Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Def26


Def26
félisten

Kár, hogy játszani nem lehet. :DDD Viszont szép az ikonja...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Engem még a videók sem tudtak lenyűgözni a multiról. cod koppintás az egész

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#3) #41133696 válasza Def26 (#1) üzenetére


#41133696
törölt tag

Játszottam vele. Nem nagy pukk. Semmi újdonság nincs benne BC-hez képest. Szvsz, nem éri meg megvenni. Nekem elővolt rendelve, de lemondom.

(#4) Def26 válasza #41133696 (#3) üzenetére


Def26
félisten

Lemondom én is, játszani csak pár perceket tudtam, mert ledobált, kidobált stb... nem is értem minek jött ki ez a béta. Max. csak arra jó, hogy egy tucat előrendelőt veszítsenek el. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5) Sonja válasza Def26 (#4) üzenetére


Sonja
veterán

Lehet, hogy ezt akarták?! :DDD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#6) #41133696 válasza Def26 (#4) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mondjuk én már kezdek megcsömölni ezektől a Moder Warfare utánzatoktól... szóval éppen ebből kifolyólag magasak az igényeim, hiszen van választék bőven. Ebben a gaméban viszont azon felül hogy pár karakter nem katonai hanem felkelő ruciban flangál semmi egyedi nincs. Szvsz, bukta lesz a game. Ha meg nem akkor tényleg mindent ellehet adni :D

(#7) zola0306 válasza VictorHUN (#2) üzenetére


zola0306
tag

Azt ne felejtsük el hogy anno a Medal Of Honor szarta ki a Call Of Duty-t.
Hol volt a COD mikor már a Medal világsiker volt...

Az hogy most a Medal is átmegy a modern hadviselés területére az nem az hogy utánozza azt az 5 óra alat kitolható ramatyot.Hanem erre van igény.
A MW2 a MW-hoz képest semmit nem változott,csak szarabb/rövidebb lett!

A BC2 meg isten!
Veri a Cod-ot oda-vissza,mind látványban,mind hangzásban.

Ha megtisztellek hogy írok neked elvárom ezt fordítva is!

(#8) #41133696 válasza zola0306 (#7) üzenetére


#41133696
törölt tag

Meg gépigényben :D

(#9) freestailo válasza zola0306 (#7) üzenetére


freestailo
őstag

jónak tűnik, ennyit tudtam leszűrni a kb 20x 1 perc játékból, folyamatosan szakad... :(

(#10) BalaNce87 válasza #41133696 (#6) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hidd el nekem, nem lesz bukta, szerintem a black opsnak is buktának kéne lennie, kemény hogy ilyen játékok döntenek eladási rekordokat, ehhez tényleg nemtudok mit hozzáfűzni.. Meg annyi ilyen játék van már és ráadásul 1 évbe minimum jön 2, és még így is veszik mint a cukrot, nem értem, nekem még bőven elég lenne cod4, utána feleslegesnek tartom a waw-tól megjelenő részeket, persze vevők mindig lesznek rá.

zola: Ez pontosan így van.

[ Szerkesztve ]

(#11) talpalavalo válasza zola0306 (#7) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Meg igazábol valamerre fejlődni kell a többi világháborut már ezerféleképpen kivesézték, most ez van ezt kell szeretni ;)

(#12) #41133696 válasza BalaNce87 (#10) üzenetére


#41133696
törölt tag

De tudod mi az igazán gáz ? Az, hogy annak ellenőre eladnak több millió példányt, hogy mást sem hallunk, csak recesszió van globálisan.Azt vártam volna, hogy a játékok piaca megtorpan, kevesebb játék, és minőségileg jobb, tartalmasabb fog készülni, mert máshogy nem lehet majd a kritikus tömeget megnyerni. Ehelyett , ugyanúgy évente nyomul az activision, az EA több évvel a Battlefield 2 megjelenése után, hirtelen ontani kezdi az FPS-eket, ráadásul ugye Battlefield nél a sztori oltári gyenge , már a Battlefield 2 is abszolút lol volt a MEC-el - nade persze ezeket az ember nem a single miatt veszi hanem a multi miatt, ott meg nem a történet számít ... kitalálták hogy a medal of honorból majd csinálnak egy ilyen MW-s részt ,és úgy néz ki, hogy bejön nekik. Már amikor meghallottam, hogy a DICE készíti eléggé pesszimista voltam, az utóbbi időben egy jó játékot láttam tőlük, a Mirror's Edge-t az nekem nagyon bejött. Legutolsó Medal of Honor amit megvettem az Airborne volt, de meg is bántam :D

(#13) #41133696 válasza talpalavalo (#11) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mondjál már nekem egy jó I. világháborús FPS-t :D

(#14) Thome válasza zola0306 (#7) üzenetére


Thome
addikt

Azért azt tudod, hogy akik kiszarták a Moh-t, azok az azt követő Call of Duty sorozat készítői voltak... Az a név gondolom mond valamit, hogy Infinity Ward. Na ők voltak a 2015. (Medal of Honor játék kitalálói)

(#15) BalaNce87 válasza #41133696 (#12) üzenetére


BalaNce87
addikt

Mirrors tényleg jó játék, az airborne meg mennyira gyenge meg unalmas, legalábbis a single az mindenképp, multit nem próbáltam, de az se lehetett sokkal jobb. Pedig a grafikája tetszett maga az ejtőernyőzés is jó bulinak tűnt, aztán annyira átment hentbe az egész, monotonításből 5-öst érdemel, ebbe tökéletesen lemásolta a call of duty-at sajnos. Azok is így jól idulnak aztán csak lősz megint lősz még mindig lősz és vége, egyszer is sok, kétszer már büntetés.

