Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Mr. Sword


Mr. Sword
tag

Azigen! Nő mint gomba az esőben. :D
Viccet félretéve, kíváncsi vagyok, hogy S8, G6, P10, és társai piacra kerülése után mennyit fog változni az aránya.

[ Szerkesztve ]

(#3) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

5% az harmatkevés...
Persze, mondom én KK-s meg Lollis telókkal a zsebemben :D

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#4) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Hűha...

(#5) Narxis


Narxis
nagyúr

Ez nagyon gyászos gyerekek.

Thanos was right.

(#6) janeszgol válasza #20749568 (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Jó az a KK. Aki a KK-n is csomót keres...

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) Cifu válasza Mr. Sword (#2) üzenetére


Cifu
nagyúr

Keveset, mert nem a flagshipek képezik a kritikus tömeget...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#8) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Szóval ennyi lenne a Marshmallow csúcsa is, mert már az sem növekedett.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#9) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Igazábol ennek így semmi értelme.

(#10) vigyori78


vigyori78
őstag

Szívesen növelném a Nougat százalékát ( gondolom vannak még páran ), de sajnos a gyártók nem sietik el kiadni....

(#11) slimshady


slimshady
senior tag

Nem mostanában lesz a Nougat a csúcson...

üdv.: SlimShady

(#12) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Az androidról elég sok és részletes cikk kerül ki az oldalon (amivel nyilván nincs semmi baj, hiszen a többség azt használja, főleg az okostelefonok területén), viszont a korábban általam is jelzett 10.3-as iOS frissítésről még mindig nem jött ki itt anyag. Pedig bármennyire is szeretnek róla megfeledkezni a geekek, elég sokan használnak világszerte és itthon is iOS-es készülékeket.

(Amennyiben már készül a részletes ismertető a 10.3-ról, vegyétek tárgytalannak az írásom.)

[ Szerkesztve ]

(#13) Wesder válasza Mr.Silkó (#12) üzenetére


Wesder
félisten

De az nem hír hogy majdnem mindenki frissített ;] :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) Mr.Silkó válasza Wesder (#13) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Azért a százalékok érdekesek lennének, de nem is konkrétan erre gondoltam feljebb, hanem egy ismertetőre az iOS 10.3 újdonságairól. ;)

[ Szerkesztve ]

(#15) vigyori78 válasza Mr.Silkó (#14) üzenetére


vigyori78
őstag

Apple szerint :

Egyéb :

VS:

Ha gondolod leírhatom a 10.3 és 10.3.1 érdekességeit az iPhone felhasználók szakmai topikjában.

(#16) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nougat alatt pedig nincs is élet. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) janeszgol válasza Mr.Silkó (#14) üzenetére


janeszgol
félisten

Pedig hozott nagyobb változást is, pl új fájlrendszert. Itt lehet olvasni róla.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#18) Mr.Silkó válasza vigyori78 (#15) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

és janeszgol (#17)

Kicsit félreértettetek. Azért köszönöm, bár magam is tapasztalom az újdonságokat az 10.3-nál, de értékelem az infóitokat.

Inkább arra gondoltam fentebb, hogy ez is érdemelne egy hosszabb cikket Magyarország talán legnagyobb mobilos oldalán - attól függetlenül, hogy nekem és sok más iOS felhasználónak nem lesz újdonság; lehet mást is érdekelne, ha már az androiddal kapcsolatban is bőven jelennek meg az oldalon cikkek.

[ Szerkesztve ]

(#19) janeszgol válasza Mr.Silkó (#18) üzenetére


janeszgol
félisten

Ja, bocsi. :R
Természetesen. Akkor is érdemelne, ha a kutya nem használná. Ez egy mobilos online újság, ha úgy tetszik. Kötelessége lenne ennek eleget is tenni. (Ahogy tesz is, mert rengeteg teszt van a MA-n. Olyan jó, hogy több száz telefon keresésénél >99%-ban találtam tesztet a MA-n. A Lumia 530-ról nincs például, de annak meg van fóruma. Viszont a híreknél is illene és egy iOS rendszerverzió frissítés az a kategória, amit illene. Ha nincs hozzá eszköz, akkor másoljanak cikket, nem szégyen az.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#20) lenovomen


lenovomen
aktív tag

Nekem egyáltalán nem hiányzik az új rendszer.. Úgy veszem észre, hogy még nem kiforrott. Honor 8-as készülékemen futtattam, de elég sok akadást tapasztaltam. Lehet az alkalmazások optimalizálásának hiánya miatt. Kell egy kis idő, amíg az új rendszeren is hibátlanul fog futni minden.

