Hirdetés

2024. szeptember 15., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) magmakocka válasza lsebestyen (#7) üzenetére


magmakocka
aktív tag

Számomra a sétálás, a futás a kedvencem. Szerettem is csinálni, csak nincsen kivel. Leszólítani mást meg nem nagyon merek. Régen sokat túráztam, csak anyagi gondok miatt abbamaradt még középsuli elején. Az orvosok azt mondják a szemem miatt ne csináljak semmilyen megererőltetőt. Az-az a futás teljesen kizárt például.

Nem olyan értelemben zavar a gépem hangja, nem olyan hangos. Csak valamiért ha kicsit stresszelek, akkor még a pisszegés is zavar. Vizsgán is volt olyan, hogy valaki valamot kérdez és olyankor kizökkenek. Nem tudom mit csináljak, hogy megmaradjon a koncentrációs szintem és a hidegvérem.

Minden tantárgyat elejétől fogva tanulom, gyakorlok rájuk. De valamiért van olyan is hogy át kell vennem az elejétől. Csak gyorsan repül az idő és nem haladtam nagyon sokat, mert mindenből a legjobbat szeretném hozni. Sajnos ez a gond. Én már egy hármasnak sem tudnék nagyon örülni.

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

Hirdetés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.