Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gabr


Gabr
tag

A Lair of the Shadow Broker iszonyat jó cucc, eszméletlenül látványos ahogy végigmegyünk azon a űrhajón. :R

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#2) Jofi81


Jofi81
őstag

Remélem valami rendes küldetés lesz, nem fegyver vagy ruházat.

(#3) Morden24


Morden24
nagyúr

Remélhetőleg a frissítésbe a magyar Live-on való elérhetőség is bele fog férni...

Sectumsempra - For Enemies

(#4) CsendesMark válasza Gabr (#1) üzenetére


CsendesMark
aktív tag

hogy tudtad megvenni? Magyarországon, Csehországban és a Lengyeleknél nem lehet megvásárolni :D

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#5) Morden24 válasza CsendesMark (#4) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ott a cuccai között, hogy Xbox360. Kérdés ezzel szerintem megválaszolva ;)
Egyébként már nem azért, de nem csak a lokalizált verzióknál okoz ez gondot? Ha teszem azt megvettem UK-ből a játékot, akkor gondolom ugyanúgy meg tudom venni a DLC-ket a BioWare honlapjáról BW pontokért, mint bárki.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#6) Gabr válasza CsendesMark (#4) üzenetére


Gabr
tag

xbox live-on 800 pont...

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#7) ollie válasza CsendesMark (#4) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már hogyne lehetne? Csak éppen nem lesz magyar, és emlékeim szerint nem is fut a magyar verzióval.

***

(#8) Meglivorn


Meglivorn
aktív tag

Simán meg lehetett venni, max a telepítés okozhatott gondot (igazából egy registry kulcsot kellett átírni, amit viszont jellemzően ezen a telepítőn kívül semmi sem használt korábban :\).

A hírekért kár, baromi élvezetes volt mindennap nézni, pláne amikor elindult a cerberusdailynews.com-on az in character kommentelés és csevegés. Sajnálom. Reméltem hogy majd jönnek az olyan hírek, mint az eltűnt bányászflotta, aminek az elpusztításásval a Migrant Fleetet vádolták, de egy túlélő beszámolója szerint óriási, ismeretlen hajó volt. Vagy a turian szeparatista terrorista támadás Taetrus ellen, vagy a céges háboru Garvugon, de a nagy események mellett még a kis szines bulvár vagy sporthíreken is jól lehetett szórakozni.

Tudom, hogy ahogy indul az ME3 kampánya, nem lesz szükség rá, hogy ilyen kis mellékessel támogassák a franchise-t, de sajnálom, hogy lezárják.

(#9) Воланд


Воланд
titán

Én remélem, hogy még az me3 előtt kiadják az összes dlc-t egy csomagban, mert én egyet sem vettem meg (amiket olvastam egyikről-másikról sokat nem vesztettem) vagy majd a 3-dik rész utolsó dlc-je után lesz valami hiper-szuper gyűjtői változat, amiben benne lesz minden.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10) Jofi81 válasza Воланд (#9) üzenetére


Jofi81
őstag

Az mondjuk jó lenne, csak olcsón adják. :)

(#11) Tibicsucsu válasza Воланд (#9) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Az Overlord és a Lair of the Shadow Broker azért elég jó lett és érdemes végigtolni. Én reméltem, hogy legalább még két olyan DLC lesz, ami összeköti a 2. és 3. részt. Ahogy anno erről nyilatkoztak, nekem az jött le hogy több DLC lesz.

(#12) Воланд válasza Tibicsucsu (#11) üzenetére


Воланд
titán

Én személy szerint a Shadow Broker-t a harmadik részben jobban el tudtam volna képzelni, nem egy külön dlc-ben, vagy tették volna bele a kettőbe, lett volna rá lehetőség. Na mindegy, majd ha kijön a harmadik rész akkor úgyis végig játszom az első két részt még egyszer, majd akkor megveszem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

"Mass Effect 2 játékosok még egy utolsó DLC csomagot fognak kapni idén, ami véglegesen lezárja majd az epizód történetét"

...

"még csak annyi biztos, hogy lesz, de hogy ez most a "Lair of the Shadow Broker" DLC-hez hasonlóan egy újabb lépcsőfok lesz a trilógia záróepizódjához vezető úton, vagy simán csak egy fegyverpakkot kapunk, még nem tudni."

Wait. What? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14) Tibicsucsu válasza Воланд (#12) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Akár az összeset belerakhatták volna az alapjátékba :)

(#15) bigadam94 válasza Darth_Revan (#13) üzenetére


bigadam94
tag

Na igen, gondolom nem az lesz a második rész lezárása, hogy kapunk két új fegyver.. :D

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#16) M3Ny3'T válasza ollie (#7) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

Registry-ben át kellett írni a nyelvet angolra, feltenni a DLC-t, majd visszaírni a nyelvet és ennyi. :D

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.