[ Szerkesztve ]

(#21) shiftac


shiftac
aktív tag

Nem tudom mennyire régi android használható még mindennapi dolgokra gond nélkül (gondolok itt az appokra pl.). A Nougat kevés valóban, de a Kitkat azért meglepett a maga 20%-ával. Lolli és mályvacukor még maradni fog egy darabig ilyen körüli százalékokon.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#22) Lami66


Lami66
őstag

Ha csak a júzeren múlna a frissítés, hogy rákattint, vagy nem, akkor nem 5 % lenne. Én se dacból vagyok 5,1-en (Z1C).

(#23) beyruth82


beyruth82
veterán

5%.Nevetséges.

(#24) hemaka


hemaka
nagyúr

Benne vagyok, hurrá. :D

(#25) Kasya válasza hemaka (#24) üzenetére


Kasya
nagyúr

Én is... A 30%-ban :DDD

(#26) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Ezzel "már majdnem" be lehet kerülni a Parlamentbe.

(#27) Mr.Silkó válasza janeszgol (#19) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Pontosan erre gondoltam, egyetértek, köszönöm! :K

(#28) vigyori78 válasza Mr.Silkó (#18) üzenetére


vigyori78
őstag

Engem is érdekelne most épp vacillálok S8 vs 7Plus legyen majd... vagy netán Honor
És persze fura, hogy ezt és ezt nem itt olvasom :F

(#29) Mr.Silkó válasza vigyori78 (#28) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Erről van szó. :K

Amúgy szerintem várd meg az S8 teszteket a döntéssel, hogy minden klappol-e (gyanítom igen).

Viszont mostmár nagyon várom a fejlesztések között a magyar nyelvet a Siriben, persze a 10.3.1-ben sincs benne, de jó lenne nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#30) Burt1793 válasza beyruth82 (#23) üzenetére


Burt1793
veterán

Nem is furcsa, februárban engedték rá minden s7/s7 edge-ra a nougatot. ;]
Nekem a tabletemen KK van, nincs vele semmi baj, olvasgatni jó, nincs is rajta app, még google play sem. Nem lassú, nem is tud semmit, csak nagyobb az s7-nél.
Itthon két MM-es, egy Lolli, egy KK és egy Nougat rendszerrel futó Samsung van.

[ Szerkesztve ]

(#31) #24536576 válasza Mr.Silkó (#12) üzenetére


#24536576
törölt tag

Azért mert minden androidos cikk alatt rinyálsz, attól nem lesz róla írás. Nem értem, mi szükség erre. Te tudod az úhításokat, ha meg mást érdekel, utána tud olvasni.

[ Szerkesztve ]

(#32) nicu71


nicu71
addikt

egy Moto z play-el és egy Vernee Thor-al a családban részese vagyok az 5 % nak ,szuper :K

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#33) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Se telefonomra, se tabletemre nem jött még ki hivatalosan, pedig mindkettőre ígérték.

Ha ennyit tökölnek vele, nem csoda, hogy 5% áll. Nevetséges.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#34) #41133696


#41133696
törölt tag

... és a Google a saját referencia készülékeinél is 18 hónap után leállítja a frissítést.

(#35) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Sajnalom hogy nem jut el tobb keszulekre, szamomra pont a Nougattol nott fel igazi, onmagaban is kivaloan hasznalhato (tehat nem kell egyedi felulet, kedves gyartok) rendszernek az Android.

Sajnos pont errol fogok visszamenni iOS-re, pedig csak a meret miatt teszem... marhara hianyozni fog, de amig nem lesz kisebb semi-flagship nem tudok mit tenni, mar 5" is ontokonszuras sokszor szamomra.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#36) #56474624 válasza Rodi 4.80 (#26) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ennél jóval kevesebbel is be lehet, lásd kisebbik kormánypárt. :P

Én egy-másfél hónapja használok Nougatot, alapvetően nincs nagy gondom vele, amit én használok, az működik rajta. A smart face (megbízható arc) leáll, ha megpróbálom beállítani rajta az arcom (amúgy nem használom, mert nem biztonságos), a többi megy. Persze ez gyártó-, típusfüggő is. Ahogy én észrevettem, a doze továbbfejlesztése ebből a telefonból (vernee thor) kimaradt.
Azt nem tudom, hogy az új rendszernek köszönhető-e általában, de az alkalmazások frissítése, telepítése jelentősen gyorsabb, mint Marshmallow alatt volt.

