak 1.3GHZ cpu és 512MB RAM-al rendelkező modelleken fut el.

[ Szerkesztve ]

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#21) Gery1987 válasza emre33 (#20) üzenetére


Gery1987
őstag

Nagyon szépen köszi! Akkor szóval lesz értelme várni, hogy a Nokia 500-ra is jön valami mert nekem a Belle van rajta.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#22) udash válasza Gery1987 (#12) üzenetére


udash
csendes tag

http://www.allaboutsymbian.com/news/item/15570_Belle_Refresh_starts_to_roll_o.php

U-dash

(#23) quailstorm válasza Energie X (#19) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Navifirm-mel már tölthető.

(#24) ZeGa01 válasza quailstorm (#14) üzenetére


ZeGa01
tag

Tudnál nekem egy érthető magyar leírást adni ehhez a phoenixes cucchoz. Nem akarom elkúrni. Meg honnan szerzek gyári ROM-ot. Nem nagyon vágom ezt a témát, de megakarom oldani, mert nincs kedvem várni heteket. Ha valaki más is tud segíteni szívesen várom az ötleteket.

(#25) Energie X válasza quailstorm (#23) üzenetére


Energie X
őstag

Köszi! Tudom, de azt nem tudom hogyan kell feltelepíteni, meg nem is merném onnan külső progival :/ Nekem tökéletesen megfelelne a Suite-os megoldás csak legyen már :)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#26) Athoss9


Athoss9
csendes tag

Leírom az eddigi tapasztalatokat hátha valakit érdekel. Nekem független, Magyarországon vett, hivatalos forrásból származó C6-01-esem van, gyári bellével és tegnap este jött ki rá a hivatalos belle refresh és egyből felraktam rá. Hackelt a telefonom de így is gond nélkül felment rá, habár most nem tudok rá feltelepíteni unsigned alkalmazásokat, de pár hét múlva valószínűleg erre is lesz hack. Ami változott, hogy kaptunk 20 új widgetet, ugyanazt ami az fp1-ben is van habár én már feltettem ezeket hónapokkal ezelőtt szignózatlanul. A gyári böngésző lényegesen gyorsabb lett, már nem laggol görgetés közben és a két ujjas zoom is gyorsabb, valamint a böngésző menüje most már nem grafikus, hanem szöveges. A zenelejátszó zene közben úgy néz ki, mint a kiszivárgott Carla képeken, nem tudom, hogy az fp1 ettől mennyire különbözik. Amikor megnyitjátok, külön füleken vannak az előadók, az albumok, a zeneszámok, a lejátszási listák és a műfajok, valamint megjelent alul egy negyedik gomb, az ovi musik, az albumborító viszont kisebb lett. Vízszintes módban ugyan úgy nézni, mint az S^3-ban, az annában és a bellében. Amit nem kaptunk meg, az a futó alkalmazások új nézete és az opciók új nézete. Nem szükséges biztonsági mentés, minden névjegyet, beállítást és alkalmazást megtart. Nagyjából ennyi, bocs hogy ilyen hosszú lett.
Szerk: Nem kell gép a frissítéshez, OTA is megy.

[ Szerkesztve ]

(#27) Finnugor válasza Athoss9 (#26) üzenetére


Finnugor
tag

Örök hála, hogy feltetted, most már igazán várom, hogy kijöjjön N8-ra :C ,mert nekem független, de még nem kaptam meg. :(

(#28) rbence válasza Athoss9 (#26) üzenetére


rbence
senior tag

nekem E7-00 re tegnap kúszott fel a belle gyári független német készülékemre,annyi a különbség az általad leírtakhoz képest,hogy a hack megmaradt,egyedül a themefx nem megy,de azt olvastam is valahol,hogy eltűnik az effects mappa,egyébként tényleg gyorsabb lett az egész rendszer,klassz,hogy még foglalkoznak egyáltalán a symbiannel :)

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#29) erneszt96


erneszt96
csendes tag

ásd el magad nokia!!!
nincs egy normális user inteface-e, amit meg próbált rajta szépiteni az csak koppintás az androidtól? lásd lehuzható tárca, vagy főképernyő váltogatása
SZÁNALMAS

jevcsák

(#30) rbence


rbence
senior tag

Akinek frissítés után tanúsítványhibát ír a hackelt telefonja,telepítse ezt [link]

erneszt96:de hogy ezt miért pont egy software update-hez kellett beírni... :U
Gondolom "tárca" alatt gondolom az értesítési sávra gondoltál,az pedig előbb volt,mint az android,konkrétan a cydia store-ban,úgyhogy mehetsz valamelyik iPhone-os topicba is próbálkozni,hogy a lapozható főképernyő és az értesítési sáv lopott cucc :)

[ Szerkesztve ]

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#31) madd dogg


madd dogg
senior tag

miért baj, ha egy logikus megoldást több rendszer is használ? A világnak haladnia kell. S40-nél kedvencek gombbal oldották meg, arra kattintva a lehúzható menü szolgáltatásai jelennek meg.

