Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Apika


Apika
Közösségépítő

Izgalmas lesz a március... :K :C

(#2) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Jaj ne... Olyan ne legyen mint az egy, mert az a név megszégyenítése...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3) kapeti07


kapeti07
senior tag

A MOH-nak a 2-ik világháborúban kell játszódnia. Ez az Afgán hadszíntér meg maradjon a Battlefield szériának.

Vissza a II VH-hoz!

Xbox: kapeti

(#4) afterburner_ válasza kapeti07 (#3) üzenetére


afterburner_
őstag

én is ennek örülnék.. :) sőt a bf is visszamehetne kicsit a 2. vh-ba :D

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#5) AS


AS
félisten

2. világháborut nem szereti a nép, modern harctér most menő. Ugyan ez igaz scifi fps re is azok sem népszerűek sajnos.
Szerintem közepes lett a Medal Of Honor nem volt rossz. Multi sem de valamiért mégsem volt jó..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) Gude


Gude
senior tag

Részemről OK a 2. világháború ;)

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#7) gybazsi válasza kapeti07 (#3) üzenetére


gybazsi
senior tag

Pár éve az volt a baja mindenkinek, hogy szinte mindenki 2. vh-s FPS-eket csinált. Akkoriban már kicsit én is untam a témát, de mára viszont szerintem átestek a ló túloldalára.
Úgyhogy én is örülnék neki, hogyha legalább a MoH visszatérne oda.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#8) KAMELOT válasza Sub-ZeRo (#2) üzenetére


KAMELOT
titán

Hát remélem valamit csináltak ezzel a játékkal! :U
Grafikailag ,játszhatóságilag és a játék hosszúsága is katasztrófa volt. Kicsit rövidre sikeredett a játék.
Trailerekben minden szép.......amikor meg odaülsz akkor szembesülsz ,hogy a game KUKA!!!!
MW3-ban is vannak bugok.....pl. megjelenik előtted az ellenfél a semmiből :) :) :) vagy egyszerűen átjön a falon fel az emeletre.....vagy ami mégjobb fal mögött vagyok és átlőnek :D

(#5) AS: valami sci-fi FPS igázán jöhetne már.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#9) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Az előző nekem kegyetlenül bejött akárhogy fikázzák. Jó a graf nem egy Crysis volt de korrekt kis lövölde lett nagyszerü hangzással. Várom a 2.részt. :)

Amúgy mindig mindenkinek az aktuális játékokkal van gondja de ha pl pc-re ki se jött volna az előző MoH akkor meg azért ment volna a sirás. Ha most kijönne vmi 2.világháborús game akkor meg az lenne hogy lerágott csont stb stb

[ Szerkesztve ]

(#10) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PST-Pacific Standard Time?

Ha igen akkor ez hajnali 4 óra lesz ugye?

Live-Die-Respawn

(#11) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Én szeretem 2 világháborús témákat, csak már nagyon egykaptafára megy, pl járműasználat lehetne több is ezekben.
BF1942 szerű nem lineáris játékmenetű próbálkozás is tetszene (az sem baj ha a multisokra hajaz). :K

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#12) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Akkor ez most a bejelentés bejelentése volt? :P

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#13) BotaN


BotaN
senior tag

Istenem én már most odaadnám érte a pénzt ha bejelentenék hogy a 2. VH környékén játszódik majd, és megkapja a Frostbite 2-es motort.

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#14) Youri


Youri
veterán

azért a MoH:AA hatás után megcsömörlödtek az emberek a "mármegint egy WWII fps"-ek láttán... persze lassan ez lehet az orosz v. arab cuccok után is. Mondjuk elnéznék egy napóleoni időkben játszódó fps-t :D

RTX ON

(#15) hahakocka


hahakocka
senior tag

Youtube-ra raktam fel videotesztet kommentárral. S pont előjöttek a drágalátos bugok is sőt volt egy olyan nem sokkal később is hogy nem tudtam tovább menni mert ugyan meghalt mindenki de a testük nem tűnt el ami addig mindig eltűnt és ezért nem ment tovább a szkript ne nyílt ki kapu. :D

Tényleg a megszégyenítése a 2002-es pc-s Medal of Honor szuper volt forradalmi az fps-ek közt akkor még és a Return to Castle Wolfenstien is jól hozta megújítva a Wolfi3D feelinget 2001-ben még a 2004-es japán hadszínteres Medal of Honor is elment meg a 2008as Wolfenstein folytatás.

