Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szaszimi


szaszimi
tag

sajnos mire ideer, az ara kozel sem ennyi lesz, pedig nagyon pofas a dizajn es a vas sem rossz alatta...

(#2) Z86


Z86
őstag

Hogy kell ejteni a nevét? Leped, Löped (franciák tuti így :DDD )

(#3) Abu85 válasza Z86 (#2) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Úgy tudom, hogy líped. De fenntartom a tévedés jogát. :D

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#4) Buci21


Buci21
addikt

Szerintem is jó lenne, ha tényleg ennyiért jelenne itt meg (90 000 Ft)
addig jobb választás lenne sztem ez: http://www.hardver-teszt.hu/news.php?newsID=1683 , ebből is a 8 colos csak 279 USD :D

(#5) tommjee válasza Buci21 (#4) üzenetére


tommjee
senior tag

130 körül lesz itthon :|

(#6) Findzs


Findzs
addikt

na ezt elfogadnám :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#7) leviske


leviske
veterán

Nagy a keret a kijelző körül. Amúgy az IdeaPad a ThinkPad helyett van?

(#8) Z86 válasza leviske (#7) üzenetére


Z86
őstag

Nem, az IdeaPad a konzumer termékcsalád, a ThinkPad meg nagyrészt az üzleti. A nagyrészt az Edge miatt mondom, az nekem olyan keveréknek tűnik.

(#9) RaZroX


RaZroX
addikt

Már mindenki tabletet gyárt ? :D

This is the way

(#10) lujó55 válasza RaZroX (#9) üzenetére


lujó55
őstag

Nem véletlenül! Van rájuk kereslet. Pont olyan lesz a tablet nemsokára, mint a mobil volt a 90-es években: ciki akinek nincs. Mindenki fészbúkolni akar otthon a panelban, a mekdonáldszban és a plázában is álláskereső támogatásból.

(#11) Silentfrog válasza RaZroX (#9) üzenetére


Silentfrog
veterán

Igen,de én azért sem veszek egyet sem! :)

(#12) FeRRaR1 válasza Silentfrog (#11) üzenetére


FeRRaR1
őstag

+1

(#13) Szemjuel


Szemjuel
tag

volt egy south park rész, a 15. évad 1. része ha jól emlékszem, ahol csak cartmannek nem volt ipadje! Elmentek az anyjával a boltba, és ő azt javasolta vegyenek toshibát mert az ugyan olyan, de Cartman hisztizett hogy kinéznék mert az olcsót választotta.

nem tudom mennyire van létjogosultsága a divatpad mellett a többinek, de biztos nem a semmiért gyártja már szinte mindenki

(#14) Z86 válasza Szemjuel (#13) üzenetére


Z86
őstag

Nyilván sok Cartman van, akinek az anyukája nem engedhet meg magának egy divatpadot, így valami occóbb változatot vesz a dühöngő csemetének.
Nem vagyok tisztában a tablet árakkal, de abban a részben a konkurencia jóval olcsóbb volt. Tényleg ekkora az árkülönbség?

(#15) kolosanyi válasza Z86 (#14) üzenetére


kolosanyi
veterán

Sajnos nem, mert a sok idióta gyártó az iPadhez árazza be a termékeit. (Persze kivéve egy-két kínai csodát, de attól most eltekintek.) Ennyiért meg egyszeerűen nincs rá akkora kereslet. Nem véletlen az almapad 90% feletti részesedése. Az emberek már csak a presztízs miatt is azt veszik, ha ugyanannyiba kerül...

(#16) orbano


orbano
félisten

"érdekes tulajdonsága, hogy SIM kártya is helyezhető bele, ami nem megszokott szolgáltatás ilyen méretű tabletek esetében."
ha nem megszokott, akkor hogy kerül beléjük sim kárty a mobilnethez? :F

A vér nem válik VAZZE!™

(#17) orbano válasza orbano (#16) üzenetére


orbano
félisten

most vettünk egy ilyen kütyüt, abban is van simkártyahely :)

A vér nem válik VAZZE!™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.