Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MorphBCS


MorphBCS
tag

Nem rossz, én kipróbálnám így előre, de csak PC-n.
Nem tudja valaki, hogy van-e, vagy lesz-e PC-s open beta?
Mint a Crysis 2-nél, meg sok egyéb másnál volt.

(((((( Szűcs Mátyás | +36-20/516-43-99 | Keress, ha van valami ! Régi: 78+/0- Újat meg látod! ))))))

(#2) xxSanchez


xxSanchez
őstag

Sajnos csak Xbox-ra van béta pedig én is szívesen kipróbálnám PC-n...

Heyho.

(#3) Xirtam


Xirtam
veterán

Nem lett egy nagy eresztés! :(((

(#4) #56573440 válasza Xirtam (#3) üzenetére


#56573440
törölt tag

casualkodni pont elég lesz. másra úgysem kell mostanában fejleszteni

(#5) jocek91 válasza #56573440 (#4) üzenetére


jocek91
aktív tag

Főleg a CSGO mellet.

(#6) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Borzalmasan rossz a grafika nem ezt várta volna el az ember de legalább erre se kell költeni majd :D

Xbox One: bandymnc

(#7) Petya597 válasza xxSanchez (#2) üzenetére


Petya597
tag

xxSanchez: Állítólag nem kizárt, hogy lesz PC -s és PS3 -mas béta is, de kicsit később. (Bár sok idő nagyon nincs a megjelenésig.)

Már van is beta gameplay: https://www.youtube.com/watch?v=M2sKOkvA2Bc

[ Szerkesztve ]

http://wolfkatirajongok.wordpress.com/ http://katiwolf.gportal.hu/

(#8) Xaels válasza Petya597 (#7) üzenetére


Xaels
félisten

Este néztem pár elő Stream-et és nagyon nem tetszett amit láttam. Ha jön Beta azért kipróbálom, de az eddigi visszajelzések alapján nem vagyok biztos abban az idei megjelenésben. Ebben a formában nagy bukta szaga van.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) afterburner_ válasza bandi0000 (#6) üzenetére


afterburner_
őstag

ez így van.. ennyi :((

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#10) demyen


demyen
tag

ez semennyire nem méltó már a MOH sorozathoz.

(#11) bandi0000 válasza demyen (#10) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem azért a 2 Ft-ért de szerintem az Airborne se volt az annyi volt abba is az ujdonság hogy mindenhova ejtőernyőztek :D

Xbox One: bandymnc

(#12) pityu8611 válasza demyen (#10) üzenetére


pityu8611
tag

Mit szeretnétek???Ha minden olyan lenne mint az előzőkben akkor az lenne a baj!!!Ha a régit akarjátok akkor játszatok azzal!

Gigabyte B660m/Intel Core i5 13400f/ COOLERMASTER MasterLiquid ML120L/Kingston Hyperx Fury 3200mhz 16gb/SAPPHIRE Radeon RX 6800/CoolerMaster MB510l/COOLERMASTER Elite V4 600W/KINGSTON 2TB NV2 M.2 PCIe M.2 2280

(#13) bandi0000 válasza pityu8611 (#12) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem azt akarjuk hogy régi legyen ember 2012 van sőt 13 és ne olyan legyen a játék grafikája mint 2010 ben

Xbox One: bandymnc

(#14) oriic válasza Xirtam (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát nem.

Annyira nem fogott meg. Ami tetszik az a fegyverek festése, meg az hogy tűzpárban lehet játszani. A grafika nem nagy durranás még,(tudom béta) a hangok sem jönnek igazából be.
Maradok Halo 4-nél...

Hja és a menü. Agybajt kaptam tőle... :U

Live-Die-Respawn

(#15) mcwolf79 válasza pityu8611 (#12) üzenetére


mcwolf79
veterán

Itt nem azzal van a baj,hogy mennyire hasonlít a régieket.
Arról van szó, hogy azért az első pár Moh egy elég magas minőséget képviselt.
Az első videók alapján a multi egy nagy katyvasz és a grafika minősége is hagy kívánni valót maga után, annak fényében, hogy ugyanaz a motor dolgozik alatta,mint a BF3 alatt.
Bár adná az ég,hogy ez a bétaság miatt van.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#16) demyen válasza mcwolf79 (#15) üzenetére


demyen
tag

meg nem mondtam volna, hogy ugyan az a motor van alatta mint a BF3-nak...

ég és föld, és fél hó alatt csodát nem lehet tenni.

