Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csab2


csab2
veterán

Maximális grat! Csak így tovább! :R

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#2) Bounti


Bounti
aktív tag

Így van! Sok sikert továbbra is. A stand-up dologra ha kicsit még rágyúrsz akár lehet a fő profilod is. Egy két mondatod nagyon ütött.

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#3) xxxbence


xxxbence
csendes tag

ugyesek vagytok, grat!

most nagyot nottetek a szememben, ezert vissza kapcsoltam a reklamokat es megigerem hogy neha kattintani is fogok ra :D

[ Szerkesztve ]

(#4) dedike


dedike
addikt

Én szurkolok nektek, mert úgy érzem ezekkel a rendezvényekkel mi is többek leszünk, hiszen az információ, főleg a potnos és naprakész, a mai világban nagy hatalom, s mi első kézből értesülünk róluk! :R

Ugyanakkor kicsit aggódom is, persze nem miattatok, hanem értetek: nem lesz sok a hajtásból? Nem "csináljátok" ki magatokat? :U

S most is csak annyit tudok mondani: Csak így tovább! Hajrá Mobilarena! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#5) N4ri87


N4ri87
senior tag

Olvasóként öröm látni a fejlődést a lapcsaládnál. Olvasgattam, hogy hogy indult a PH! lapcsalád és látom, hogy most hol tart. Gyerekek, nem semmi, ahogy fejlődtök. Gratulálok.

C805

(#6) hunszb


hunszb
csendes tag

Grat!

Köszönjük a szervezést és a lebonyolítást, látszott, hogy nem kevés munkátok volt benne. Fejlesztőként örülök, hogy ilyen irányba is nyitottatok.

(#7) Valzor


Valzor
aktív tag

Grat a szervezéshez! Külön grat a közvetítéshez is! Aztán pihenjétek ki magatokat :)

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#8) Adamson


Adamson
csendes tag

Sziasztok!
Óriási köszönet és hála a szervezésért, és hogy ott lehettem. :R
Számomra nagyon érdekes volt. Kicsit talán még szűk a látókör (játékok mindenek felett), bár ez lehet, hogy az említett "Smartphone for everyone" elvnek köszönhető. PC-k se lettek volna népszerűek és nem fejlődtek volna robbanásszerűen, ha a népnek nem kell a cirkusz (=játékok) a kenyér mellé. Gondolom itt is azért gyúrnak rá a játékra, mivel az tetszetős az egyszerű embernek is.
Mobilra eddig még nem fejlesztettem, de nagyon sok érdekes ötlet jutott eszembe (majd később - megfelelő áron - letölthetőek lesznek ezek eredményei a Samsung Apps-ból :DDD )
Sok hasonló rendezvényre járok, és a szervezés egyetlen kisebb hibától eltekintve tökéletes volt.
A kis hiba: túl kevés hely volt. Bár hozzáteszem ezen maximális erővel próbáltatok segíteni további puffok behozásával. Legközelebb nyugodtan legyetek optimistábbak, ilyen jól szervezett, pontosan és részletesen beharangozott, összes információt közvetlenül a résztvevők rendelkezésre bocsátó szervezés alapján az ember mindenképpen elmegy, bármiről is legyen szó! :C
Ismételten hatalmas köszönet nektek a szervezésért, az előadóknak pedig a lényegretörő, figyelemfelkeltő előadásokért, valamint a hasznos kis ajándékért!
Én biztosan fejleszteni fogok bada-ra!

[ Szerkesztve ]

(#9) Crydan


Crydan
senior tag

Felméri Péterrel a Fejlesztői nap legalább éjfélig tartott volna :DD Lásd Showder Klub-ban :DD

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#10) rudymester


rudymester
senior tag

A képekből és a beszámolóból ítélve egy jól sikerült és profi rendezvényen vagytok túl. Öröm látni, ahogy robog az oldal egyre feljebb.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.