A Nokia termékfrissítési üzletpolitikája előtt pedig le a kalappal. 3 éves modellek új progikat, teljesen más kinézetet és gyorsabb rendszert kapnak. Kedves Android fan. Mikor lesz a 3 éves droidodra Hivatalos Gyári! Frissítés? Várod az Ics-t? Esetleg Jelly Beant? Várhatod.

(#32) erneszt96 válasza madd dogg (#31) üzenetére


erneszt96
csendes tag

csak hogy tudd sajnos még nincs androidos telefonom, hanem egy nokia 5230-om van amire akárhogy nézem nincs szinte semmi látványosabb frissités, erről ennyit, mindigis nokiákat vettem de többé nem fogok, előttem majdnam minden téren leszerepelt.

jevcsák

(#33) =Mentor= válasza erneszt96 (#29) üzenetére


=Mentor=
őstag

Látom te is "képben vagy" ám..

A Nokia 5230-ra milyen frissítést akarsz? Azon még az előző Symbian verzió fut és amúgy is ősrégi modell...

:W :U

[ Szerkesztve ]

(#34) Integrale válasza Finnugor (#2) üzenetére


Integrale
veterán

Mi köze van ennek a WP-hez? Ki mondta Neked, hogy nem lesz több frissítés a 7-es vonalra?
Ennek a symbian frissítésnek ugyan az a kernele, ellentétben a WP7 és 8 között!

"Bad reklám is reklám too"

(#35) madd dogg válasza erneszt96 (#32) üzenetére


madd dogg
senior tag

Van rá C6 mod. :) Ha meg úgyis újat akarsz, vannak új, innovatív Nokiák, úgyhogy kár a gőzért...

(#36) erneszt96


erneszt96
csendes tag

htc desire c ,samsung galaxy ace plust, lg optimus l5 vagy gigabyte gsmart 1355 : ezek jöhetnek szóba, melyiket vegyem? ti okosak vagytok, segitsetek, sztem a htc a legjobb ezek közzül

[ Szerkesztve ]

jevcsák

(#37) apaszka


apaszka
veterán

Tegnap feltoltam egyből. Nokia kliensen keresztül, de talán jobb lett volna tiszta telepítés, mint a V2 re! Szerintem döcögős, és eddig nem volt ilyen a telóm.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#38) falijja válasza NomarCube (#18) üzenetére


falijja
őstag

Na ezen behaltam.....cd

(#39) B1T3 válasza apaszka (#37) üzenetére


B1T3
addikt

Tolj rá egy hard resetet. :)

(#38) falijja
Márpedig ezt szinte minden alkalommal elsütik, amikor hír van a Symbianról.

(#40) Graphics válasza erneszt96 (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És már Finnországban több Nokia vezető is teljes pironkodva olvassa ezen bejegyzésed :U.

5230-as már tényleg egy régebbi modell , milyen frissítést vársz egy olyan rendszerre, amiből már nincs is új modell?

Add el, vegyél egy Droid-ot, a Nokiának is megvan a maga vevőköre szerintem. Lásd idősebbek.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#41) Quasi_modo válasza erneszt96 (#29) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Jó hogy jössz. És mikor mész ?

valami

(#42) Athoss9 válasza Quasi_modo (#41) üzenetére


Athoss9
csendes tag

Van egy olyan érzésem, hogy a 96 nem a szerencseszáma :D

(#43) erneszt96


erneszt96
csendes tag

nem a szerencseszámom hanem jól mutat mer hasonlit egy japán jelre, és egy visszafelé irott százalékra, ugyhogy tök tól néz ki.

jevcsák

(#44) kcsa válasza Athoss9 (#42) üzenetére


kcsa
veterán

Nem is a születési ideje... saccom szerint 16 :D

(#45) apaszka válasza B1T3 (#39) üzenetére


apaszka
veterán

Ja,csak a sok appom ugrik, és symbanra nincs titanbackup sajna!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#46) apaszka válasza erneszt96 (#36) üzenetére


apaszka
veterán

LG _t neeee Egy szemét! Reklám van support no!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#47) Integrale válasza apaszka (#46) üzenetére


Integrale
veterán

Na a másik okostojás...

"Bad reklám is reklám too"

(#48) gybazsi


gybazsi
senior tag

Az azért nem semmi, hogy még az N8 is kap frissítést. Bár gondolom ez volt rá az utolsó, de ne legyen igazam.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#49) apaszka válasza Integrale (#47) üzenetére


apaszka
veterán

Hidd el van tapasztalatom! 3 LG volt a családban,igaz még 2 van! GT540 ! Ígérgették a friss ropogós ROMokat,de soha nem jött semmi! Na nézzük az ujj telóit??? Mutass egy LG-t kezdetleges 4.0.00000 ás ICS vel? :W Bejelentés van minden félévben,de aztán nagy nulla!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#50) B1T3 válasza apaszka (#45) üzenetére


B1T3
addikt

Márpedig az ajánlott a firmware frissítéseknél, na meg fürgébb is lesz tőle a telefon. Alapjában véve pedig úgy hangzott, mintha a frissítést szóltad volna le.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.