(#17) keIdor válasza demyen (#16) üzenetére


keIdor
titán

Elsőre ki lehet szúrni, még az is kiszúrja, aki nem követi a dolgokat, de aktív BF3-as. A mozgás full ugyanaz például...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18) Kokuszkocka


Kokuszkocka
csendes tag

Ennek a játéknak amúgy az lenne a célja, hogy leverje a COD-ot? Én egyedül BF3-azok és nagyon nem követem a konkurenciát, de leginkább az MW-re emlékeztet engemet. Mindenesetre számomra a BF3 jobban néz ki.

(#19) bandi0000 válasza Kokuszkocka (#18) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Szerintem már rég óta nem az a céljuk hogy leverje a COD-ot vagy a BF-t :D

Xbox One: bandymnc

(#20) Xelloss


Xelloss
aktív tag

"Visually stunning.." :DDD No comment. Ez a Frostbite engine meggyalázása., inkább ne írnák oda.. :U

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#21) Xaels válasza Xelloss (#20) üzenetére


Xaels
félisten

Ez X360 gondolom. Az a hardver nagyon nem bírja már. Gondolom a BETA-hoz nem jár "high texture" csomag mint BF3-hoz. Ezért is lenne jó egy PC-s BETA, ott jobban láthatnánk mit hoztak ki a motorból.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22) szebev válasza oriic (#14) üzenetére


szebev
senior tag

Hat igazad van mindenben!Eloszor is a menu,haaat az..... borzalmas!Minden jatek a menuvel indul,ugyhogy joforman,csak OK gombot nyomogattam.Aztan a szoveget is nehezen tudtam elolvasni.Kicsi,elmosodott betuk vannak,bar itt lehet a tv-m a hibas.Azt sem tudtam,hogyan kell kasztot valasztani,meg fegyvereket.Az biztos,h aki szereti a bf3-at annak ez a jatek nem fog bejonni!Ez inkabb cod izu,mint bf.Nem ertem azt sem,miert ejszakai palyat tettek bele?Hogy meg nehezebb legyen vele jatszani,vagy ne lassuk a szineket?Nekem nem tetszett a beta,nem is jatszok vele tobbet! A bf3-ban minden megvan ami kell akar cod-os vki akar bf-es !

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#23) boogie84 válasza Xaels (#21) üzenetére


boogie84
veterán

Arra en is kivancsi lennek. Ha elorendelve olcsobb lesz, akkor megint vesz az ember egy zsakbamacskat, mint az MW2-t, meg a BO-t?
Az elozo MOH-ot legalabb ki lehetett probalni korrekt modon PC-n is!
Persze tudjuk h nem ertunk vannak h ha szar lett akk megadjak a lehetoseget h ne vedd meg. :U

Xboxosok: Talalatrendszer ugyan az a bullshit, mint a bf3ban?? boxon csak ti tudjatok osszehasonlitani. Mi a velemenyetek? Vagy ez nem mervado, mert pc-n mas lesz?

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#24) bandi0000 válasza boogie84 (#23) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Szerintem ugyanaz lesz a motor maradt csak a grafika lesz lejebb huzva boxon szóval gondolom én

Xbox One: bandymnc

(#25) boogie84 válasza boogie84 (#23) üzenetére


boogie84
veterán

Tovabba az erdekelne h ugyan olyan mocsok szar lesz e a kozelharc mint a bf3-ban. Mert ugye ez kb arrol fog szolni.
Ha igen akk 100% h nem veszem meg. Nem erdemel annyit, h felidegesitsem magam, mint a BF3 CQ palyakon! :(

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#26) djculture válasza bandi0000 (#13) üzenetére


djculture
félisten

Elindult XBOX360-on a multiplayer ... Magyarán xboxon ilyen ratyi a grafika igen mert őskonzol ... Box nem is birja el butítás nélkül a frostbyte kettes motort.

[ Szerkesztve ]

(#27) bandi0000 válasza djculture (#26) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Azért pl a BF3 jól néz ki boxon igaz nem lehet összehasonlítani egy GAMER géppel de csak 3 ad annyiba kerül mint egy gamer gép szóval jó az xbox azért akinek nem nagyok az igényei.

Xbox One: bandymnc

(#28) djculture válasza bandi0000 (#27) üzenetére


djculture
félisten

Ja nagyon jól néz ki, én csak a media markban játszottam vele ugy 10 percet de elég is volt belőle:) 5*5 textúrákból áll az egész ha közelmész valamihez. Agyon van butítva.

