Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hurrá!

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) stevve


stevve
nagyúr

"A közel tökéletes megtévesztéshez a sys fájlban olyan kulcsszavakat helyeztek el a vírus írói, amelyekre a weben rákeresve főként programozási fórumok és tudástárak jelennek meg, így a felhasználó azt hiheti, egy teljesen ártalmatlan, legitim állományba botlott bele"

:F Hogy száradna le a térde... már eleve az aggasztó, hogy a helpfájloktól félni kell, ráadásul pont a fejlesztőket cseszteti.

(#3) VIC20


VIC20
őstag

Beszélni nehéz magyar?

De most őszintén: tényleg nem tudod, hogy mondják magyarul azt hogy "helpfájl"? :Y

(#4) rennes6 válasza VIC20 (#3) üzenetére


rennes6
tag

Nem tudtam.
Viszont - ellentétben veled - szóltak, hogy súgónak.

(#5) Narxis


Narxis
nagyúr

Nem semmi már, mit ki nem találnak. De azért a védelmi szoftverek fejlesztőit se kell félteni, vannak nagyon hatékony megoldások.

Thanos was right.

(#6) rennes6


rennes6
tag

dqdb kiegészítése alapján beleírtam a hírbe: Vista és Windows 7 alatt nem lehet megnyitni a WinHelppel hlp fájlokat, ahhoz előbb le kell tölteni a programot az MS-től.

(#7) Psychonaut válasza rennes6 (#6) üzenetére


Psychonaut
addikt

Kimaradt egy "nem" szócska.
"már lehet megnyitni"

SZERK: off

[ Szerkesztve ]

(#8) rennes6 válasza Psychonaut (#7) üzenetére


rennes6
tag

kösz

(#9) lgb válasza VIC20 (#3) üzenetére


lgb
tag

Miert, azt tudni illene? En elvbol nem hasznalok soha magyar nyelvu software-t ugyanis nem ertem mit akar tolem, ez az eroszakos magyaritasi mania amikor a "lemezkepallomany" az disk image file, meg "mag-betyar" a "kernel hacker", stb. Ahogy az orvosok is latinul mondjak a betegsegek nevet, a szamitastechnikaban az angol a szaknyelv, ezen kar vitatkozni. Attol persze jo az, ha erti mas is :) es magyarul van, de nem feltetlen kene ebbe imho belekotni olyan forumon ahol nem csak r=1 userek vannak. _szerintem_

(#10) ddekany


ddekany
veterán

Ez a cikk így igencsak megtévesztőnek tűnik... Legalábbis a cikk törzsében leírtak alapján nem maga a help fájl fertőz, csak azt használják a már fertőzött gépen a kód rejtett tárolására. Azaz, maga a help fájl nem terjeszt fertőzést, és épp ezrét az is irreleváns, hogy a Vista megnyitja-e vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#11) ddekany válasza stevve (#2) üzenetére


ddekany
veterán

Ezt se kell feltétlenül komolyan venni... minden Win-es programálomány tartalmaz egy rakás szöveget ami az általa használt eljárások nevét tárolja. A "Hello" talán csak azért van, mert valami DDK-s példaprogramból indultak ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.