Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Ilyen RPG kellene végre megint, csak Sci-Fi sett-ben. Valahogy ezekből a sárkányos "Középföldés" dolgokból már kinőttem, vagy nem is tudom...

(#2) oriic válasza SunMount3r (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A sci-fi témát azt mondjuk adnám én is.

Live-Die-Respawn

(#3) duvi


duvi
nagyúr

Én újra nekivágok haverokkal egy coop végigjátszának. Ezúton is köszönet a fordítóknak a monumentális munkáért!

(#4) Busterftw válasza SunMount3r (#1) üzenetére


Busterftw
veterán

Meg TPS/FPS nezetben.
Halalom ez az "izometrikus" nezet.

RTS-nek tokeletes.

(#5) SunMount3r válasza Busterftw (#4) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

RPG-nek is. Mondjuk olyan vegyes harcon belüli nézetekkel, mint pl. amilyenek az XCOM-ban vannak. Jobban szeretem az FPS-t én is, de inkább pure akcióban, mint taktikai, körökre osztott harcrendszerrel inkább bejön ez. (Vegyük hozzá,hogy ez kimondottan nem Real Time harcrendszerű RPG amúgy sem).

(#6) Norb79 válasza SunMount3r (#1) üzenetére


Norb79
őstag

Wasteland3.

(#7) SunMount3r válasza Norb79 (#6) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Tudom, de talán valami más, frissebb, ahol a környezet is eléggé sci-fi. A Wasteland inkább ilyen Steampunk, posztapokaliptikus, lepusztul környezettel. Egy alien invader plot szerűséggel valamikor a távolabbi jövőben pl. eltudnám képzelni a dolgot.

(#8) Ruhplus


Ruhplus
csendes tag

Köszönjük a fordítoknak, piszok nagy munka lehetett! :C

(#9) Jacktor válasza SunMount3r (#1) üzenetére


Jacktor
tag

Wasteland 2-3. A harcrendszer is hasonlít a DOS-éra.

[ Szerkesztve ]

www.wotinfo.hu

(#10) Dlite


Dlite
tag

Én is elkezdtem, köszönet a fordítóknak! Sebille-lel kezdtem. Még az elején járok - éppen elhagytam a hajót - de nem találom azt az opciót amivel hullát lehet enni. Ez később lesz elérhető? :)

RTX2060 I5-9500

(#11) Yonimenn


Yonimenn
csendes újonc

Az megoldható valahogy hogy a magyar nyelv az első részben nagyobb méretű karakterekből álljon?Azért nem játszottam vele mert olyan kicsi a szövegezés hogy alig lehet olvasni.

(#12) Krisztianby


Krisztianby
tag

Sziasztok!
Esetleg valakit érdekel co-op mod?
Történet alapú teljes végigjátszást szeretnék normál vagy nehezebb fokozaton.

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.