De 2010-ben ez a förmedvény amit alkotott. Szkriptelt COD-os rövid kampány tele tonnányi buggal és hülyeséggel.

(#16) Torry


Torry
addikt

Az airborne-t meg senki sem említi, épp pár napja játszottam ki, iszonyat rövid, viszont a lean-elést nagyon jól eltalálták benne.

Egyébként logo-ból kiindulva nem 2.vh-s lesz.

[ Szerkesztve ]

(#17) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Úgy látom elég sokan lájkolnák a 2. VH-t. :DDD

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#18) KAMELOT válasza BioNiCMaN (#17) üzenetére


KAMELOT
titán

papa...ez nem az FB....Az FB ovisoknak meg dedósoknak van! Ez itt a PH! itt nem lájkolunk. :D :D :D :D Max dicsérünk vagy fikázunk!!!!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#19) BotaN válasza Torry (#16) üzenetére


BotaN
senior tag

Emlékszem, összegörnyedve vártam hogy megjöjjön a 8800GTS-en, és maxon tolhassam az Airborn-t, aztán az első pályán olyan fél órát töltöttem el azzal, hogy néztem milyen szépen csillan a víz az utcaköveken. Az a játék és jó nagy ugrás volt akkoriban, legalább is így emlékszem rá, habár az tény hogy a cím maga elég hányatott sorsú, pedig régen volt presztízse, főleg hardcore multis körökben.

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#20) BioNiCMaN válasza KAMELOT (#18) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Úgy érzem a hsz-emből nem jött át a szarkazmus. :D

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#21) Kassadin


Kassadin
addikt

Mikor csinál valaki első világháborús játékot? :F

(#22) zoltanz válasza Kassadin (#21) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Igazából mindegy első vagy 2.
Mindenki tudta az első után, hogy jön a következő csak idő kérdése volt...

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#23) Kassadin válasza zoltanz (#22) üzenetére


Kassadin
addikt

Egyáltalán nem mindegy. Akkor került bevetésre először a tank, bombázás repülőből(persze kezdetleges módon), mustárgáz stb. A második vh. már lerágott csont elég régóta, meg se tudom számolni, hogy hány fps és rts van belőle.

"Mindenki tudta az első után, hogy jön a következő csak idő kérdése volt..."

Te tudod, mivel tanultad történelemből, hogy fegyverkeztek már a 30-as években a németek. A későbbi "szövetségesek" egyáltalán nem akartak háborúzni, ennek is rengeteg oka volt.

(#24) MageRG válasza Kassadin (#21) üzenetére


MageRG
addikt

És miből állna a játékmenet?
tiszt: Katonák, háromra megrohamozzuk a géppuskafészket! 1...2...3!
katonák: Rohaaam!
géppuska: ratatata
katonák: nyekk- ááá - visszavonulás!
tiszt: Holnap újra megpróbáljuk!

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#25) Kassadin válasza MageRG (#24) üzenetére


Kassadin
addikt

Jogos, de attól még, hogy a háború nagy része lövészárokharc volt, lehetne kitalálni dolgokat, nem kell ennyire beszűkűlt látásmóddal rendelkezni.

(#26) GeryFlash


GeryFlash
veterán

a kisebb bugokon+elcseszett multi (kevés map, hála a dicenak, állítom hogy direkt cseszték el, nehogy már alázza a bc2t) kívül miért volt rossz a moh? maga a single rohadt jó, ut3 mociból még senki nem hozott ki ennyit, nekem magyon tetszett... csak az ea volt rohadék hogy a multit a dicenak adta, hogy a destruction 2.0 modult nem kapták meg (a singleben) és azt sem értem hogy mennyibe fájt volna elnevezni a játékot... a kiadásig moh: operation anaconda volt, tudnám minek vették le

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#27) KAMELOT válasza BioNiCMaN (#20) üzenetére


KAMELOT
titán

Csak piszkálódtam! Nothing Personal! ;) :R

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.