Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Darth_Revan válasza megint én (#94) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ez a demó nem fog szerepelni a teljes játékban, legalábbis nem 1:1-ben ebben a formában.

[ Szerkesztve ]

(#102) dunc


dunc
nagyúr

Az irányításról,ez nem autós játék,itt az autó közlekedési eszkösz,simán,egyszerüen tudom irányítani (bill.el) aki nem tudja annak kicsi a kézügyesége,nem GTR színtű irányítást kéne elvárni az autókázástól,a Mafiába,a GTA-k ba ugyanilyen az autók irányítása.
Nállam hibátlan ,várom a játékot. PONT.

[ Szerkesztve ]

(#103) Silentfrog válasza KG. (#90) üzenetére


Silentfrog
veterán

Jobb lenne,ha nem lenne a /te szavad járásával/ szürke a grafika és 800X600 ba menne csak low beállitással?
Persze ha csak 4:3 a monitorod. :D

[ Szerkesztve ]

(#104) Silent77 válasza KG. (#90) üzenetére


Silent77
veterán

Nem tudom egy játékot nézünk e, de én mikor kiléptem a házból gyönyörködtem a színekben, grafikában.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#105) JoolsNOS válasza megint én (#81) üzenetére


JoolsNOS
veterán

A 16* beállítás a textúraszűrésre vonatkozik sztem, nem az élsimításra.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#106) Perillustris


Perillustris
senior tag

A Burger King vagy a McDonald's hamburgere finomabb? Ízlés kérdése.

Szerintem a Mafia és a GTA sorozat összehasonlítható, csak kérdés, érdemes-e ezen lovagolni. A Mafia II fejlesztői tanulhattak a GTA 4 hibáiból, az optimalizálatlanság miatti általános felháborodásokból, reméljük, megtették, s mi - játékosok - jól járunk.

Jómagam mindkettő nagy rajongója vagyok, a GTA 4-nek is minden hibájával együtt, s a Mafiának is a maga elragadó hangulatával. :C

Perillustris

(#107) talpalavalo válasza dunc (#102) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Itt a pont nem is értem hogy miért vannak az emberek kiakadva az autó irányításán, mintha valami profi autós játék lenne.. idővel meg mindenhez hozzá lehet szokni ennyi..
A GTA-s összehasonlítás pedig helytálló hisz gyakorlatilag a sztori is hasonló, ugyanolyan Maffiázós :) A játék stílusa is stimmel és még grafika terén sincsenek olyan hatalmas különbségek mivel a Maffia 2-t később adják ki szerintem természetes hogy szebbnek is kell lennie hisz több idejük volt dolgozni rajta, illetve a GTA hibáiból tanulni...
De biztos vagyok benne hogy hozzák a Maffia 1 színvonalát (habár erős a félelmem a pálya méretét illetően... és hogy csak városban kellene menni??? Na neeeeee)

(#108) LW


LW
őstag

Voltam ma haveromnál. Mindegyikünknek kilépés után sötét(ebb) maradt a képernyő. A fórumon csak egy valaki tette szóvá, többieknek nincs ilyen jelenség? :F

(#109) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

lassan ideje lenne elkezdeni a Mafia 1-et, ha még idén akarok a 2. résszel játszani. :K

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#110) Z()L3 válasza talpalavalo (#107) üzenetére


Z()L3
tag

Tanultak is a GTA4 hibáiból :D
Alapból van AA,AF.
Az én szememnek a Mafia 2 szebb mint a GTA4, de ami a fő szempont, sokkal jobban optimalizált. GTA4-et teljesen maxra sem tudtam tenni, ezt meg simán, és akkor még szaggatott is. Közepes beállítások mellett volt kb. játszható, de még akkor is be-be szaggatott. Viszont ez gyönyörűen fut. A tesztben a minimum fps-em 8, de játék közben nem volt kevesebb 28-29-nél.

Szóval várjuk a megjelenést ;)

Amúgy nekem is sötétebb lett az asztal miután kiléptem :D

(#111) Silent77 válasza LW (#108) üzenetére


Silent77
veterán

ctrl+alt+del, és visszatér az eredeti.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#112) DasH_001


DasH_001
tag

Suti_88, közel se voltál objektív...

(#113) kispéé


kispéé
aktív tag

sziasztok!
Nálam nem indul, steamen letöltöttem és miután lejött, rákattintottam és kiírja hogy demo előkészítése egy másodpercre és kész bezár. Frissíttettem ATI drivert, Phsyx-et, directx-et, de semmi. Valakinek egyéb ötlet? Gépem az adatlapon. (ATI 4850, win7 64bit)

(#114) GAbre


GAbre
veterán

Vki a fizikát nézte Ati karival?
Hogy nvidia physx kell neki mindenképp,vagy megy ageiával,vagy nagyobb órajelen futo procival?

