Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) golya87


golya87
őstag

Eddig is lehetett átutalással feltölteni a paypal egyenleget...

(#2) Psych0


Psych0
őstag

Még nem volt rá példa, hogy a paypal valutakonverzió jobbra jöjjön ki, mint a banké, paypal számláról pedig csak paypal konverzióval lehet fizetni...

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#3) DeFranco


DeFranco
nagyúr

WTF? Én ezt már egy éve is megcsináltam... mi ebben az újdonság? Régen is lehetett PP egyenlegre utalni pénzt minden további nélkül.

(#4) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Eddig nem pontosan ugyanigy mukodott?

(#5) djculture válasza DeFranco (#3) üzenetére


djculture
félisten

Úgy hogy nem tartozott a számládhoz bankkártya? Mert a szövegben erről van szó..

[ Szerkesztve ]

(#6) Gippo


Gippo
senior tag

Nekem is úgy rémlik, hogy bankkártya nélkül csináltam már...

(#7) DeFranco válasza djculture (#5) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hm... jogos. Létezik még ilyen bankszámla?

(#8) Stanley-B. válasza DeFranco (#7) üzenetére


Stanley-B.
őstag

Kb. a bankok 95%-a nem köti kártyaigényléshez a számlanyitást, ezért ha nem kérsz, akkor nincs.

A hírhez meg: 4 éve is top-upoltam a számlám, szóval baromi vicces ez így :DD

[ Szerkesztve ]

(#9) DesertDog válasza DeFranco (#7) üzenetére


DesertDog
tag

Igen.
pl: megtakarítások elkülönítésére szánt számlához, befektetési számlához tök felesleges kártyát igényelni, viszont utalni lehet róluk.

(#10) djculture válasza DeFranco (#7) üzenetére


djculture
félisten

Létezik hát nekem sincs a takaréknál a számlához bankkártya.

(#11) DeFranco


DeFranco
nagyúr

OK, vágom, meggyőztetek.

(#12) .tnm


.tnm
addikt

sztem, én utaltam már rá úgy, hogy még nem voltak kártyaadataim megadva.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#13) Penész Gomba


Penész Gomba
tag

Eddig is lehetett :D Bár kérdés, hogy mit takar a "nálunk".

(#14) pakriksz


pakriksz
őstag

2 éve is így csináltam... Nincs ebbe semmi újdonság.

[ Szerkesztve ]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#15) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Biztos, hogy működött bankkártya hozzáadás nélkül is eddig is. Bár nem tudom miért akarná bárki ezt csinálni ahelyett, hogy olyan bankban nyit számlát, ahol lehet netkártyát igényelni, elkülönített számlával. Kényelmesebb és gyorsabb is... technikailag azonnali, nem úgy, mint az átutalás. Na meg az átvezetés nem kerül pénzbe.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#16) sztanozs


sztanozs
veterán

Én is így használtam tavaszig... Érdekes, hogy miután hozzákötöttem a bankkártyát már nem volt elérhető a rajta ragadt 1-2 ezer forintom :(
Lehet, hogy ha most ránézek, megint hozzáférhető lesz...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#17) Fecogame


Fecogame
veterán

Már? Én legalább 1 éve így használom :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#18) szp1


szp1
addikt

Eddig is így működött : PP egyenleget banki átutalással feltölt, aztán onnan fizet. Nem kellett semmilyen kártyaadatot megadni.
Egy éve biztosan így van.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#19) .tnm válasza Rickazoid (#15) üzenetére


.tnm
addikt

pl. mert a diákszámlájának nincs havidíja, de virtuális kártya nem jár hozzá ingyen és annyira sűrűn nem vásárol neten, hogy megérje a havidíját

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#20) Rickazoid válasza .tnm (#19) üzenetére


Rickazoid
addikt

Ha van bankkártya, a netkártya ingyen jár. Diákoknak mindenképp, de nekem is ingyen van, pedig se diák-, se egyéb kedvezményem.
Ha valahol mégsem jár, bankot kell váltani, amíg könnyű megtenni (egy diáknak az). 2012 végén már szempont ez is.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#21) Bici válasza djculture (#5) üzenetére


Bici
félisten

Gondolom, az újdonság nem ennek lehetőségéről szól - a cikk szövegével ellentétben - hanem ennek jobbá tételéről. De csak tipp, mert a konkrét funkció már létezik jó ideje. Két vagy három évvel ezelött fizettem így paypallal.
Akkoriban nem volt kártyám, mert drága volt. Igaz, a paypal akkor is már jó szarul váltott.
A banszámla számot is ugyanúgy hozzá lehetett rendelni a paypal fiókhoz, és azután arról a számláról elfogadta az utalást.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#22) rollair


rollair
csendes tag

Én eddig is így csináltam... :U

(#23) DiVaD


DiVaD
senior tag

Mondjuk arról megfeledkeznek írni, hogy a valuta váltása egy vicc... A bankok se kicsi "ollóval" dolgoznak, de a paypal az egy vicc. Egy rossz vicc. Akkor inkább moneybookers, csak az ebay miatt kellene a paypal.

