Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Ez a videó minden, csak nem új. Avagy hogyan csináljuk 15 perc játékmenetből több órányi videót. :D ;]

Az eddigi Mafia-k tetszettek, de ez a harmadik rész nálam megbélyegezte a sorozatot(rossz irányba). :(

[ Szerkesztve ]

(#2) Xelloss válasza DR|FTK|NG (#1) üzenetére


Xelloss
aktív tag

Nem tudom, nekem már a második résszel is voltak problémáim. Szerintem az sem tudott felérni az első részhez.

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#3) zseko


zseko
veterán

Szar. Úgy látszik a józan észt még mindig felülírja a 'suvickoljuk fényesen csillogóra még a majom p.csét is' effektek beteges használata.

HR24.hu

(#4) Gainka válasza zseko (#3) üzenetére


Gainka
őstag

Pont ez a bajom a Heroes sorozattal is. A 3. Rész sokkal komolyabb hatással van az emberre, mint az uj reszek csillivilli gyerekes világa... Metin 2-be jobban bele eltem magam mint az H. 5-6-7-be.
Egyre több uj játékkal ez a baj.

[ Szerkesztve ]

(#5) XuChi


XuChi
addikt

Borzalmas. Szégyen, hogy mi lett a jó kis mafia első részéből. A második rész is szörnyű volt, de eeeez egyenesen hányadék. :W :W

(#6) wolfman válasza XuChi (#5) üzenetére


wolfman
veterán

Valahogy jobban örülnék, ha az első részt adnák ki ennek a grafikájával, de semmi mást ne módosítsanak benne, zenéket sem, mert úgy tökéletes.
A második rész annyira modern akart lenni, annyira nekifeküdtek a fizikának meg a részleteknek, hogy közben a történet látta kárát.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#7) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Kb egy hete láttam ennél egy sokkal tartalmasabb G.P. videót!
Abba több betekintést kaptam az autós üldözésekből is.
Amit láttam, szörnyű gagyi volt.
Neki mentél a másik kocsinak, az egyből égbe repült, ott a saját tengelye körül még meg is pördült, és egy hatalmasat robbant.... pfff
Értem hogy nem egy szimulátor játék, de ennyire ne rugaszkodjunk már el a földtől.

Közben meg is találtam mi nem tetszett (0.35-1.05)
[link]
Vélemény?

(#8) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

Hát ezt nagyon várom :)

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#9) snecy20 válasza ricsi8800gt (#8) üzenetére


snecy20
veterán

Érdekes, nekem is csak jó benyomásaim vannak eddig.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#10) ricsi8800gt válasza snecy20 (#9) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

A Mafia II ki nyomtam vagy 5.Nagyon jo volt az is :C

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#11) Jeanne d'Arc

Sajnos az elso resz hangulatat nem sikerul uberelni most sem.

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#12) tailor74


tailor74
őstag

Érdekes, nekem is várós ez a rész. Majd látjuk.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#13) davidsone válasza zseko (#3) üzenetére


davidsone
addikt

:C kell az hagy csillogjon az arcodba :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#14) djculture


djculture
félisten

remélem lesz benne freeride

(#15) Benito94


Benito94
tag

Ez egy kalap sz@r.. ezt, hogy lehet Mafia néven kiadni? Elsőhöz nem lehet hasonlítani de még a másodiktól is kib@szott messze van. Nem értem miért nem lehet egy normális játékot összehozni manapság.. katasztrófa.

(#16) CsonkaImo válasza Benito94 (#15) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nyilván az első rész megismételhetetlen, tényleg olyan magasra tette a lécet. Viszont az eddigiek alapján nekem jobban bejön mint a II. Köze pedig lehet az elődökhöz, mivel nem csak a 40-es/50-es években létezett szervezett bűnözés.

(#17) akoska07


akoska07
nagyúr

Én imádom a Mafia játékokat.

Lassan már rakhatnának bele egy értelmes célkeresztet. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#18) davidsone válasza Benito94 (#15) üzenetére


davidsone
addikt

Hogy lehet leírni a megjelenése, kipróbálása előtt?! Nehogy már megállapítsd párperc "gameplay" videoból h milyen lesz a végtermék...
...az előre sírás az megy ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#19) wolfman válasza Benito94 (#15) üzenetére


wolfman
veterán

Néha nem tudom eldönteni, hogy a hollywoodi filmgyártás vagy a komplett játékipar van mélyebb repülésben.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#20) snecy20 válasza wolfman (#19) üzenetére


snecy20
veterán

A "gémer" társadalom hozzáállása még ezeket is üti, alulról.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#21) intelMMX


intelMMX
senior tag

Sokan istenítik az első részt. Nekem spec a második jobban tetszett.
Nincs ezzel se semmi bajom. Az adott kor is bejön.
Csak a virtuális tükör legyen kikapcsolható :U

(#22) Rodi 4.80 válasza davidsone (#18) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Az "előre sírás" mögött nagyrészt a tapasztalat áll, 10-ból 9 játék nem hozza azt a szintet sem, ami a gameplay előzetesben van.
Sajnos lassan ott tartunk, hogy csak azt szabad megvenni, amiből nem láttunk semmit. :O

(#23) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

A végén még Pagan Min is kap, egészen a himalájáig menekülhet! :D

Live poor, die ritch.

