Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) WhiteAngel89


WhiteAngel89
aktív tag

erre adtak 10-et arra adtak 8-at akkor nagy valoszinüséggel egy 9 pontos game lesz :P ami azé nem ossz nah^^ : )

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#2) Realradical


Realradical
őstag

Csak már jönne, az első részre teljesen rákattantam! :)

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#3) Ari18


Ari18
őstag

Nálam a DA is 10pontos volt, szóval rossz nem lehet.
Már a ME 2 is olyan lett, mint a MW2. Minden napra jut egy "hatalmas" hír :D

[ Szerkesztve ]

(#4) _Scythe_


_Scythe_
aktív tag

Én eddig még a Final Fantasy 7-en kívül semmire nem adtam 10/10 (100/100) -at, bízzunk benne, hogy itt a következő. (Annak idején az 576 Kbyte 101%-ot adott neki :) ) Mondjuk én az elsőtől nem estem hasra, sokkal kevésbé volt atmoszferikus, amint amit vártam. Várjuk azért nagyon!

(#5) boeing


boeing
senior tag

Wow már csak 8 nap,szerintem nem a pontozás a lényeg hanem a játék élmény.De ha 10 pont akkor csak jó. :K

(#6) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Kíváncsi voltam mi lesz a mai első (mert gondolom nem az utolsó) ME2-s hír. :D

Re. #5: 11 nap az a 8...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#7) tf2l4d


tf2l4d
csendes tag

A lengyel magazin címlapján Miranada Lawson, aki Yvonne Strahovski hangján szólal meg. Egyébként az ő anyanyelve is lengyel.
http://www.sztarlexikon.hu/celeb/yvonne_strahovski

(#8) boeing válasza TazLeacher (#6) üzenetére


boeing
senior tag

Igen soory,csipás a szemem még. :R 11 nap.

(#9) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Milyen másik Space RPG létezik a szégyenteljes és csúfosan megbukott Space Siegen kivül, amivel összevethető a ME? Talán a KOTOR, amit azért nem vert az 1. ME.
Nekem már az is elég a 2. rész sikeréhez, ha a mellékküldetéseket is végre rendesen kidolgozták.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#10) Fortissimus válasza TazLeacher (#6) üzenetére


Fortissimus
őstag

:D

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.