Avatar

(#115) GAbre válasza kispéé (#113) üzenetére


GAbre
veterán

Próbálj nézegetni a tulajdonságokban a steamen,hátha érvényesíteni kell vagy vmi.
Ha az se és tudod,töröld le ,és töltsd le újra,más így nem megy...

Avatar

(#116) myckie2


myckie2
őstag

Nekem nagyon tetszett a demo. Az első részhez képest tényleg méltó folytatás :) Az írányítással mi a rák bajotok van szerintem egész jó vezetni :) egy kis turbo neki és driftelve egy kanyar. A játék tényleg meglepett hogy ment maxon 16x aa-val ment ezen a vason :D Köszönjük 2k :P Én is szeretem a gta-t leginkább az sa-t én is eltudtam játszani rajta órákig úgyhogy csak utaztam a városok között és figyeltem a tájat :)

[ Szerkesztve ]

(#117) Lossfer2


Lossfer2
tag

Horgászokat a stéégről belökte már vki a gyönyörű vízbe? Kihagyhatatlan. :DDD

Ez a demo is tud izgalmas lenni ha egyből egy fegyverbolthoz vagy
benzinkúthoz hajtasz és elkezdesz lődözni. Fedezéket használva
majd onnan ki kilőve elég sokáig lehet bírni.
Fegyverboltban van utánpótlás is bőven.

Utcán elég gyorsan elkapnak a fakabátok. :R

(#118) Lossfer2


Lossfer2
tag

10 perc kiiktatására vki tud dobni egy linket?
Állítólag egy fileban kell átírni a 10percet
infinitiv -re hexeditorral.

Akkor 24-éig ellenék :C

(#119) Sir Robin


Sir Robin
tag

Nekem az nagyon hiányzik, hogy sofőrként tudjak kifelé lődözni az autómból a jónépre.

[ Szerkesztve ]

''És igen, itt jön a magyar zászló!!! A felső szín piros, a középső fehér, az alsót pedig nem látom.''

(#120) Doki-HUN1978 válasza ForRedGlory (#43) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Lehet driftelni is, nem is kicsit. :)

Valóban jó játék lesz. :C
Fullon 30 fps körül tudok játszani, ami nagyon jól optimalizáltnak felel meg.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#121) HS 2142 válasza Lossfer2 (#118) üzenetére


HS 2142
őstag

Ha trainer is megfelel akkor szerintem ez a legegyszerűbb út.
direct link

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#122) peetmaster


peetmaster
senior tag

Nálam is probléma van a steam-el. Mikor megnyitom, ezt írja ki: "cannot contact the steam network please try later" De már reggel 10 óta ezt írkálja ki. Próbáltam már, hogy kikapcsolom a tűzfalat, de semmi... :o

Valami ötlet esetleg? :)

(#123) peetmaster válasza peetmaster (#122) üzenetére


peetmaster
senior tag

Közben megoldódott a probléma. Csak egy szimpla steam re-install-ra volt szükség.

(#124) HS 2142 válasza Lossfer2 (#117) üzenetére


HS 2142
őstag

Hol vannak ilyen horgászok? Én eddig a stégen nem láttam senki, csak azért érdekel, hogy tudnak-e úszni, vagy csak elsüllyednek mint egy darab kő. :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#126) Lossfer2 válasza HS 2142 (#124) üzenetére


Lossfer2
tag

Köszi szépen. Korlátozva van tegnaptól az Upici netem.
1KB/s. :D Csak töltődik az oldal de nem jön be.

Közben ezt sikerül torrenten keresztül.
mafia.ii.[demo]-patch.exe
ez patcheli a Mafia2.exe -t a Steam könyvtárban, no timelimit
az általad linkelt trainer is ezt tudja vagy mást is csinál ezenkívül?
gondolok itt arra hogy a trainerek általában örök
pénzt/életet/ammo/fegyvereket stb adhatnak

A (Brooklyn?) -híd alatt a folyóparton, 3-4 -et is belöktem
sunyi módon hátulról a folyóba. Sajnos semmi animáció
csak eltűnnek a mélyben.

Azért remélhetőleg a rendes játékban több interakciós
lehtőség lesz, úgy a belső mint a külső terekben.

Fegyverboltban a pult mögött megbújva nem tudnak kifüstölni. :C
Most tesztelem meddig bírom, lesz e útzár vagy speckó erősítés.

