Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Az egész trailer a 3-ból volt lol.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#2) Polllen


Polllen
nagyúr

DLC-k nélkül ennyiért is drága. :P

Persze ha ez ultimate überfinal edition, akkor jó az ár.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#3) Zolius


Zolius
csendes tag

Hát jó drága...ha csak az alapprogramokat adják
Most az 1 részt 990Ft-ért a 3.-at pedig 2990 Ft-ért árulják pc-re....

(#4) Tibi86


Tibi86
aktív tag

Tényleg, DLC-k lesznek benne?

(#5) N€T0X|N válasza Gergosz2 (#1) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Mindhárom rész jelenetei megoszlanak. Az első 5 mp-nél tovább is tart ám a videó. :D

Sent from my keyBoard

(#6) Nazara válasza Zolius (#3) üzenetére


Nazara
őstag

Igen, de biztos sokan fogják ezt is megvenni, ezért adják ki.

A három játék különálló launch trailerei pedig mind überelik hangulatban ezt a trilógia összefoglaló videót, legalábbis én igy érzem.

(#1) Gergosz2: Nekem is ez volt az érzésem. :(

(#2) Polllen + (#4) Tibi86: A következő DLC-k lesznek benne:

On PC, Mass Effect will include Bring Down the Sky and Pinnacle Station on disk. For Mass Effect 2, Cerberus Network will be included which features Zaeed – The Price of Revenge, The Firewalker Pack, Cerberus Assault Gear, Arc Projector heavy weapon, and Normandy Crash site mission. For Mass Effect 3, Online Pass will be included granting players access to co-op multiplayer.

On Xbox 360, Bring Down the Sky and Pinnacle Station are not included with Mass Effect, however they are available as stand-alone downloads through Xbox LIVE. For Mass Effect 2, Cerberus Network will be included and Online Pass will be included for Mass Effect 3.

Information on PlayStation 3 DLC will be available soon.

[ Szerkesztve ]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#7) Tibi86 válasza Nazara (#6) üzenetére


Tibi86
aktív tag

Köszi!

(#8) Polllen válasza Nazara (#6) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nagy kár... :(

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9) Gergosz2 válasza N€T0X|N (#5) üzenetére


Gergosz2
veterán

Végignéztem :U

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#10) Ryder62


Ryder62
őstag

DLC-k nélkül nem ér ez semmit.

(#11) #85552128


#85552128
törölt tag

Alap lett volna hogy a 2-höz az összes DLC, a 3 meg legalább az eddig megjelenteket és az omegát is tartalmazza.
A 3 játékot külön max 6k-ért belehet szerezni ennek így végképp nincs értelme.

[ Szerkesztve ]

(#12) M3Ny3'T válasza Gergosz2 (#9) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

és Nazara: Akkor nem tudom, mit néztetek, mert bőven volt jelenet a 2-ből is és az 1-ből is. :D

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#13) Gergosz2 válasza M3Ny3'T (#12) üzenetére


Gergosz2
veterán

Lehet , de én egyikre se ismertem rá .
Régen vót má.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#14) szcsaba1994


szcsaba1994
tag

Ez nagyon jól jön, mert a harmadik rész ára így csak 2700 Ft :)

(#15) infectedmann válasza Gergosz2 (#1) üzenetére


infectedmann
őstag

:F Én a helyedben végignézném még egyszer.

(#16) N€T0X|N válasza Gergosz2 (#9) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Legalább a fele az 1-2 részből van.

Sent from my keyBoard

(#18) Szafter


Szafter
tag

Erre a fanok rávetik majd magukat. :K

Nevess, és a világ veled nevet. Horkolj, és egyedül alszol.

(#19) M3Ny3'T válasza tskó (#17) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

? Nem tudom, mire gondolsz, ebben nincs szükség ilyesmire...

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#20) ng0ofy válasza tskó (#17) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Az achievment gyűjtés szerintem hülyegyerekeknek való, inkább a történettel foglalkozz és élvezd a játékot ;)

Hú, ez nagyon jó ez a video! Így másnaposan majdnem elsírtam magam, annyire megfogott, imádom ezt a zenét!

(#21) MasterMark válasza ng0ofy (#20) üzenetére


MasterMark
titán

Hehe, azért ez a lehülyegyerekezés kicsit erős... Van aki azt is élvezi, hogy azt gyűjtse. (Néha én is.)

más: Nem rossz ez, csak így DLC-k nélkül nem sok értelme van sajna.... :(

Switch Tax

(#22) ng0ofy válasza MasterMark (#21) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Igazad van, tényleg erős, de ezt gondolom. Pláne amikor megerőszakolja magát valaki és egy plecsniért nem élvezi a játékot. Szenvedni lehet eleget az életben is (:

(#23) MasterMark válasza ng0ofy (#22) üzenetére


MasterMark
titán

Lehet neked szenvedés, de ha valaki élvezi miért ne gyűjtögethetné?