[ Szerkesztve ]

(#37) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Már S6-on is kint van kb. egy hónapja, de még a bő 3 éves Z2 tableten is. Lehet, hogy csak a felhasználó ilyen kis százaléka használ "felső kategóriás" eszközt? Mert gondolom a legtöbben csak letöltik a frissítést, ha már egyszer lehetőség van rá.

(#38) petipetya


petipetya
nagyúr

Ha nem lenne Lineage OS, akkor még ennyi sem lenne. Persze globális szinten nem olyan sok az a Google és OnePlus által elhanyagolt Nexus 4/5 és OnePlus One/X, amelyek tulajdonosainak a daily driver a LOS 14.1, de számít valamit.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#39) Cifu válasza Rodi 4.80 (#37) üzenetére


Cifu
nagyúr

Miért hiszik sokan azt, hogy a flagshipek határozzák meg az androidos eszközök eladását / képviselik a kritikus tömeget? :F

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#40) kengyel


kengyel
nagyúr

Ennek a számnak már többnek kellene lennie, de mint tudjuk, nem mi határozzuk meg.

kengyel

(#41) Swinegod válasza vigyori78 (#28) üzenetére


Swinegod
őstag

Wait 4 LG V30

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#42) Dr. 444Hertz válasza Swinegod (#41) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Arra lehet várni, még a G6-ról sincs életjel errefelé...

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#43) Swinegod válasza Dr. 444Hertz (#42) üzenetére


Swinegod
őstag

V10-et meg V20-at se lehetett itthon venni, akinek ilyen kell, megoldja külföldről

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#44) Keem1


Keem1
addikt

"Már majdnem 5%-on a Nougat"
Ez inkább ciki, semmint erény.

"Kedves Gyártó!
Ezentúl a két évnél hamarabb kiadott készülékek csak akkor jelentkezhetnek be a Play-be és a többi rendszerbe, ha az aktuálisan elérhető legfrissebb rendszert futtatják. Mivel már márciusban kiadjuk a bétákat, rengeteg időtök van felkészülni a kiadásra, így nincs apelláta. Ez a felhasználók érdeke, tőletek pedig együttműködést várunk.
Köszönettel: Google Inc."

Na lenne frissítés egy ilyen után...

[ Szerkesztve ]

(#45) HarleyCustom válasza janeszgol (#6) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ja,...:D
Olcsón veszi,drágán adja. Így lehet a kk-n is csomót keresni. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#46) janeszgol válasza HarleyCustom (#45) üzenetére


janeszgol
félisten

:D :D
Eszembe se jutott ez a kontextus, de igaz.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#47) shiftac válasza #41133696 (#34) üzenetére


shiftac
aktív tag

A gari úgyis max 2 év, aztán ha akarja a user, felrak egy custom rom-ot.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#48) domerator


domerator
veterán

Hajrá Android! :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#49) #02683648


#02683648
törölt tag

Egy barátomnak van egy Nexus 7 2013 tabletje. Valamelyik nap mutatott nekem rajta valamit, és észrevettem hogy megjelent rajta egy olyan jelzés hogy telepíthető az Android 4.4.4. Ő azt mondta nekem h "ja az egy ideje már ott van de sosem foglalkoztam vele".
Szerintem az emberek egy nem elhanyagolható részét teljesen hidegen hagyja hogy van e frissítés vagy hogy milyen verziós az Android amit hasznàlnak.

(#50) attimanus válasza #20749568 (#1) üzenetére


attimanus
csendes újonc

Szerintem aki KK-t használ szívesen frissítene, csak nem teheti meg. Köztük én is, 4.4.4 a gyári verzió és nem lehet frissíteni. Nem értem miért kell 100k+ért telefont venni, csak azért, hogy kapjak frissítést. Vicc.

Nem nagy tragédia végül is, elvagyok ezen, csak nem jön át, hogy mi ennek az oka.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.