(#29) bandi0000 válasza djculture (#28) üzenetére


bandi0000
nagyúr

jól van le van butítva le van butítva de akkor is 50k a gép mit vársz tőle én is gondolkoztam rajta hogy mi éri meg jobban de egy alap gamer gép kb 150k ami 2 év mulva lehet nem is lesz már gép

Xbox One: bandymnc

(#30) djculture válasza bandi0000 (#29) üzenetére


djculture
félisten

Jó az xbox360 kb 5 éve még megérte, de manapság hülyeség kiadni rá lóvét. Elavult technika a végét járja az életciklusa.

[ Szerkesztve ]

(#31) Torry válasza djculture (#30) üzenetére


Torry
addikt

De ezt az ára is mutatja.
Abszolút jó vétel mai napig szerintem. Használtan 30k, de 50-ért (zsír új flat+250gb hdd) sem veszel gépet ami low-mediumon futtatná a mai játékokat 1200*700 vagy hasonló felbontásban 30-60 fps tartományban.
Ráadásul BF3-hoz xbox-on volt texture pakk, ami rengeteget javított. Gyanítom MOH-hoz is lesz, csak betahoz nem.
Ég és föld a különbség

[ Szerkesztve ]

(#32) Ilsyde válasza Torry (#31) üzenetére


Ilsyde
őstag

Ráadásul cheaterekkel sem fogsz találkozni :D

(#33) Xaels válasza Ilsyde (#32) üzenetére


Xaels
félisten

Az a baj, hogy ezt sem lehet már biztosra mondani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34) Penész Gomba


Penész Gomba
tag

Miért nem tudnak 10 éve olyan játékot csinálni ami valóban egyedi és maradandó?

(#35) oriic válasza Penész Gomba (#34) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert abból nem lenne pénz. És a kiadóknak a pénz a lényeg.

Live-Die-Respawn

(#36) keIdor válasza Kokuszkocka (#18) üzenetére


keIdor
titán

Az, véleményem szerint meg jobb is, mint a CoD, legalább jobb a fizika és némiképp rombolható a terep is, a CoD le van maradva nagyon.

djculture: Azért ne csak a grafikát nézd, nekem a Forza Horizon, Halo 4, Gears of War: Judgement miatt kell az Xbox360, és a Last of Us miatt is vissza fogom venni még a PS3-at is. Ezek nincsenek PC-re, pedig mind jó játék, ki nem hagynám őket.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#37) jocek91 válasza keIdor (#36) üzenetére


jocek91
aktív tag

Minek a rombolható környezet ha a black ops 2-ben át lőhetsz és át látsz a falon? :DDD

Pontosítom magam az egy méter átmérőjű vasbeton oszlopon is.

[ Szerkesztve ]

(#38) #41133696


#41133696
törölt tag

A Grafka majdnem olyan mint a BorderLands-ban :D Legalábbis a fegyó sötét pályán... :(

(#39) Penész Gomba válasza oriic (#35) üzenetére


Penész Gomba
tag

Rövid távon biztosan nem, de hosszú távon igen.

Lásd Counter Strike. A mai napig veszik az 1.6-ot pedig 13 éves játék :)

(#40) Xaels válasza #41133696 (#38) üzenetére


Xaels
félisten

Na meg a vastag körvonal amit látsz 8millió falon keresztül mintha valami Wallhack-et használnál :( A BF-es spot a kis 3szöggel sokkal diszkrétebb

Beta Details

Q. What is available in the beta?
A. The Medal of Honor Warfighter beta will feature multiplayer action with all 12 units and 6 classes available. Full weapon unlocks will be available for the Assaulter class.
Q. When is the beta?
A. The Medal of Honor Warfighter beta will be available starting October 5th on the Xbox 360. The beta should be available worldwide in the Xbox Live Marketplace by 9:00 AM PST.
Q. When will the beta end?
A. The Medal of Honor Warfighter beta ends at 12:01 AM PST on October 15th.
Q. What localized versions of the game are being offered?
A. The beta will be available in English, German, and French.
Q. Will progression and stats from beta carry over into the live game?
A. No, all progression in the beta will be reset before launch.
Q. On what platforms will the beta be available?
A. The beta will be available only on the Xbox 360.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#41) #41133696 válasza Xaels (#40) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azért kíváncsi leszek, hogy majd ehhez is jönnek e a DLC-k tömkelegei mint BF-hez. Maga az elgondolás nem volt rossz üzleti szempontból, hogy megcsinálják a saját COD stratéiájukat, ráadásul úgy hogy itt két külön sorozat van és nem egy mint COD-nál. Ott is két fejlesztő csapat van meg itt is. Csak még ott minden évben COD, addig itt egyik évben BF másik évben pedig MOH. Viszont ez a MOH nem úgy néz ki, mint ami komoly konkurencia lenne... sőt ez még a BF-nek sem igen lesz az :)

