Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chapel


Chapel
addikt

Megvárják a nextgen konzolokat... meglepő hogy 1 évet kibír EA aktuális rókabőr nélkül, gondolom azért a ME gamékat még ők sem évente akarják kitolni :))

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#2) alratar válasza Chapel (#1) üzenetére


alratar
addikt

Rókabőrnek ott a Need for Speed, a Medal of Honor, a Battlefield, meg a Sims 3 kiegek!
Ezt hagyják már meg minőségnek!

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#3) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Na, ez az, amire semmi szükség nincsen. Úgyis csak rontani tudnak már rajta...

Sent from my keyBoard

(#4) ng0ofy válasza alratar (#2) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Jó lenne, ha maradna a minőség, bár már nyomai vannak a háromban is a demoralizálódásnak...

(#5) Polllen


Polllen
nagyúr

Addigra talán elfejtem a bioware fiaskókat. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6) alratar válasza ng0ofy (#4) üzenetére


alratar
addikt

Én azért még reménykedem!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#7) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Nem tudom, lehet én vagyok béna, de akkor most mi van, hogy lesz a sztori? teljesen új sztorivonal csak mass effect univerzum, vagy megmásítjűk a 3 befejezését? utóbbi jó gáz lenne, bár ha vmi nagyon frappáns dologgal meg tudnák változtatni a 3-nak a végét úgy, hogy ne legyen totál baromság akkor jöhet a 4, talán újramegveszem az eddigi részeket, amiket a 3 után k*rva gyorsan elpaszoltam

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#8) ng0ofy válasza GeryFlash (#7) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Erről volt szó egy korábbi hírben. Ők sem tudják még :D A rajongókat kérdezték, hogy mi lenne a jobb? Előzmény vagy más történet teljesen. (van sok lehetőség én pl. szívesen elvadászgatnék a felületesen bemutatott drell-hanar határvidéken (:

(#9) alratar válasza GeryFlash (#7) üzenetére


alratar
addikt

Azonban egy biztos.
Nem Sheppard lesz a küöv. rész főszereplője!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#10) escom55


escom55
csendes tag

Kamu volt az interjú, már le is szedték a cikket: [link]

"The information provided previously by the author of this post was deemed to be obtained from an inaccurate source and NOT an official Bioware or EA interview response. "

Mike Gamble megerősítette twitteren, hogy semmilyen interjút nem adott.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.