(#24) r3dsnake válasza DiVaD (#23) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ha hozzárendelsz kártyát, fizetésnél ki tudod választani, hogy a bank váltson.

(#25) aram01


aram01
nagyúr

inkább azzal foglalkoznának,hogy több helyen lehessen fizetni vele

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#26) Gabás válasza r3dsnake (#24) üzenetére


Gabás
addikt

a bejövő összegeknél viszont nem:)
DiVaD: a MB (Skrill) viszont váltási illetéket számít fel, és azzal együtt még rosszabbul is jössz ki, mint Paypallel

[ Szerkesztve ]

(#27) DiVaD válasza Gabás (#26) üzenetére


DiVaD
senior tag

na igen... erre is rájöttem, mikor mastercard-ot akartam váltani tőlük... :D volt rajta pénz, aztán inkább csak kikértem a számlámra...

(#28) Thauxeeb


Thauxeeb
tag

Januárban igy vettem meg a GMod-ot...Nem értem mi itt az újdonság...

(#29) nyergess


nyergess
tag

Érdekes, amit írtok a jutalékokról, ugyanis én meg azt tapasztaltam, hogy amikor kikérem a pénzem PP-ról, akkor a PP kevesebbet nyúlna le, mint az OTP, nem is kicsivel. :U

(#30) bul07


bul07
nagyúr

És kinek éri meg felutalgatni a pénzt , jönnek az ilyen olyan banki adók meg az utalás díja is
Ha lehetne mindent kártyás fizetéssel oldanék meg a netten mert annak nincs külön díja , ezért is jobb hozzákötni a kártyát

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#31) Fecogame válasza bul07 (#30) üzenetére


Fecogame
veterán

Nálam az utalás díja 22 Ft, szóval nem túlzottan sok.

A bankkártyát meg azért nem kötöm hozzá, mert már nem egyszer volt rá példa, hogy egyszerűen lenyúlták az összes pénzt, ami rajta volt...

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#32) feliks


feliks
senior tag

igen. Egy hónapja csináltam paypal accountot, de mivel nem tetszett, hogy hozzáférést akar a bankkártyámhoz, topuppal használtam. szak ez baromira nem ujdonság..

[Be Happy]

(#33) Gabás válasza Fecogame (#31) üzenetére


Gabás
addikt

ki nyúlta le :F

(#34) Fecogame válasza Gabás (#33) üzenetére


Fecogame
veterán

Egy cég, akiknek kifizettem egy számlát. Valahogy kaptak rá engedélyt, hogy azon túl bármennyit levehetnek róla... És meg is tették :U

Szerencsére sikerült őket letiltani.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#35) Gabás válasza Fecogame (#34) üzenetére


Gabás
addikt

Valószínűleg előfizetést rendeltél, nem? A jogosulatlan terheléseket a Paypalnál és a bankodnál is vissza lehet igényelni.

(#36) Fecogame válasza Gabás (#35) üzenetére


Fecogame
veterán

Igen. Viszont sehol sem adtam rá engedélyt, hogy csak úgy lenyúlhatják a pénzem. PayPal visszaadta végül.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#37) r3dsnake válasza Fecogame (#36) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A havi időtartamra szóló előfizetések általában mindig megújulóak. Oda is szokták írni.

(#38) Fecogame válasza r3dsnake (#37) üzenetére


Fecogame
veterán

Ez igaz, de nekem nem havi szinten nyúltál le a pénzt, hanem először levették az első havi X összeget, majd pár napra rá az összeset, ami rajta volt...

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#39) Penész Gomba válasza Fecogame (#38) üzenetére


Penész Gomba
tag

Ezt nehezen hiszem el, mert ilyenre nem kapnak felhatalmazást.
Maximum nem olvastál el valamit, ahol leírták, hogy ez így lesz

(#40) DeFranco válasza Fecogame (#38) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ilyen nincs. Itt valamit csúnyán benéztél, és nem megbízható helyről vásároltál.

Ennyi erővel bankkártyát se használj, mert kelet-dzsungáriában volt már rá példa, hogy lemásoltak egy bankkártyát.

(#41) vegyszer válasza DeFranco (#3) üzenetére


vegyszer
addikt

Csak akkor egy MKB-s számlára kellett utalni egy szám-betű sorral egyetemben, most meg bankon belül is van rá mód, csak számellenőrzéssel. Tán gyorsabb. (főleg a 4 órán belüli jóváírás végett)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.