Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tomekk.


Tomekk.
aktív tag

na, ez már valami :C

(#2) GreenGuy


GreenGuy
tag

Bejövős :K.Engem önkétlenül is a GTAIV-re emlékeztet...

(#3) Dávid 1989


Dávid 1989
csendes tag

Váááá, atomkomoly lesz, alig várom :DD

(#4) bejmuller


bejmuller
aktív tag

jaaaaj mennyire varom :D

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#5) Norb0


Norb0
tag

Aztak*rva :Y :C Azt hittem végre látom hogy mit fog csinálni Vito, erre megint pont ott van vége a videónak :((( :) Izgalomfokozás a javából :K

[ Szerkesztve ]

(#6) Stiky


Stiky
senior tag

A kocsik fizikája sokat változott a legutóbbi kb. alpha stádiumban lévő videóhoz képest. Habár ez várható volt. Sokan meg egyből elmondták minden sz@rnak...

És már nem mutatják, hogy mit fog csinálni a vidi végén... váááá :O (mondjuk lehet sejteni)

A bemutató megnézéséhez meg minek megadni a kort, hogy ha cenzúrázott?! Még ilyet... :W

[ Szerkesztve ]

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#7) GhostWalker válasza bejmuller (#4) üzenetére


GhostWalker
tag

K*rva jó game soha nem láttam még ennyire jól megmunkált játékot erre tuti befizetek egy eredetit. :) És pont a végén a mégjobb jelenetnél hagyták abba a végén :(
hopsz nem rád akartam címezni bejmuller

(#8) Tomekk.


Tomekk.
aktív tag

az a kérdés, hogy elhódítja-e a minden idők legjobb játéka címet az első résztől :D , de a 2. hely sem rossz. De ha ugyanolyan változatosak lesznek a küldetések és a helyszínek akkor ütni fog.

[ Szerkesztve ]

(#9) Stiky válasza Tomekk. (#8) üzenetére


Stiky
senior tag

És reméljük nem ezt a videóban meglőtt haverunkat kell a végén megölnünk egy nagy múzeumban... :U ;]

[ Szerkesztve ]

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#10) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ha a havas út nem porzana még jobb lenne:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11) keIdor


keIdor
titán

Kár, hogy nem idén jön ki...:( mert ez nagyon durva lesz!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12) konas


konas
senior tag

Na ez mar valami..Nagyon jo lessz a game ugylatom a videobol.
A legjobb jatek lessz :R

(#13) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Csak ennyit tudok mondani: :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

GTA IV old-school car and winter mod V1.4 :DDD

[ Szerkesztve ]

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#15) Norb0 válasza HyP3b0y (#14) üzenetére


Norb0
tag

Szerintem azért a fedezékrendszer már most is mérföldekkel jobb.

(#16) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Ennek köze nincs a GTA-hoz! Ez sokkal jobb lesz!

Sic Parvis Magna

(#17) GrG1210 válasza Winner_hun (#10) üzenetére


GrG1210
aktív tag

porhóról még nem hallottál??
Ez a játék 100* jobblessz mint a gta. káár is vele egy kategóóriába sorolni . csak abban bIzok , hogy jövőre elég lessz még nekei a 4850 1g-s vga-am és az e8400-as procim , mert nem szeretnék miatta ujjra gépet venni , az asszony multkor is majd letépte a fejem , mikor megtudta mennyibe került az újj gépem :Y

(#18) grunge


grunge
addikt

atyaég, ez nagyon hangulatos! elöjönnek a nosztalgikus emlékek az eslő rész kapcsán. :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#19) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Szerintem a GTA 4 a porfosba sincs ehez képest...
Gyönyörűen ki van dolgozva a grafika a mozgása is király a csókának le a kalappal! :R

[ Szerkesztve ]

(#20) Korcsii válasza GreenGuy (#2) üzenetére


Korcsii
őstag

talán a közös téma és a közös helyszín miatt :)

de nekem eddig ez jobban tetszik... :R

(#21) LaMotta


LaMotta
aktív tag

Utóbbi idők egyik legfigyelemfelkeltőbb játéka a számomra :)... Na, majd 2 év múlva, mikor már lesz egy jobb vasam, megjátszom a "keresztapa jobbkezét" :D.

(#22) puttputt válasza HyP3b0y (#14) üzenetére


puttputt
őstag

Röviden és tömören! :DDD Azért, remélem látunk benne valami újat is..., szerintem biztosan.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#23) tom235 válasza Misi 007 (#19) üzenetére


tom235
tag

A GTA IV-nek is szép a grafikája, nagyjából olyan, mint ennek. Más kérdés, hogy csak xbox 360-on, esetleg erőmű pc-n.

(#24) volvoguy


volvoguy
addikt

2 dolog...remélem a hud, és a közlekedési szabályok betartásának fontossága visszatér majd.....gondolom igen...bár ugye HUD jelenleg még nincs....továbbá tankolás Hmm.....

jah, és a közlekedő autók nem dudálnak ránk, amikor közöttük kacsázunk, bár lehet ebben a képzeletbeli városban annyira megszokott dolog ez...vagy csak fuck-olnak dudálás helyett, azért van egy csomó sípolás a játékban....nem tom észrevettétek-e

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#25) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Ez nagyon szép lesz :K Remélem nem lesz überbrutál gépigénye sem :DD .