(#42) Xaels válasza #41133696 (#41) üzenetére


Xaels
félisten

Hát nem hiszem, hogy jönni fognak hozzá DLC-k. Örülni fognak, ha eladnak egy tűrhető mennyiséget belőle, nagyon rossz a játékosok visszajelzése többségben és ugye ez csak X360. Magam jobban szeretem a gyalogos harcot mint a járműveset, de a BFBC2 óta sem a COD sem a MOH nem tudott elcsábítani a BF-től. Close Quarters DLC-vel kaptam 4 remek közelharci térképet DOM játékmóddal és az alapban is volt pár nekem fekvő térkép amit a Karkanddal bővítettek. Jön majd Decemberben az Aftermath ami városi harcra kihegyezett DLC lesz és azt is várom, mert a legutóbbi nagymapos DLC nem jött be játékmenetileg. Az

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#43) djculture


djculture
félisten

Egymásnak eleve nem konkurencia mert a bf3 ban nyúlfarknyi volt a single rész is eleve, ebben meg elvileg jóval több lesz. Multi meg már sokszor unalmas.

[ Szerkesztve ]

(#44) keIdor válasza Xaels (#42) üzenetére


keIdor
titán

Igazából érdekes, hogy a 2010-es bukása óta újra megpróbálták. Mert valami ilyesmire emlékszem, hogy azt nyilatkozták, hogy ha 3 milliót sem adnak el belőle, akkor nincs folytatás. De ezek szerint mégis meglett a 3 millió, kíváncsi leszek itt mi lesz.
Én lehet visszamondom a pre-ordert, legalább 10k mehet másra...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#45) Xaels válasza keIdor (#44) üzenetére


Xaels
félisten

Én gondolkoztam az előrendelésen. PC-re 8.500-, de a Live Stream-ek, a Youtube videók és úgy általánosan a vélemények után nem adok neki esélyt.

A 2010-es nem véletlenül volt bukás. Egy összetákolt játék volt, más motor a Single és más motor a Multi alatt. Más volt a fejlesztő is. Ott legalább volt BETA minden platformon, itt csesznek kiadni a többire.

(#43) djculture: 5-8óra Single-ért nem adok ki ennyi pénzt, főleg mert a fele ilyen átvezető videó lesz vagy 1gombos animáció. Ebben a műfajban már senki nem csinál ennél hosszabb egyjátékos vonalat. Arról nem beszélve, hogy történetileg sohasem voltam ezekért oda, max 1-2 küldetés volt amiket nagyon szerettem mint COD4-ben Pripyat. BF3-ban is a küldetések 3/4-én átrohantam, 1-2 volt csak amiket élvezetesnek éreztem vagy látványosnak.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#46) #41133696 válasza Xaels (#45) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát ami azt illeti a 2010-es verziónak a Single volt a vacakabbik része, az borzalmas volt UT motorral. Olyan 90-es évekbeli fizikával :D

A Multija nem volt annyira rossz, meg is látszott rajta, hogy a DICE csinálta. Csak hát a Stat rendszer nézett ki nullául.

(#47) Xaels válasza #41133696 (#46) üzenetére


Xaels
félisten

Én nem jutottam el odáig, hogy a Single-t kipróbáljam. A téma a hátam közepére sem kell és a BETA után eszembe sem jutott, hogy megnézzem. Akkoriban már javában BFBC2-ztem és a multi tragédia volt, még a sokat kritizált bf-es hibák mellett is. Azért is vártam kíváncsian, hogy a Danger Close mire képes, mert a DICE akármennyire is szeretem a munkáik többségét, de képtelenek kinőni a hibáikból.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#48) he7edik. válasza keIdor (#44) üzenetére


he7edik.
addikt

5 milla fölött adtak el belőle.

Égő szöveg a flém vázon

(#49) #41133696 válasza he7edik. (#48) üzenetére


#41133696
törölt tag

Majd ezt is tolják 75%-osba tuti :) Tényleg Steam-en vajon lesz ?:)

(#50) Xaels válasza #41133696 (#49) üzenetére


Xaels
félisten

Nem hiszem. Ezt is betolták a BattleLog rendszerbe ami össze van kötve az Origin-el.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.