(#127) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#43) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ja igen, elfelejtettem megemlíteni a videót a játék végén. Hát az is valami fergeteges :Y :R

(#128) Lossfer2


Lossfer2
tag

A folyó vizén kívül a földutak is Crysis szerűen realisztikusak.

(#129) Zolás


Zolás
addikt

Teljesen felesleges összehasonlitani a GTA4et a Maffia2-vel. Kb annyi flémet lehet kelteni mint egy ATI-Nvidia hepajkodással.
Nekem jobban bejött a GTA4. Nyitottab, jobb az irányitása a kocsiknak, és igenis el lehet veszni a küldetésekben.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#130) HS 2142 válasza Lossfer2 (#126) üzenetére


HS 2142
őstag

Emellett még végtelen pénz és ammo, estére berakhatod és reggelre le is jön :DDD
Ezeken a dolgokon már sajnos nem hiszem, hogy az elkövetkező 2 hét változtatna, de ne legyen igazam.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#131) kispéé válasza GAbre (#115) üzenetére


kispéé
aktív tag

Köszi. Meg is néztem az érvényesítést és két fájlt nem talált, így letöltötte, de továbbra sem megy :F
próbálkozok.
Ha reinstallálom a steam-et esetleg?

(#132) LW


LW
őstag

Sokadik revízióra az autó irányítását megszokva(azt is, hogy 1 órába telik fejtetőre rakni a kocsit), igenis jó játék ez.
Sok kedvderítő aprósággal, csinos nemtúlöltözött lányokkal, tankolással, fegyverboltrablással, autótuninggal, meg mindenmijóval. De azt fenntartom, hogy a GTA4 freerideja messze jobb, másra helyeződik a hangsúly a két játékban(persze ez még csak demo volt).
Ha lenne egy melyikkel játszol szívesebben, továbbra is a GTA4 kapná a voksom.

Egy kis móka:

(#133) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Végre kijön majd a teljes verzióval játszok, a steam-et ezért nem szedem le.

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#134) giigz


giigz
veterán

Ez de király játék lesz. :Y :C

Ez a demó is iszonyat király, nekem semmi bajom nincs az irányítással bill.-en... :)

(#135) Fortissimus válasza Feruendios (#133) üzenetére


Fortissimus
őstag

miert nem? sok helyet foglalna? ;]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#136) itsmeyeah


itsmeyeah
tag

jó kis gamma ez :U

beats by dr Dre füles kapható nálam

(#137) germanh


germanh
senior tag

Nagyon bejön, nagyon vártam, megérte...csak most bírjam kivárni a teljes verziót :R
Nálam egyértelműen Mafia > GTA.

Enjoy the pain!

(#138) kispéé válasza kispéé (#131) üzenetére


kispéé
aktív tag

Reinstalláltam, először nem ment, rájöttem, hogy ékezetes mappába raktam a steam mappát, hátha az a baja, hát az volt, újraraktam az egészet. Most már jó! :C

(#139) wolfman


wolfman
veterán

regenerálódó életerő ehhez a játékhoz? Biztos ez kellett bele? :F

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#140) Findzs


Findzs
addikt

elvileg ehhez nem kell steam
még nem próbáltam most töltöm

[link]

itt egy másik bár ez spanyolnak néz ki

[link]

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#141) xtremez


xtremez
aktív tag

azt érdemes tudni,hogy sajnos a konzolos verzió miatt erősen butítva van a játék illetve a "mai közönség" miatt is.egy két dolgot leírok.először: a motor dx9-es, deferred shadinget használ ami miatt nem lehet normális "aa"(2x,4x,8x stb.) hanem egy ahhoz hasonlító bluros effekt van ami elmossa vagy próbálja az éleket.ha dx 10-es lenne legalább akkor lehetne igazi élsimítás.
2. ez a fiziksz egy parasztvakítás és ezeket az oszlop rombolósdit már a strangleholdban is lehetett (sőt a fél pályát szétszedhetted... mindezt havokkal) itt meg hatalmas proci butítások és csak highon megmaradó törmelékek vannak.
3. a törésmodell nagyon gyenge.a vezetési modell jó de remélem a teljesben lehet kormánnyal is menni mert megígérték de a demoban nem lehet.
4.hatalmas bugyuta célkeresztet lecserélhetnék kisebbre ez itt kérem nem egy konzolos verzió akar lenni ha jól tudom...

(#142) wolfman válasza xtremez (#141) üzenetére


wolfman
veterán

dx9-ben nincs AA? Én meg úgy tudtam hogy a dx10-ben szokott sz@rakodni az AA. Mondjuk ettől függetlenül nem lepődöm meg hogy nincs normális élsimítás. Manapság luxusnak számít és a nagy nevekbe sem tesznek, ellenben az előzetes képek meg videók tartalmazzák! :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#143) Rübe válasza wolfman (#139) üzenetére


Rübe
csendes tag

Ezt a visszatöltődő életerőt én se értem konkrétan, ha jól emlékszem a mafia-ban volt egy 100-as számláló, ami számolta hány élet egységed van még....

