Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Shrike7973


Shrike7973
senior tag

Odapakol.. főleg az m4a1-es kép.

(#2) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

Hajjaj, ez így első ránézésre sokkal szebb lesz, mint a MW2.

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#3) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

a második és a harmadik kép eléggé ütősre sikeredett:C
remélem valóban ilyen szép lesz erőmű nélkül is:U...bár MoH-ról beszélünk...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

Emlékszem még a MOHAA-ra, ami TNT2-vel P2-esen elég jól játszható FPS-eket produkált mikor nyomtuk neten. :)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#5) HardRic


HardRic
addikt

Ennek most mi a tökért nincs alcíme? :F

(#6) yakuza.tora válasza Shrike7973 (#1) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Az a kép nekem is tetszett, de a pickup-os nagyon béna! :U

Alléz Olympique de Marseille!

(#7) boeing


boeing
senior tag

Csak ne legyen olyan uncsi,képek szépek. :K

(#8) pzstm


pzstm
titán

Iszonyat várós már most...persze gépigényt megvárjuk azért. Amíg nem jön, addig meg BF2-vel kell beérni :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9) Prof01


Prof01
veterán

Jó képek, de mintha a trailer-ből lennének, vagy legalábbis a legtöbb. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#10) konas


konas
senior tag

Jo jo.
Igy elso blikkre jobbak a helyszinek mint a az uj COD/okban.

(#11) fekeandras


fekeandras
őstag

Wooow... Durva. Attól tartok ehhez a NASA gépe is kevés lesz. :P

(#12) Thodeus


Thodeus
aktív tag

A környezet az nagyon igényes, de nekem a modelleken a textúra (imo nagyon)elmosottnak tűnik.

(#13) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

A képek ütősek remélem nem cseszik úgy el mint az Airborne-t...

(#14) yakuza.tora válasza fekeandras (#11) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Ezt nem tudom, hogy miből szürted le. A képek alapján messze nem tűnik annyira gépigényesnek. Persze várjuk ki a végét! Még bármi megtörténhet... :D

Alléz Olympique de Marseille!

(#15) CptMisi


CptMisi
őstag

szépnek szép, de ebből kiderült az, hogy megint te vagy egy személyben minden: lövész, helikopterpilóta stb...nem szeretem az ilyet, de remélem jó lesz :)

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#16) fpeter07 válasza CptMisi (#15) üzenetére


fpeter07
veterán

Egy különleges katonának mindenhez kell érteni :)

(#17) Jocy


Jocy
aktív tag

:Y Ez ütős lesz,csakúgy mint az első rész anno.....

[ Szerkesztve ]

(#18) CptMisi válasza fpeter07 (#16) üzenetére


CptMisi
őstag

ezt így a crysisban elfogadom, de itt nem :N még ha minden kézifegyvert tökéletesen használna, azt mondanám oké (nem akármiért van külön mesterlövész, lövész és támogató lövész)...de hogy ezenkívül tankot / helikoptert is tudjon vezetni...mindegy, legyen ez a legnagyobb hibája ;]

Jocy de jó volt az....intrója is kemény volt :K

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#19) G4ga


G4ga
őstag

Szép-szép, de elég MW koppintás. Abból már a 2. jön. Nagyot kell durrania, hogy "elcsábítsa" a MW fanokat.

(#20) CptMisi válasza G4ga (#19) üzenetére


CptMisi
őstag

pár kép alapján talán nem kéne ilyet kijelenteni...grafikailag az MW2vel sincs gond, szerintem egészében sincs akkora, mint az MW-nél...

"Abból már a 2. jön." miből?!?!??!

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#21) G4ga válasza CptMisi (#20) üzenetére


G4ga
őstag

Bocs, a második jött. A MW-ból. Mármint a modern hadviseléses ötletből. sry

(#22) KG.


KG.
tag

A helikopteres képek eléggé filmszerűek, grafikával nem lesz gond, remélem játékélménnyel sem, igaz a MOH-ok abban mindig erősek voltak!
Mien engine van alatta?, mert ez már nem UE3, ha jól látom!

[ Szerkesztve ]

Ha érdeklődsz valamelyik termékem iránt, írd le melyik hirdetésre hivatkozol!, nem vagyok gondolatolvasó hogy kitaláljam!

(#23) #65675776 válasza G4ga (#21) üzenetére


#65675776
törölt tag

A modern hadviseléses ötlethez semmi köze a CoD-nak. Nem az IW fejlesztett ilyen játékot először, kilenc évvel az MW előtt is jelent már meg ilyen másoktól.

(#24) yakuza.tora válasza KG. (#22) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Ha minden igaz, a Frostbite.

Alléz Olympique de Marseille!

(#25) feka007


feka007
nagyúr

Nem rossz, de itt [link] mért nem világít a célkereszt a holon? Itt is kilőtték az EMP-t, vagy csak lemerült az elem? :D

[ Szerkesztve ]

(#26) ferencka


ferencka
tag

Érdekes hogy mindenki a MW2 ellen van.Majd a Bad Company2 leveri,meg hasonló.(szó se róla imádom a játékot és alig várom a második részét)akkor miért nem adták ki a 2009-es év hajrájában és akkor lehetett volna eldönteni hogy melyik a jobb,melyik fogy jobban..márciusra már mindenki elfelejti (az MW2-t) és már ki lesz éhezve egy jó kis fps-re.igy nehéz viszonyítani.na de majd az eladások.
a másik észrevétel a medal of honor.emberek 2010 végén jön ki akkorára már verheti is 1 év után a MW2-t.azt inkább az úgy COD-al ha jól értesültem a vietnam nevet kapta,kellene összehasonlítani.

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#27) exx


exx
tag

Ez nagyon ütős, király lesz. :C
Hát igen a gépigény... ;]

(#28) sz.mich


sz.mich
tag

Nem rossz képek viszont remélem a játékmenetet nem scriptelik agyon.

Csak kp., az ár fix.

(#29) csaabz


csaabz
őstag

Ezek a képek a trailerből vannak kivágva...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#30) csaabz válasza Ranagol_5 (#4) üzenetére


csaabz
őstag

Nekem Diamond TNT2 Ultrám volt. Komoly cucc volt. Emlékszem, mikor megláttam vele az Unreal Tournamentet, leesett az állam... :K

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#31) eeXaa


eeXaa
addikt

....godolom ez már direct11-ben jön... talán azért lehet ilyen szép a graf.

(#32) forceberg


forceberg
veterán

Ha csinálnak normális multit, sokan elállnak, a Steammel, hostolással tönkretett Cod MW2-től...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#33) yakuza.tora válasza ferencka (#26) üzenetére


yakuza.tora
addikt

"miért nem adták ki a 2009-es év hajrájában és akkor lehetett volna eldönteni hogy melyik a jobb,melyik fogy jobban..márciusra már mindenki elfelejti (az MW2-t) és már ki lesz éhezve egy jó kis fps-re." - Látod, meg is válaszoltad az önmagad által feltett kérdést! Azért nem adták ki, mert nem akarták belevezetni a terméket egy konkurencia harcba. Sok lett volna egyszerre két azonos játék a piacnak. Fél évvel később lecseng a nagy hipe és akkor szabad a pálya. Addig még lehet finomítani a gémen, esetleg be lehet építeni olyan elemeket, amelyeket a piac konkurens játéktól várt, de nem kapott meg. ;)

Alléz Olympique de Marseille!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.