Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DeltaPower


DeltaPower
őstag

örülök a sacred 2 jó helyezésének :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#2) nrgia


nrgia
őstag

A Prototype -t be kéne már szereznem.... :U

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

brühhühhűűűű... tááááltos paripááááááám??? :O :O :O

...viszont az új játékok betörtek elég szépen: prototype, arma2, sims3 beugrott... cs: source viszont tartja magát szépen a kora ellenére is...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) Tsumaas válasza DeltaPower (#1) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Pedig az 576 magazin úgy lehúzta. Pedig szerintem jó.

Hard work beats talent.

(#5) D1Rect válasza mephi666 (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, túl sok jó játék érkezett mostanában, ezért nem lesz Táltos paripám 2 teszt. :O
Azért az durva, hogy a Sims 3 ennyire tartja az első helyet, még a WOW prepaidcard sem tudja lenyomni.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#6) fekeandras válasza mephi666 (#3) üzenetére


fekeandras
őstag

"Ne sír úgyis mindegy, a lovacska elaszaladt..." :D

(#7) mephi666 válasza D1Rect (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát igen... jó lenne majd pár éven belül "táltos paripám" tesztet nézni, mert lehet h ideális ajándék lenne Laura egyik szülinapjára valamelyik következő rész :DD

#6:
"Felhők között a nap
Felhők között a nap..."

kb 1éve voltunk asszonnyal republic koncerten... jó buli volt :) jól bevilmosoztam közben...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) D1Rect válasza mephi666 (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Az ötlet nem rossz, de nem szeretnék számítógépes játékot vásárolni a gyereknek egy darabig. Babázzon vagy valami, ne kockuljon. :DDD

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#9) Revox66


Revox66
aktív tag

Ahogy elnézem a gta4 nem hozta a szintet, mondjuk azért jó gép kell hozzá, főleg ha nem alapon akar játszani az ember fia, mondjuk én jobb optimizációt vártam tőlük. :(((
A sims 3 visz mindent, végül is nem rossz program, felér egy jó kis házépítős & lakberendezős szoftverrel. :))
Prototype ahogy látom lenyűgözte az xbox tulajokat... nem is baj jó game! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.