(#144) Lossfer2 válasza wolfman (#139) üzenetére


Lossfer2
tag

Részben egyetértek, de elég kemény itt a yard.
Secc-perc alatt szitává lőnek. Legutóbbis 3-an
támadtak rám tommygun-nal, cikk-cakk -osra lőtték
a kerítést körülöttem majd mikor nem értettem hová
tűnt a fedezék jól megsoroztak.

Egyébként elsőre én is picit lelombozódtam.
Több interakciót vártam a lakásbani tárgyakkal,
és színesebb városi életet. Dehát nemhiába
ennyi év várakozás után sokat vár az ember.

Viszont most hogy meg lett pöcselve az M2.exe,
és sokat furikázok, ismerkedem a körzettel,
egyre jobban tetszik a dolog.

Le kell venni a fényerőt 3-asra és figyelni a textúrákat,
fényeket, színeket. ÁÁáá gyönyörűek.
Amikor mögéd hajt a yard a piros villogóval egy sötétebb
sikátorban, milyen a fénye a házak falán.
El lehet képzelni milyen hangulata lesz éjszaka.

Először csak a víz az autók és a földutak textúrája
tűnt nagyszerűnek, most szépen lassan
furikázva a városban mindenhol szépek.

Nemtudom hogy a cikk 2. oldalán hogyan lehetett azt
írni hogy a GTA4 szebb grafikailag, mikor nyilvánvalóan nem.

A többi funkcióért pedig még várjuk meg a full gámét.
A 3. végigjátszás vágatlan verziójában látható volt
egy hotrod utcai verseny! 32-es Ford Deuce Coupe...

Lesznek macskák, kutyák...most ahogy császkáltam
valamelyik kerítés mögül kutyaugatást lehetett hallani,
de nem volt időm megtalálni az ebet, kőröztek.

(#145) Lossfer2 válasza xtremez (#141) üzenetére


Lossfer2
tag

Konzolos verzió miatt? Mármint a konzolon.
Platformonként külön párhuzamosan fejlesztették
a gámát , nem adaptálták egyikről a másikra.

Pisix nélkül is van oszlop rombolósdi, biztos
hogy pisix bekapcsolva láttad?

Törésmodell nagyon gyenge?? Ember, láttad
hogyan horpad a karosszéria, motorháztető?

(#146) zH.


zH.
senior tag

Részben egyetértek a tesztelővel ,de nem mindenhol.
Érdekes ,nekem kimaxolva a GTA-ban több fps-em van ,mint a Mafia-ban ( apex nélkül persze )
Még pedig egy dologban nem értek egyet :

"Persze a dolog negatív oldala a gépigény mellett, hogy a fő történeti szál (Van ott egyáltalán?) nem ragad magával, sorban veszed fel a küldetéseket, mész ide-oda, és egy idő után monotonná is válhat az egész."
Ez így lenne ,ha a dolgok nem kapcsolódnának egymáshoz. Akkor kezdtem el tolni a GTA-t(kb 1hete) ,amikor kijött a magyarosítás. Addig meg sem próbáltam nagyon ,mert nem értettem lószart se. Így ,hogy értem egyáltalán nem unalmasak ,monotonok a küldetések.
A dolgok kapcsolódnak egymáshoz ,sok szereplő között van ellentét és elég sokszor választani kell kettő ember közül. Szóval szerintem nem unalmas ,hanem maga a story rohadt izgalmas ,de ez az én véleményem.

Ettől függetlenül várom a teljes játékot ,mert a demo nagyon meggyőzött.

[ Szerkesztve ]

just be

(#147) Rübe


Rübe
csendes tag

Most indítottam el a mafia 2 demot steamről, és leszedett 25 megás updatet, konkrétan valaki tud róla mi lehet ez?:O

(#148) SenorGrande válasza Rübe (#147) üzenetére


SenorGrande
senior tag

A PhysX újabb, 9.10.0513 verziója jött hozzá, mert most jöttek rá, hogy a régi - finoman fogalmazva - nem volt az igazi. . .
Forrás

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#149) peti_s


peti_s
addikt

Kézi váltó h-h nincs a játékban? Meg a jó öreg kuplung? :F

(#150) h.adam.92 válasza peti_s (#149) üzenetére


h.adam.92
őstag

demó...
ki tudja mi lesz még benne meg mit vesznek ki. 2 hét van már csak, bírd ki. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.