Switch Tax

(#24) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Hogy lehet nálunk 10k alatt, ami odakint 60 dollár? Ha simán átváltom, akkor 13k jön ki és hol van még az áfa, béfa, meg mindenféle hazai sarcok?

(#25) MasterMark válasza sing1ep1ayer (#24) üzenetére


MasterMark
titán

PC-s verzió mindig olcsóbb.

Switch Tax

(#26) Wolverine válasza sing1ep1ayer (#24) üzenetére


Wolverine
félisten

A magyar bolti árakat a magyar fizetéshez lehet igazítani; az elektronikus verziókat nem, mert Magyarország egy nagyobb régió része.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27) sing1ep1ayer válasza Wolverine (#26) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Nem tudom... valahogy más játékok ára eddig nem volt a magyar fizetésekhez igazítva. Az egy dolog hogy egy kifutó programot meg lehet venni 2-3 ezer forintért, de frissen megjelenő játék ára (még összefoglaló kiadás esetén is) sosem szokott az amcsinál olcsóbb lenni. Inkább Mastermarknak lehet igaza és feltehetően ezek szerint a cikkben tévedésből a kinti PS verzió árát a hazai PC-ssel hasonlították össze.

(#28) MasterMark válasza sing1ep1ayer (#27) üzenetére


MasterMark
titán

.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#29) Hiftu


Hiftu
senior tag

Rókabőr-e?

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#30) MasterMark válasza Hiftu (#29) üzenetére


MasterMark
titán

Aki eddig nem vette meg egyik részt sem annak nem, aki igen, annak igen. :DD

Switch Tax

(#31) Seikai


Seikai
aktív tag

Hatalmas trilógia, én tuti megveszem barátnőnek mert nekem már megvan külön-külön :D
A 3. rész annyira magával sodort, hogy 4 másik gamet kellett végigtolnom ne csak a massefecten járjon az eszem.

Várom a folytatást!

Cooler Master HAF XM, Asrock Z87 Extreme4, i7-4790K @ 4.6Ghz, Corsair Vengeance LP 16GB 1600 DDR3, Gigabyte GTX 980Ti G1, Corsair RM 850W, Crucial C4 250GB SSD, 2TB WD Green, Logitech G35, G15, Roccat Kone, Win8 64, ASUS VG278HE

(#32) tskó válasza Seikai (#31) üzenetére


tskó
tag

Az abaj vele, hogy nagyon lineáris, már már-már nem több, mint egy interaktiv film.

(#33) Sixkiller6 válasza tskó (#32) üzenetére


Sixkiller6
őstag

nekem pont az tetszik, szeretek egy film szereplője lenni. zseniális érzés

- no es importante -

(#34) Polllen válasza tskó (#32) üzenetére


Polllen
nagyúr

Tanultal a cod szeriabol. Egyebkent a geth-quarian lezarasig nem is zavart.:)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#35) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egy biztos, hangulatos trailert azt tudnak csinálni...

Live-Die-Respawn

(#36) nanorambo


nanorambo
őstag

(#37) Stauffenberg válasza Hiftu (#29) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Miért lenne? Ez azoknak szól akik újak a Mass Effect világában (esetleg még eredeti példányok nincs, de szeretnék a polcukra, mert ez tényleg megérdemli).

------------------------------------

Más kérdés: Nem tudjátok, hogy a harmadik részhez lesz-e magyar felirat? Nekem megvan már az összes, de a trilógiát megvenném ajándékba, viszont ahogy nézem a harmadik rész még mindig magyar nyelv nélküli ebben a csomagban is. Akinek szánnám az már a második részt tapossa a virágbolti verzióval, magyarul... és a saját példámon tudom, hogy innen már nehéz átállni. Én az első részt kezdtem magyarul, de kb 20-30 játékóra után meguntam a bénaságait és átraktam angolra, de annyira hülyén vannak egyes dolgok fordítva, hogy egyszerűen alig tudtam követni az eseményeket és inkább elölről kezdtem, felülírva mindent a fejemben ami a magyar fordítás által beivódott.

[ Szerkesztve ]

(#38) MasterMark válasza Stauffenberg (#37) üzenetére


MasterMark
titán

Nincs, és nem is lesz hivatalos lokalizálás a 3. részhez. :(

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#39) Stauffenberg válasza MasterMark (#38) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az kár. Aki még csak most kezdi az jobb ha eleve angolul áll neki, mert fajok és helység nevek is magyarítva vannak és az átállás igen kényelmetlen tud lenni. Szerencsére én hamar rájöttem, hogy felesleges a magyarral birkózni ha közben angolul is megfelel.

Viszont ez egy igen köcsög húzás az EA-től, mert az első két részt kiadták magyarul. Persze a magyar piac kicsi, de nem hiszem, hogy ne hozott volna profitot a befektetett energia. Az első rész fordítását látva gondolom nem hivatásos műfordítót/nyelvészt, hanem napszámos diákokat vettek fel a munkára.