[ Szerkesztve ]

(#16) HS 2142 válasza zola0306 (#7) üzenetére


HS 2142
őstag

Meglepődnék, ha lényegesen hosszabb lenne a CoD:MW 1/2 vagy a BC2 egyjátékos kampányánál.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#17) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Egy próbát igazán megér nem ? :U :K

PS4

(#18) #41133696 válasza mrhitoshi (#17) üzenetére


#41133696
törölt tag

Megvolt a próba. :)

(#19) mrhitoshi válasza #41133696 (#18) üzenetére


mrhitoshi
veterán

örülj neki, én még csak most töltöm le. :P

PS4

(#20) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

én steamről szedtem le de azt irja h még nemlehet játszani...

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#21) keIdor válasza #41133696 (#12) üzenetére


keIdor
titán

Hát az biztos, hogy évente elég lenne 5 játék is a 12 helyett, amit általában várok.
Mennyiség helyett minőség kéne inkább, bár nekem tetszenek a CoD-ok... :DDD
Viszont ez a Medal of Honor harmat gyenge eddig!

A vad kapitalizmus sosem alszik, te csak fogyassz, paraszt! :))

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22) Hardtech


Hardtech
tag

Valami ötlet [erre] :F

[ Szerkesztve ]

(#23) zola0306 válasza HS 2142 (#16) üzenetére


zola0306
tag

Lessz vagy 7 óra...
De ott a Frontline HD... ;]

Ha megtisztellek hogy írok neked elvárom ezt fordítva is!

(#24) kenny123


kenny123
addikt

Srácok!
Akármilyen maillel akarok regelni, nem enged be, mert hogy már foglalt.
Ötlet?

yo

(#25) Def26 válasza Hardtech (#22) üzenetére


Def26
félisten

Dupla

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26) Def26 válasza Hardtech (#22) üzenetére


Def26
félisten

Azért mert túlterhelt a szerver.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27) Thome válasza kenny123 (#24) üzenetére


Thome
addikt

Csinálj egy új mail címet, amire beregelsz. Vagy ez így túl egyszerű? :))

(#28) kenny123 válasza Thome (#27) üzenetére


kenny123
addikt

Full szűz, ezeréves nemhasznált mailcímemre kiírja, hogy használatban van.

yo

(#29) Thome válasza kenny123 (#28) üzenetére


Thome
addikt

Az érdekes... Ezt hogy hozta össze az EA? Nem lehet azért, mert le vannak terhelve a szerverei? :F

(#30) F e Z o válasza Def26 (#26) üzenetére


F e Z o
veterán

Nálam jön 3-4MB/sec-cel.

H2O über alles!

(#31) Ryuu


Ryuu
tag

Szépen 10MB/s-el töltöm lefelé, bár nem várok tőle most sem sokat.
Volt alkalmam játszani még a zárt bétával, de az sem volt annyira nagy durranás.
Majd meglássuk. Majd a single player-re leszek kíváncsi, hogy mit tud felmutatni.
Egyenlőre nem ítélem el teljesen a játékot.

(#32) Xaels


Xaels
félisten

Gyerekek ez nagyon gyenge lett. Játszottam 20percet, szerencsére nem dobált le miután 80x-edre fel tudtam menni egy szerverre. Itt balf@sz medic nélkül éltem át azt, hogy meghaltam - feléledtem - 2 lépés - megint halott vagyok majd így ment kb. 5percig. Felocsúdni nem volt időm. Na mind1 ez az Open Beta arra jó volt, hogy ezt tuti ne vegyem meg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33) #41133696 válasza Xaels (#32) üzenetére


#41133696
törölt tag

Gondolom azért is mérik 7100 ft körül nem 10-ért :D

(#34) kenny123 válasza Thome (#29) üzenetére


kenny123
addikt

Elnézést, valóban pont kimakkoltam azt a mailcímet, amivel még más játékba regeltem, csak a kód nem passzolt. :U

Most kipróbáltam, maradok a codnál.

yo

(#35) Thome válasza kenny123 (#34) üzenetére


Thome
addikt

Nem lepett meg az, hogy ezt írod... :D Szerintem se lett valami csudimudijó... :DDD

(#36) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Nekem WIN7 64 bit ultimate nem indul el a telepítés .Programfuttatási hábát dob rá.valakinek van valami ötlete ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#37) @rglaaf válasza jozefgucci1 (#36) üzenetére