(#26) DerStauner válasza Tomekk. (#1) üzenetére


DerStauner
senior tag

2010 első negyedév?

úgy volt, hogy 2009 október-nov, nem?

(#27) Tituka


Tituka
senior tag

ez nagyon ütős lessz... :C

Skizofrén vagyok, és én is...

(#28) bishoplogan válasza DerStauner (#26) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Igen úgy volt, de közben változott a plan.

(#29) Ice!?


Ice!?
őstag

A grafika nem krájzisz feeling, de egészen tűrhető. Az első részével több hónapon át játszottam, nagyon lekötött. Ha lesz olyan játékélménye, mint az előbb említett első résznek, nálam abszolút nyerő.

(#30) proof88 válasza Ice!? (#29) üzenetére


proof88
addikt

Mondjuk szerintem túl hamar megáll az autó a havas úton, amikor fékezgetett...
hogy miért olyan rikítóan feltűnő zöld a lámpa, már midtown madnessben is úgy volt...
örülök, hogy amikor bemegy a házba és néhány helyen hiányzik a vakolat, ott valóban van néhány darabka a földön is, ez emeli az élményt, nem marad steril!
annak is örülök, hogy így ránézésre tisztességesebbek az árnyékok, mint a GTA 4-ben.
sajnálom, hogy nincs HD-verzió, a tömörítés sokat ront...
nagyon várom a játékot, a Mafia irtózatosan király volt és szerintem a játékélményen túl a grafja is jobb volt, mint a GTA3-nak és gyengébb gépen is jobban ment!

(#31) feka007


feka007
nagyúr

Nem nagyon követem mostanában az eseményeket a játékokkal kapcsolatban, mostanában alig játszok. De a téli foshangulat elűzésére ez no1 lesz :C

(#32) Manitou


Manitou
addikt

Zsír :C Már az egy is nagyon tetszett, úgy látom a 2 se lesz rossz. :K

(#33) Ari18


Ari18
őstag

Remélem, hogy ez izgalmasabb lesz mint a GTAIV. Azt meguntam a játék 1/5-énél.

(#34) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Ütős!!! És mocsok módon pont ott van vége... ;]
De mi a frásznak kellett cenzúrázni,ha egyszer korhatáros :((( Fuck!

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#35) P00By


P00By
nagyúr

Nagyon tetszik! A sípolás viszont nagyon zavaró...

(#36) Manitou válasza P00By (#35) üzenetére


Manitou
addikt

Először azt hittem akad a netem azért olyan a hang amilyen :D Aztán rájöttem, hogy mi a szitu

(#37) feka007 válasza Manitou (#36) üzenetére


feka007
nagyúr

Én nem, mért sípolnak 5 mp-enként? :F

(#38) keIdor válasza feka007 (#37) üzenetére


keIdor
titán

Káromkodnak.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#39) feka007 válasza keIdor (#38) üzenetére


feka007
nagyúr

Ja, ok.. :DDD Amúgy biztos rájöttem volna, de csak pár percet néztem meg a vidiből, és figyelek a beszédre is. :)

(#40) Gergo88 válasza Stiky (#6) üzenetére


Gergo88
tag

cenzúrázott az tény, csak tudnám miért cenzúrázzák azt amikor a szájában van a pisztoly, ha azt meg mutatják ahogy belepakolnak 30 töltényt és fröcsög a vér

Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

(#41) kaik21


kaik21
tag

Gyönyörű.......Az első részt kb 10x végignyomtam,a szereplők a szívemhez nőttek,Paulie halála rendesen szíven ütött,jó volt a sztori nem volt unalmas, na ilyen játékélményt várok ettől is.Remélem nem szúrták el a srácok...

Feel me, Lick me, Love me....

(#42) Def26


Def26
félisten

Elég jó lesz. Nem is tudom, hogy boxra vagy PC -re szerezzem meg.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Nagyon bíztatónak tünik, bár a zene több helyen már túlpörgeti az embert. Volt a Running man Car chase zene az eredetiben, remélem ilyen lájtos dolgok is lesznek hogy menekülsz mint atom és megy a harmonikazene :DDD

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#44) Def26 válasza raskolnikoff (#43) üzenetére


Def26
félisten

Igeen, az elsőben nagyon ott voltak a zenék :C

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#45) raskolnikoff válasza Def26 (#44) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Jah igen, a furikázásról nem is beszélve :) a városrészek sajátos fílingjeit is biztosították :K

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#46) aram01


aram01
nagyúr

kijöhetne már :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#47) Ice!? válasza proof88 (#30) üzenetére


Ice!?
őstag

Vannak hiányosságok, mint minden más játékban, de bízom abban, hogy az első patch(ek) ezeket a problémákat mind javítani fogják.

(#48) Norb0 válasza Ice!? (#47) üzenetére


Norb0
tag

Patchek? A játék megjelenéséig még (sajnos) bőven van idő.

(#49) pronyó


pronyó
tag

Nemtudjátok, hogy lesz e benne kilóméter óra?

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#50) 30z.Samu válasza pronyó (#49) üzenetére


30z.Samu
félisten

Gondolom lesz. :)

Sic Parvis Magna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.