(#24) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Hát nem tudom. Hogy őszinte legyek engem nem győzött meg, pedig a II részt is imádtam.

(#25) DonP666


DonP666
csendes tag

Honnan tudjátok, hogy milyen játékélményt fog nyújtani, ha még ki sem próbálhattátok. A puding próbája az evés! Majd ha játszhatunk vele pár órát, akkor elválik milyen. De addig......

(#26) mlinus válasza DonP666 (#25) üzenetére


mlinus
őstag

persze, csakhát ugye a játék pénzbe kerül, szóval a marketingesek feladata, hogy eladják nekem a játékukat - ez egyelőre marhára nem sikerült. Bár a korszak, helyszín eléggé érdekel (nem jut eszembe 1 játék se ami feldogolzta volna) de ez kb annyia Mafia mint egy GTA...

(#27) wolfman válasza DonP666 (#25) üzenetére


wolfman
veterán

Nekem egyelőre beleprogramozott fizika problémám van a játékkal. Autóvezetés közben eléggé furcsák a dolgok, meg nem is nagyon törik a mi verdánk. Arról nem is beszélve, hogy itt is befigyel a Batman játékok féle interakció, hogy 5m-re már elkezdheted amit akarsz, mert a fizika majd úgy is odahúzza a karakteredet az opponenthez. Ott még tetszett, a Mad Max-ban már nem és ide pedig nagyon nem illik!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#28) Benito94 válasza davidsone (#18) üzenetére


Benito94
tag

Ez nem sírás.. Ha játszottál az előző részekkel akkor ez még videó alapján sincs az elődök árnyékában sem.. Ez egy hulladék amit Mafia néven próbálnak majd eladni.

(#29) davidsone válasza Benito94 (#28) üzenetére


davidsone
addikt

akkor ki ne próbáld...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#30) Benito94 válasza davidsone (#29) üzenetére


Benito94
tag

Esélyes, hogy nem fogom...

(#31) MolGabi


MolGabi
aktív tag

Úgy látom ez a cég teljesen hülyének nézi az embereket, ezek a "vadiúj jelenetek" voltak már augusztusban is, egy új mp-nyi anyag sincs köztük. :F Jól kezdődik ...

(#32) Sage83


Sage83
aktív tag

Jó kis játék lesz!!! Csak normálisan legyen optimalizálva!! :)

[ Szerkesztve ]

(#33) csakzolcs


csakzolcs
tag

Vicc ez a harmadik rész... Ennyi év elteltével nem tudnak olyan szintü játékot csinálni mint az első rész... Kinézetre meg egy GTA IV. Amennyire szerettem az első részt, annyira nem izgat ez a harmadik, a második része még élvezhető volt, bár ott sem volt soha olyan érzésem mint az 1-nek a hangulata... Unalmas volt. És ez is annak tünik sajnos. R.I.P. MAFIA I.

(#34) MolGabi válasza csakzolcs (#33) üzenetére


MolGabi
aktív tag

Ami számomra nagyon szembetűnő az az, hogy minden, amit még az eredeti cseh csapat a Mafia 2-nél kitalált és bele is raktak, de a kiadó kivágatta a rengeteg tartalmat, azt most felhasználják. Ha nem is konkrét küldetéseket, de az ötleteket mindenképpen. Undorító amit műveltek ezzel a remek cseh játékkal.

(#35) melega


melega
őstag

Előrendeltem a konzolvilágtól, ha minden igaz 04.26-án jelenik meg. Kiváncsian várom. Kiadó ismét a 2KGames lesz ára 17 900 Ft, a megjelenésig még változhat.

(#36) Diokhan


Diokhan
addikt

Remélem amikor kijön és a sok fanyalgó nethuszár elé ül és játszik vele, rájönnek majd, hogy milyen baromságokat beszélnek... Ha nektek az első rész az isten, akkor nosza. Ahelyett, hogy itt fikázod azt, amit más nagyon vár, inkább játssz azzal!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#37) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Az elso minden idok legjobbjai kozott van nalam. Vagy tizszer jatszottam vegig, a parom meg sokszor nezte mert olyan jo a tortenet.
A masodik nem volt rossz, de kisse elnagyoltak, lecsokkentek a lehetosegek. Ez a video alapjan bazari lovoldenek nez ki a vezetes meg borzalmasnak. Ha kuadnanak egy HD remake elso reszt azt megvennem. Ehelyett meg inkabb eliveszem a Saboteurt, az nalam majdnem feler a mafia 1 szintjere.

(#38) melega válasza Diokhan (#36) üzenetére


melega
őstag

Te nekem ez jön április 26.-án, bvgy ősszel, ha nem lesz rá pénzem akkor az AC Unityt veszem meg használtan. Reméle a Mafia 3-ról nem kell lemondanom. Én nagyon várom. Nekem sokkal szimpatikusabb open world játék mint a többi.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.