@rglaaf
veterán

esetleg szedj le egy másikat nálam simán ment W7 64bit-n

PSN:BiZzare_0 ️

(#38) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Én nem próbáltam ki a bétát, de szerintem a játékot sem. :( Meghallottam hogy BC2 készítői csinálják... Hát.. :U Az a játék nekem nem gyere be, pedig youtube-on a vidik nagyon jók voltak... És itt is... De már elegem van abból, hogy lekoppintanak valamit, beleraknak 1-2 dolgot, a grafot felhúzzák, hogy vegyél gépet és mit kapsz?!... 5 óra mész lősz, mész lősz hentelős sz@rt... Elég volt. Valami újat kellene kitalálni, nem a hentelést folytatni felturbózott grafikán... :(((
Pedig az új COD is ilyen lesz, csak más területen... Már a 6 sem jött be, rövid volt stb...
Azt hiszem maradok az RBR-nél meg GTR Evolution-ál. Ja meg a portálnál (2-nél is ha kijön, mert abban van új dolog). Ezek legalább lekötnek...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#39) borat26


borat26
aktív tag

GoodSpeed kollegához hasonlóan én is kipróbáltam. Az én olvasatomban a Medal of Honor a BFBC2 dlc-je.

Én is megrendeltem, de holnap besétálok az 576-ba és lemondom. Xar.

Szerintem csak hasonlítsátok össze az Airborn-t ezzel a 2010-es verzióval.

OFF: Én a COD3 kivételével az összessel játszottam, mindegyikben megtaláltam a magam számítását. A Black Ops-ot anélkül fogom megvenni, hogy kipróbálható lenne.
Lehet, hogy rövid a single mód, de csak a multi miatt már megéri számomra.

[ Szerkesztve ]

ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

(#40) Daczy válasza borat26 (#39) üzenetére


Daczy
aktív tag

Szar hát mint az állat. Bugos az egész Frostbite, a pályák esetlenek, CoD után az ember korlátozottnak érzi a mozgás, és mindezek fejébe ezt a játékot már megkaptuk egyszer...Szegény Medal of Honor sorozat jól be lett ezzel mocskolva.
A multi része komolytalan, és szánalomra méltó. Ellenben a single még lehet jó móka, mivel nem a DICE csinálja.

(#41) BalaNce87 válasza Daczy (#40) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát én is arra számítok hogy a single jobb lesz, bár bevallom kétlem hogy nagyot tudnának alkotni, ez a műfaj/környezet kifújt, nincs benne plusz, rókabőrre alkalmas, újításra nem.

(#42) Ryuu


Ryuu
tag

Hát.. ez a multiplayer.. számomra kuka. :(((

(#43) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Nekem bejön ez a cuccos, akárki akármit mond, lehet megveszem :C :U

PS4

(#44) Xaels válasza borat26 (#39) üzenetére


Xaels
félisten

Hát sok sikert Black Ops-hoz de az sem lesz több mint az MW2. A Cod4 második nagy DLC-je kb. és mivel a motor valszeg legalább 80-90%ban megmarad így a csalók is kb. 2-3napon belül elkezdik majd ellepni a szervereket. Ja és Activision lévén az is erősen túlárazva.

Amúgy MOH:2010 nem lehetne BC2 Dlc-je hiába ugyanaz a fejlesztő és az engine. Játékmenetben teljesen eltér a 2 szerintem. Ez a MOH agyatlan hent lett míg a BC-ben csapatmunka nélkül sehol sincs a csapat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#45) sirdenis


sirdenis
tag

Nálatok mennyi ideig kel várni h kapcsolodjon az ea fiokhoz?

(#46) sirdenis


sirdenis
tag

Nálatok mennyi ideig kell várni h kapcsolodjon az ea fiokhoz?

(#47) Edem05


Edem05
őstag

Hát ez nem jött be! De a hangok nagyon jók.

(#48) Zolás


Zolás
addikt

Hogy ez a BC2 után mekkora csalódás..
Mész lősz és te vagy az isten. Ennyiről szól a játék. Csapatmunka nincs mert nem kell!!! Egyedül mint John Rambo szétalázol mindenkit. Pfhej.
Még szerencse hogy van open béta. Még ideges lennék hogy fizettem érte.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#49) Night0119


Night0119
csendes tag

BC2 béta után nagy megkönnyebbülés h ez legalább jó és játszható lesz:) Naon-naon jó lesz itt nem camper prok lesznek mint bc2-ben remélem aki meg béna benne az ne fikázza:DDDD

Aki hülye az b*sszon rá!:) | EGY NAPBAN 24 ÓRA VAN, EGY LÁDÁBAN PEDIG 24 SÖR...EZ NEM LEHET VÉLETLEN!!!

(#50) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Na egy óra játék után csak azt tudom mondani ,hogy örülök hogy nem rendeltem elő.Tiszta BFBC2 érzése van az embernek.Arról nem beszélve hogy a legtöbben sniperrel szaladgálnak össze vissza és legyaláznak mindenkit.ColodenHun kolega pl 4 mapon keresztül csak csipával 24-1 -es statokat csinált.Csak kempelt.Ez se jobb mint a többi játék.Még jó hogy ingyen van ez a teszt.A hangok jók még a mapok is elmennek , de a mozgás nekem nem jön be.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.