(#40) MasterMark válasza Stauffenberg (#39) üzenetére


MasterMark
titán

[link]

Amúgy mivel én XBOX-on játszom, ezért nem igazán érint, hiszen a lokalizálás csak PC verzión volt sajna. :(((

Switch Tax

(#41) nanorambo válasza Stauffenberg (#39) üzenetére


nanorambo
őstag

Az első rész lokalizációja tényleg kicsit "más lett", de az is jó. A második részben viszont már aránylag hű a fordítás, azt már az EA csinálta(tta), nem a cdprojekt. Az első részé is jó, csak kicsit mások a dolgok nevei mint a második és harmadik részben. Én az első kettőt magyarul a harmadikat angolul (máshogy nem is lehet :) ) játszottam ki és teljesen értettem, hogy mi micsoda, bár a magyar verzióban figyeltem az angol szöveget is, nem csak a magyar feliratot.
Aki nem tud angolul az tényleg ne kezdje el a harmadik rész, mert semmit nem fog belőle érteni :)

(#42) Seikai válasza tskó (#32) üzenetére


Seikai
aktív tag

Néha kell lineáris game (kényelmes munka után ha 30-40 perced van) ha meg nem olyanom (hétvége több idő) van akkor gothic, risen, elder scrolls széria :) Minden játékműfajnak megvan az ideje :D

Cooler Master HAF XM, Asrock Z87 Extreme4, i7-4790K @ 4.6Ghz, Corsair Vengeance LP 16GB 1600 DDR3, Gigabyte GTX 980Ti G1, Corsair RM 850W, Crucial C4 250GB SSD, 2TB WD Green, Logitech G35, G15, Roccat Kone, Win8 64, ASUS VG278HE

(#43) maszi99


maszi99
őstag

picit drága, de nagyon hamar lemegy ez szerintem.

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#44) Stauffenberg válasza Seikai (#42) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szerintem csak részben igaz, hogy lineáris. Oké az egyes bolygók, kutató laboratóriumok, stb kipucolása abszolút az (de egy oldschool RPG esetében a dungeonök kitakarítása is így néz ki). Maga a harc tényleg kifejezetten lineáris. De én például nem emiatt szeretem a Mass Effect sorozatot, hanem a párbeszédek miatt, ahol igazi döntéseket kell hozni. A csapatodon belül is kialakulhatnak feszültségek és rajtad múlik, hogy miként kezeled. Szerintem ebben igazán nagy szabadságot ad a játék.

Én már a legelső résznél is azt vettem észre magamon, hogy nem is a harcot vagy egy-egy bolygóra leszállást várok igazán, hanem azt amikor a Normandy-ra visszatérve beszélgethetek a csapatom tagjaival. Mindenkit végigjártam és vadásztam az új párbeszédekre.

Arról is nem is beszélve, mikor a játék egy olyan döntés elé állít, mely önmagában is egy társadalmi üzenet az alkotók részéről: Döntsd el, hogy kiirtod vagy megmented XY fajt. Mindkettőnek hatása van a későbbiekre és a csapatodon belüli téged megillető elismerésre vagy utálatra. Ilyenekből pedig még van több tucat.

Szerintem az ilyenek miatt nem lehet lineárisnak nevezni a Mass Effectet. A sztoriban rengeteg az elágazás és te döntöd el merre viszed. Persze lehet, hogy valójában nincs is annyi, mint amennyinek érzed, de a készítők olyan jól rakták össze a sztorit meg a párbeszédeket, hogy végig azt érzed minden kimondott szónak olyan súlya van, hogy az gyökeresen megváltoztat majd mindent. Én ezt nevezem szabadságnak.

Egy Skyrim más tészta, az teljesen open-world egy kis sandbox jelleggel. Én azt is nagyon szeretem, de két különböző stílusról van szó, ebben igazad van.

(#45) Seikai válasza Stauffenberg (#44) üzenetére


Seikai
aktív tag

Így van a linearitást szimplán a játékmenetre értettem, de maga a game nagyon is komplex a döntések miatt pl. a 3. részben vagy 1 órát agonizáltam, hogy mentsem meg Mordent anélkül, hogy ne legyen renegade tett...sajna sikertelenül ...1 szó mint 100 nálam már az is vitte a pálmát, hogy átmentheted a karakteredet és a döntéseidet, társaidat az előző részből a következőbe ez hatalmas ötlet... aki meghalt a 2-ben nincs ott a 3-ban ennyi :) bár a 2 végét tökéletesre tellejesítettem veszteség nélkül, addig próbáltam amíg nem ment :D

Cooler Master HAF XM, Asrock Z87 Extreme4, i7-4790K @ 4.6Ghz, Corsair Vengeance LP 16GB 1600 DDR3, Gigabyte GTX 980Ti G1, Corsair RM 850W, Crucial C4 250GB SSD, 2TB WD Green, Logitech G35, G15, Roccat Kone, Win8 64, ASUS VG278HE

(#46) Stauffenberg válasza Seikai (#45) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szerintem használd azért a SPOILER felhívást biztos ami biztos alapon ha ilyen példákat hozol fel.

A ME: Trilogy pont azoknak érdekes akik még nem játszottak ezzel a remekművel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.