Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor7th


gabor7th
addikt

Nagyon jók ezek a Telltale gamek. Idegen nyelv tanulásra pl. én külön javaslom, mert érdekli a gyereket, hogy mit mondanak és anélkül nem is élvezetes.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#2) Góliát


Góliát
senior tag

Várom már az első gameplayeket!

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#3) Rage47 válasza gabor7th (#1) üzenetére


Rage47
veterán

Ja, csak időre kell válaszolni, és mire kiszótárazza, lepereg az egész párbeszéd :D
Én inkább a hagyományosabb RPG-ket ajánlanám, pl. a KOTOR nekem sokat segített kiskoromban.

(#4) gabor7th válasza Rage47 (#3) üzenetére


gabor7th
addikt

Vagy Adam Jensennek segíteni beszélni is jó.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#5) szami777


szami777
addikt

Érdekes, hogy a Telltale pont ezt választotta, hiszen eddig csak egy film készült belőle és annyira még nem égett bele a köztudatba, mint a többi marvel film. Mindenesetre kíváncsi leszek, mi sül ki belőle.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#6) bepken válasza szami777 (#5) üzenetére


bepken
veterán

valószínűleg azért, mert ez az egyetlen olyan sikeres Marvel cím, ami kvázi élvezhető és persze nincs még lehúzva róla minden lóbőr. remélhetőleg hangulatban ez is a Tales from the Borderlands szintjén lesz, azt nagyon szerettem.

az is jó volna, ha átlépnénk végre a bűvös 2 óra/epizód számot... akkor végre nem sajnálnám én se a pénzemet ezekre a címekre (addig marad a sale meg bundli vadászat... :) )

na és aztán, ha ezzel megvannak, most már tényleg jöhetne egy The Wolf Among Us - Season 2.... :DDD

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#7) Perry-sama válasza Rage47 (#3) üzenetére


Perry-sama
tag

Én anno a TES 3: Morrowind-del fejlesztettem a szókincsemet :) abban még eléggé bogarászni kellett a questek sorai között, hogy hova kell menni, nem pedig csak megjelölték a térképen :)

Asus P7P55D | core i7 860 @2.8GHz | CM Hyper TX3 Fan | Asus R9 280X 3Gb | Corsair 4*2 GB DDR3/1600 | WD 1 TB S-ATA + WD 160 GB ATA + Samsung 500 GB S-ATA | Asus DRW-1810 | Chieftech 550 W

(#8) Vesporigo


Vesporigo
aktív tag

Szépnek biztos szép lesz, de engem személy szerint a hideg ráz ki a Telltale játékoktól. Nagy Jurassic Park rajongó vagyok, de az a játékuk kiverte nálam a biztosítékot, mert kb néha kellett belenyúlni, amúgy meg csak ment magától minden. Azóta kerülöm a Telltale gammákat. Valahogy nekem nem jön át ez a stílus.

(#9) bepken válasza Vesporigo (#8) üzenetére


bepken
veterán

a Jurassic Park talán a legrosszabb TT játék, úgyhogy jól beleválasztottál :DDD annál azért többre képesek, mint ahogy azt már többször megmutatták. a leegyszerűsített játékmenet meg tényleg egyhangú tud lenni, ezért kell a jó történt, hogy ezt kompenzálja. szerencsére ez legtöbbször sikerül :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#10) Vesporigo válasza bepken (#9) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Basszus, akkor megszívtam a JP-vel. :)
Szerinted melyik játékuk a legjobb eddig, amit leginkább ajánlanál? Adok neki egy esélyt... :) (Csak ne a walking dead legyen, nem csípem a zombis dolgokat. :D )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.